Ankastre Set Alırken Dikkat Etmeniz Gereken Noktalar | Sayfa 2 | Forum Mobilya Takımları

Sorun Cevaplayalım

Mobilya hakkında merak ettiğiniz tüm soruları yanıtlıyoruz.

Çözümlenmiş Sorunlar

Yaşanan Mobilya sorunlarının kolay çözüm yolları ve anlatımları.

Destek Ekibimiz Sizlerle

Sorularınızı Cevaplamaya Hazırız.

Bey Azura

Ankastre Set Alırken Dikkat Etmeniz Gereken Noktalar

Fatmacik01

Afrika Balı
Platin Üye
Kayıtlı Kullanıcı

İtibar Puanı:

Sanane ? belki öylesine aldım mutfağım şık dursun diye almış olamam mı hem sen nereden biliyorsun 7/24 yanımdamısın ki sanki ?
Aa işte itiraf ettin mutfağın şık dursun diye almışsın ? ben seni kendimden iyi tanıyorum yapmıyorsun işte ? ? ?

ERSAN.NET 

Döşeme işlemleri itinayla yapılır
Site Kurucusu
Web sitesi
www.ersan.net

İtibar Puanı:

mevzu var sanırım ?

SinemBahsude

Platin Üye
Platin Üye
Kayıtlı Kullanıcı

İtibar Puanı:

MeltemCeylan92

Trip mode ON
Platin Üye
Kayıtlı Kullanıcı

İtibar Puanı:

Ankastre seti aldım geçen sene ve çok pişman oldum kalitesi çok düşük herhalde. Fırın içindeki yemeği pişirirken aynı zamanda etrafındaki dolaplarıda pişiriyordu :D Örneğin üzerindeki çekmecede kaşıklık vardı kaşıklar ellenicek gibi değil çok ısınıyor yani kısaca ısıyı çok fazla dışarıya veriyordu. Ama şimdi kurtuldum yeni ankastre seti aldım ve ısıyı vermiyor dışarıya. Onun için ankastre seti alırken ısı yalıtımının iyi olmasına dikkat edin.

MineL

Platin Üye
Platin Üye
Kayıtlı Kullanıcı

İtibar Puanı:

Ankastre seti aldım geçen sene ve çok pişman oldum kalitesi çok düşük herhalde. Fırın içindeki yemeği pişirirken aynı zamanda etrafındaki dolaplarıda pişiriyordu :D Örneğin üzerindeki çekmecede kaşıklık vardı kaşıklar ellenicek gibi değil çok ısınıyor yani kısaca ısıyı çok fazla dışarıya veriyordu. Ama şimdi kurtuldum yeni ankastre seti aldım ve ısıyı vermiyor dışarıya. Onun için ankastre seti alırken ısı yalıtımının iyi olmasına dikkat edin.
ay aklımdan geçenleri söylemişsin :D

Tiffany

Tifo online
Platin Üye
Kayıtlı Kullanıcı

İtibar Puanı:

Ankastre seti almaya pek gerek kalmıyor genellikle zaten müteahhitler evi satarken hazır koyuyorlar eve. Ee tabi firmadan firmaya değişiyor bazıları kaliteli bazılarıda en kalitesiz ankastre setini takıyor. Yani hangi müteahhitten evi aldığın önemli

NiceGirl

Çizofren
Platin Üye
Kayıtlı Kullanıcı

İtibar Puanı:

Ankastre seti almaya pek gerek kalmıyor genellikle zaten müteahhitler evi satarken hazır koyuyorlar eve. Ee tabi firmadan firmaya değişiyor bazıları kaliteli bazılarıda en kalitesiz ankastre setini takıyor. Yani hangi müteahhitten evi aldığın önemli
Bizim evdeki ankastre seti çok kaliteli biz almadık ama çok iyi çıktı :D

EceYılmaz33

Ne olursan ol gel!
Platin Üye
Kayıtlı Kullanıcı

İtibar Puanı:

Ankastre seti alırken bunlara dikkat edersem eğer biri beni cimciklesin ? Çünkü demekki farklı bir yola girmişim yoksa şuan almam herhalde ?