Sorun Cevaplayalım

Mobilya hakkında merak ettiğiniz tüm soruları yanıtlıyoruz.

Çözümlenmiş Sorunlar

Yaşanan Mobilya sorunlarının kolay çözüm yolları ve anlatımları.

Destek Ekibimiz Sizlerle

Özel Reklam çalışmaları ve Marka İş Birliktelikleri

Ankastre Set Alırken Dikkat Etmeniz Gereken Noktalar

Fatmacik01

Aktif Üye
Sanane 😂 belki öylesine aldım mutfağım şık dursun diye almış olamam mı hem sen nereden biliyorsun 7/24 yanımdamısın ki sanki 😂
Aa işte itiraf ettin mutfağın şık dursun diye almışsın 😂 ben seni kendimden iyi tanıyorum yapmıyorsun işte 😂 😂 😂

MeltemCeylan92

Aktif Üye
Ankastre seti aldım geçen sene ve çok pişman oldum kalitesi çok düşük herhalde. Fırın içindeki yemeği pişirirken aynı zamanda etrafındaki dolaplarıda pişiriyordu :D Örneğin üzerindeki çekmecede kaşıklık vardı kaşıklar ellenicek gibi değil çok ısınıyor yani kısaca ısıyı çok fazla dışarıya veriyordu. Ama şimdi kurtuldum yeni ankastre seti aldım ve ısıyı vermiyor dışarıya. Onun için ankastre seti alırken ısı yalıtımının iyi olmasına dikkat edin.

MineL

Emektar Üye
Ankastre seti aldım geçen sene ve çok pişman oldum kalitesi çok düşük herhalde. Fırın içindeki yemeği pişirirken aynı zamanda etrafındaki dolaplarıda pişiriyordu :D Örneğin üzerindeki çekmecede kaşıklık vardı kaşıklar ellenicek gibi değil çok ısınıyor yani kısaca ısıyı çok fazla dışarıya veriyordu. Ama şimdi kurtuldum yeni ankastre seti aldım ve ısıyı vermiyor dışarıya. Onun için ankastre seti alırken ısı yalıtımının iyi olmasına dikkat edin.
ay aklımdan geçenleri söylemişsin :D

Tiffany

Bronz Üye
Ankastre seti almaya pek gerek kalmıyor genellikle zaten müteahhitler evi satarken hazır koyuyorlar eve. Ee tabi firmadan firmaya değişiyor bazıları kaliteli bazılarıda en kalitesiz ankastre setini takıyor. Yani hangi müteahhitten evi aldığın önemli

NiceGirl

Bronz Üye
Ankastre seti almaya pek gerek kalmıyor genellikle zaten müteahhitler evi satarken hazır koyuyorlar eve. Ee tabi firmadan firmaya değişiyor bazıları kaliteli bazılarıda en kalitesiz ankastre setini takıyor. Yani hangi müteahhitten evi aldığın önemli
Bizim evdeki ankastre seti çok kaliteli biz almadık ama çok iyi çıktı :D