Saliha Akyel 

Emektar Üye
Platin Üye
3 May 2021
92
29,755
83
adana

İtibar Puanı:

Adana Düğün Fotoğrafçısı
Adana Düğün Fotoğrafçısı, Düğün Fotoğrafçısı Adana, Hilton Düğün Fotoğrafçısı, Adana Sheraton Düğün Fotoğrafçısı
Adana Düğün Fotoğrafçısı arayanlar için oluşturulmuş forumdur. Adana Düğün Fotoğrafçısı öncelikle Adana başta olmak üzere tüm dünya ve şehirlerde fotoğraf ve video hizmetleri veriyor, 1976'dan günümüze sayısız çiftimizin en mutlu günlerine şahitlik etmenin gururunu yaşıyoruz.

Çekimlerimizi organizasyon durumuna göre 2 veya 4 kişilik ekiple gerçekleştiriyoruz.

Bizi tercih etmek isteyen çiftlerimizin 1 ay öncesinden iletişime geçmelerini rica ediyoruz.

(Saliha Akyel) İletişim: +90 542 621 01 80

adana_dugun_fotografcisi1.png

adana_dugun_fotografcisi2.png

Moderatör tarafında düzenlendi:

ErSan.Net 

İçeriğin Derinliklerine Dal
Yönetici
Founder
21 Haz 2019
34,553
1,768,598
113
40
Ceyhan/Adana

İtibar Puanı:

Başarılı tavsiye ediyorum. :ok:

Son düzenleme:

ErSan.Net 

Yönetici
Founder
21 Haz 2019
34,553
1,768,598
113
40
Ceyhan/Adana

İtibar Puanı:

Saliha Akyel 

Emektar Üye
Platin Üye
3 May 2021
92
29,755
83
adana

İtibar Puanı:

kendilerini tavsiye üzerine tanıdım, bir çok fotoğrafçı ile görüştükten sonra, tecrübelerine güven duyarak tercihimiz oldular,
çok memnun kaldık. kesinlikte tavsiye ederiz samimi içten ve çok ilgili bir ekip. 🙏
Seda hanım çok teşekkürler :giggle:
harikasınız , gün boyu bizimle ilgi alakanız o kadar iyiydiki ne kadar teşekkür etsek az herşeyimizle ilgilendiniz,bir düğün fotoğrafçısından daha fazlası
Tuğçe hanım Çok teşekkür ediyorum 🙌

ErSan.Net 

Yönetici
Founder
21 Haz 2019
34,553
1,768,598
113
40
Ceyhan/Adana

İtibar Puanı:

E

Esra Gökhan

Kayıtsız Kullanıcı
Saliha Akyel ve Ekibine çok teşekkür ediyorum. Çekimlerimiz Osmaniye kuş cennetinde oldu, gerçekten cennete gibi huzurluyduk. Eşim ve ben fotoğraf konusunda pek bir mesafili olmamıza rağmen ortaya harika fotoğraflar çıktı. Saliha hanım ilgiisi, içten samimi profosyonel ekibi ile bize eşssiz bir gün yaşattı, hayatımızın engüzel gününe dair çok güzel karelerimiz oldu.. Şimdide İzmirden kızımızın 1 yaş çekimşleri için yine saliha hanıma geleceğiz.. Biz anınlarımızı onunla biriktiriyoruz, tavsiye ederiz.

Saliha Akyel 

Emektar Üye
Platin Üye
3 May 2021
92
29,755
83
adana

İtibar Puanı:

Kuzenler şu yasaklar kalktıkdan sonra Adana'da evlenmeyi planlıyorlar. Rezervasyonu kaç gün öncesinden yapmaları gerekiyor? @Saliha Akyel hanım.
Hayırlı uğurlu olsun , 1 ay öncesinden rezervasyon yaptırmalarını rica edeceğim
0542 621 01 80 numaradan bize ulaşabilirler

Saliha Akyel ve Ekibine çok teşekkür ediyorum. Çekimlerimiz Osmaniye kuş cennetinde oldu, gerçekten cennete gibi huzurluyduk. Eşim ve ben fotoğraf konusunda pek bir mesafili olmamıza rağmen ortaya harika fotoğraflar çıktı. Saliha hanım ilgiisi, içten samimi profosyonel ekibi ile bize eşssiz bir gün yaşattı, hayatımızın engüzel gününe dair çok güzel karelerimiz oldu.. Şimdide İzmirden kızımızın 1 yaş çekimşleri için yine saliha hanıma geleceğiz.. Biz anınlarımızı onunla biriktiriyoruz, tavsiye ederiz.
Güzel yorumlarınız için biz teşekkür ederiz , ömür boyu mutluluklar dileriz ,

Moderatör tarafında düzenlendi: