Sorun Cevaplayalım

Mobilya hakkında merak ettiğiniz tüm soruları yanıtlıyoruz.

Çözümlenmiş Sorunlar

Yaşanan Mobilya sorunlarının kolay çözüm yolları ve anlatımları.

Destek Ekibimiz Sizlerle

Özel Reklam çalışmaları ve Marka İş Birliktelikleri

30 Ağustos Zafer Bayramınız Kutlu Olsun feat Hayırlı Cumalar

ERSAN.NET 

Administrator
Site Kurucusu
Moderator
Editör
İç Mimar
Mobilya Tasarımcısı
Platin Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
www.ersan.net

İtibar Puanı:

30 Ağustos Zafer Bayramı
373

Zafer Bayramı, 30 Ağustos 1922'de Dumlupınar'da Mustafa Kemal'in başkumandanlığında zaferle sonuçlanan Büyük Taarruz'u anmak için Türkiye ve Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'nde her yıl 30 Ağustos günü kutlanan resmi, ulusal bir bayramıdır.
Atatürk'ün başkomutanlığında yapıldığı için Başkomutanlık Meydan Muharebesi adıyla da bilinen Büyük Taarruz'un başarıyla sonuçlanmasından sonra Yunan orduları İzmir'e kadar takip edilmiş; 9 Eylül 1922'de İzmir'in kurtarılmasıyla Türk toprakları Yunan işgalinden kurtulmuştur. İşgal birliklerinin ülke sınırlarını terk etmesi daha sonra gerçekleşse de, 30 Ağustos sembolik olarak ülke topraklarının geri alındığı günü temsil eder. İlk kez 1924 yılında Afyon'da Başkumandan Zaferi adıyla kutlanan 30 Ağustos günü, Türkiye'de 1926'dan itibaren Zafer Bayramı olarak kutlanmaktadır.

Mustafa Kemali düşünüyorum diyenleri, 30 Ağustos zafer bayramı kutlama mesajı ile başbaşa bırakıyorum. 5 dakika 28 saniyelik saygı duruşuna davet ediyorum :) saygı duruşu müziğimizi ve sözlerimizi dinlemek için tıklayınız.

Serapzile

Kayıtlı Kullanıcı
Kayıtlı Kullanıcı

İtibar Puanı:

Yaşa Mustafa Kemal Paşa yaşa adın yazılacak mücevher taşa.
30 Ağustos Zafer Bayramı kutlu olsun herkesin.

Jale

Kayıtlı Kullanıcı
Kayıtlı Kullanıcı

İtibar Puanı:

tüm TÜRK halkının geçmiş 30 Ağustos Zafer Bayramı kutlu olsun.

Mobilya'nın Duayeni Geldi: Mobilya Takımları En Güncel Mobilya Haberleri, Mobilya Dekorasyonları, Mobilya Tavsiyeleri, En Trend Mobilyalar, 2019 Mobilya Trendleri, En iyi dekorasyon Fikirleri için Bizi Takip Edin!