Tavsiye Antalya Mobilya Takımları

AntaLya MobiLya Takımları

Diomond Üye
Kayıtlı Kullanıcı
27 Ara 2019
2
303
48
Antalya

İtibar Puanı:

Antalya Mobilya Takımları

Antalya Mobilya Takımları Tavsiyeleri konusunda yardımınıza ihtiyacım var, araştırmalarımda henüz bir karar verememiş olmamdan kaynaklı tavsiye almam gerekiyor.
Antalya mobilya takımı önerisi olarak özel mobilya takımı yaptırmak istiyorum. Mevcut mobilya firmalarının hepsini gezdik, içimize sinen modeller olsa da biz özel yaptırmak istiyoruz.

Akrabalarım daha önce iç mimar ile anlaşıp yaptırmışlar, bizde ulaştık ancak biraz fiyat yüksek geldi. Bu aşamada ne önerirsiniz?

Antalya MobilyaDekorasyon

Diomond Üye
Kayıtlı Kullanıcı
11 Ara 2019
3
373
48

İtibar Puanı:

Merhaba Antalya Merkezdeyiz, konusunda deneyimli profesyonel eğitim almış iç mimarlarımız ve bağlı çalıştığımız mobilya üreticileri ile dilediğiniz mobilya takımlarını tasarlıyoruz. Size özel mesaj yolu ile iletişim bilgilerimizi gönderiyorum. Dilerseniz arayabilir veya ofisimize gelip hayalinizdeki mobilyayı bilgisayar ortamında tasarlatıp sonra bunu canlandırabiliriz.

Moderatör tarafında düzenlendi:

BüyükElçi

Emektar Üye
Kayıtlı Kullanıcı
11 Mar 2023
26
865
78

İtibar Puanı:

Öncelikle, Antalya’da kaliteli mobilya takımları üreten birçok firma bulunmaktadır. Burada bazı tavsiyelerimiz yer almaktadır:

1. Oxxo Mobilya: Geniş ürün yelpazesiyle birlikte modern ve şık tasarımlarıyla her zevke hitap eden bir firma.

2. Çelitepe Mobilya: Yüksek kalite ve estetik tasarımları ile Antalya'da mobilya sektöründe öne çıkmaktadır.

3. Falez Mobilya: Sadece yatak odası ve yemek odası takımları üreten firma, kaliteli malzemelerle yarattığı tasarımlarla dikkat çekmektedir.

4. Lova Mobilya: Özellikle modern ve minimalist tasarımlarıyla öne çıkan firma, müşteriler tarafından sıklıkla tercih edilmektedir.

5. Akdoğan Mobilya: Antalya'da 30 yıldan fazla deneyimle kaliteli ahşap mobilyalar üreten bir firma.

Bu firmaların yanı sıra, daha birçok kaliteli mobilya firması Antalya'da hizmet vermektedir. Mobilya almadan önce, ürünlerin kalitesi, tasarımı, malzemesi ve fiyatı gibi kriterleri değerlendirmekte fayda vardır.