Ankastre Set Alırken Dikkat Etmeniz Gereken Noktalar

Fatmacik01

Afrika Balı
Platin Üye
Kayıtlı Kullanıcı
2 Ağu 2019
367
121,992
93
31
Adana

İtibar Puanı:

Sanane ? belki öylesine aldım mutfağım şık dursun diye almış olamam mı hem sen nereden biliyorsun 7/24 yanımdamısın ki sanki ?
Aa işte itiraf ettin mutfağın şık dursun diye almışsın ? ben seni kendimden iyi tanıyorum yapmıyorsun işte ? ? ?

ErSan.Net 

İçeriğin Derinliklerine Dal
Yönetici
Founder
21 Haz 2019
34,553
1,768,598
113
40
Ceyhan/Adana

İtibar Puanı:

mevzu var sanırım ?

SinemBahsude

Emektar Üye
Platin Üye
Kayıtlı Kullanıcı
4 Tem 2019
182
63,706
93
izmir

İtibar Puanı:

MeltemCeylan92

Trip mode ON
Platin Üye
Kayıtlı Kullanıcı
9 Eyl 2019
207
69,465
93

İtibar Puanı:

Ankastre seti aldım geçen sene ve çok pişman oldum kalitesi çok düşük herhalde. Fırın içindeki yemeği pişirirken aynı zamanda etrafındaki dolaplarıda pişiriyordu :D Örneğin üzerindeki çekmecede kaşıklık vardı kaşıklar ellenicek gibi değil çok ısınıyor yani kısaca ısıyı çok fazla dışarıya veriyordu. Ama şimdi kurtuldum yeni ankastre seti aldım ve ısıyı vermiyor dışarıya. Onun için ankastre seti alırken ısı yalıtımının iyi olmasına dikkat edin.

MineL

Emektar Üye
Platin Üye
Kayıtlı Kullanıcı
11 Tem 2019
225
83,797
93

İtibar Puanı:

Ankastre seti aldım geçen sene ve çok pişman oldum kalitesi çok düşük herhalde. Fırın içindeki yemeği pişirirken aynı zamanda etrafındaki dolaplarıda pişiriyordu :D Örneğin üzerindeki çekmecede kaşıklık vardı kaşıklar ellenicek gibi değil çok ısınıyor yani kısaca ısıyı çok fazla dışarıya veriyordu. Ama şimdi kurtuldum yeni ankastre seti aldım ve ısıyı vermiyor dışarıya. Onun için ankastre seti alırken ısı yalıtımının iyi olmasına dikkat edin.
ay aklımdan geçenleri söylemişsin :D

Tiffany

Tifo online
Platin Üye
Kayıtlı Kullanıcı
12 Eyl 2019
258
87,050
93

İtibar Puanı:

Ankastre seti almaya pek gerek kalmıyor genellikle zaten müteahhitler evi satarken hazır koyuyorlar eve. Ee tabi firmadan firmaya değişiyor bazıları kaliteli bazılarıda en kalitesiz ankastre setini takıyor. Yani hangi müteahhitten evi aldığın önemli

NiceGirl

Çizofren
Platin Üye
Kayıtlı Kullanıcı
10 Eyl 2019
235
77,085
93

İtibar Puanı:

Ankastre seti almaya pek gerek kalmıyor genellikle zaten müteahhitler evi satarken hazır koyuyorlar eve. Ee tabi firmadan firmaya değişiyor bazıları kaliteli bazılarıda en kalitesiz ankastre setini takıyor. Yani hangi müteahhitten evi aldığın önemli
Bizim evdeki ankastre seti çok kaliteli biz almadık ama çok iyi çıktı :D

Geri
Üst Alt