FerideSancaktar

Tatlişkom
Platin Üye
Kayıtlı Kullanıcı
25 Tem 2019
340
112,294
93

İtibar Puanı:

Abc Mobilya Kimin
Abc mobilya hakkında detaylı bir araştırma yapmak istiyorum. Abc mobilya ne zaman ve kim tarafından kuruldu, Şuan Abc mobilya kim tarafından yönetiliyor ve sahibi kim?

EceYılmaz33

Ne olursan ol gel!
Platin Üye
Kayıtlı Kullanıcı
5 Ağu 2019
347
116,170
93
İstanbul

İtibar Puanı:

Abc Mobilya Hakkında:

ABC Mobilya, sanayi ve ticaret sektöründe 40 yılı aşkın tecrübeye sahip Taşkıranlar Grup Şirketleri’ne ait bir markadır. Türkiye’nin en büyük mobilya üreticilerinden biri olan ABC Mobilya, 100.000 m2’lik açık alan üzerinde, 60.000 m2’lik kapalı alanda tam entegre bir yapıda en teknolojik ve en yüksek kalite standartlarıyla, koltuk takımları, oturma grupları, modüler mobilya (yatak odası , yemek odası ve genç odası takımları), yatak ve baza üretimi yapmaktadır. 2011 ve 2012 yılı yatırımlarıyla ABC Mobilya sadece Türkiye’nin değil dünyanın en modern üretim teknolojilerini ülkemize kazandırmıştır.

FerideSancaktar

Tatlişkom
Platin Üye
Kayıtlı Kullanıcı
25 Tem 2019
340
112,294
93

İtibar Puanı:

BuketSena

Emektar Üye
Kayıtlı Kullanıcı
7 Ara 2019
87
24,521
83

İtibar Puanı:

Abc Mobilya Hakkında:

ABC Mobilya, sanayi ve ticaret sektöründe 40 yılı aşkın tecrübeye sahip Taşkıranlar Grup Şirketleri’ne ait bir markadır. Türkiye’nin en büyük mobilya üreticilerinden biri olan ABC Mobilya, 100.000 m2’lik açık alan üzerinde, 60.000 m2’lik kapalı alanda tam entegre bir yapıda en teknolojik ve en yüksek kalite standartlarıyla, koltuk takımları, oturma grupları, modüler mobilya (yatak odası , yemek odası ve genç odası takımları), yatak ve baza üretimi yapmaktadır. 2011 ve 2012 yılı yatırımlarıyla ABC Mobilya sadece Türkiye’nin değil dünyanın en modern üretim teknolojilerini ülkemize kazandırmıştır.
Ben abc mobilyanın ürettiği mobilyaları beğeniyorum :D

MeryemKaya16

Meryem gibi ol
Platin Üye
Kayıtlı Kullanıcı
28 Tem 2019
474
163,346
93
Bursa

İtibar Puanı:

Aynen asıl yöneten kişi Yönetim kurulu başkanı olur. Ceo ise sadece genel müdür gibi bir şey.
Genel olarak öyle ama bazen yönetim kurulu başkanı olup da şirketin sahibi olmayanlarda olabiliyor :D