Paylaşımı Faydalı Buldunuz mu?

• Evet

Oy: 203 100.0%
  • Hayır

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    203

HuriyeDGN

Dostu olmayan insan, en zengin insandır.
Platin Üye
Kayıtlı Kullanıcı
9 Eyl 2019
316
112,274
93

İtibar Puanı:

Ramazan Davulcuoğlu:
Ramazan-Davulcuoglu-Alfemo.jpg

MeryemKaya16

Meryem gibi ol
Platin Üye
Kayıtlı Kullanıcı
28 Tem 2019
474
163,346
93
Bursa

İtibar Puanı:

Hala alfemo'nun sahibi mi ben sanki değişti diye duydum ama emin değilim.
Doğru artık onun değil. Hala güncel mi bilmiyorum ama en son okuduğuma göre TMSF el koymuştu hatta yönetiyorlardı Amerika'da Aflemo Şubesi açılışını Amanda Cerny ile yaptılar diye okumuştum :D

diEfoRyoU

Emektar Üye
Platin Üye
Kayıtlı Kullanıcı
1 Ağu 2019
66
21,635
83

İtibar Puanı:

Doğru artık onun değil. Hala güncel mi bilmiyorum ama en son okuduğuma göre TMSF el koymuştu hatta yönetiyorlardı Amerika'da Aflemo Şubesi açılışını Amanda Cerny ile yaptılar diye okumuştum :D
Aynen bende yukarıdaki resimleri görünce yazacaktım bunu

R4biaE.

Yerinde söz söylemesini bil
Platin Üye
Kayıtlı Kullanıcı
8 Ağu 2019
308
109,016
93
30
İstanbul

İtibar Puanı:

Alfemo'nun kurucusu Yusuf Davulcuoğlu'dur. Almanya da işçi olarak çalışırken biriktirdikleri ile izmir'de ilk mobilya mağazasını açarak bu işe başlamış
Yaşıyor mu acaba kendileri?
Aaa o zaman artık onlara ait değil yani?

Canan Aktaş

Emektar Üye
Kayıtlı Kullanıcı
12 May 2020
56
12,087
83
İstanbul

İtibar Puanı:

Alfemo'nun kurucusu Yusuf Davulcuoğlu'dur. Almanya da işçi olarak çalışırken biriktirdikleri ile izmir'de ilk mobilya mağazasını açarak bu işe başlamış
İsim bir yerden tanıdık geliyor?

seoweb

Diomond Üye
Kayıtlı Kullanıcı
7 Ara 2022
15
432
48

İtibar Puanı:

Alfemo Mobilya, Türkiye merkezli bir mobilya şirketidir. Şirket, 1972 yılında Ahmed Toprak tarafından kurulmuştur. Şirket, ev mobilyaları, ofis mobilyaları ve aksesuarları ile birlikte geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Alfemo Mobilya, Türkiye'de ve yurtdışında birçok mağazası bulunmaktadır.