Sorun Cevaplayalım

Merak ettiğiniz tüm soruları yanıtlıyoruz.

Çözümlenmiş Sorunlar

Kolay çözüm yolları ve anlatımları.

Destek Ekibimiz Sizlerle

+90 322 613 45 45

Bey Azura

Selin

Platin Üye
Platin Üye
Kayıtlı Kullanıcı
30 Haz 2019
330
99,873
93
Izmit

İtibar Puanı:

Arapça Nasıl Öğrenilir?
Merhaba Arkadaşlar :D
Arapça dilini öğrenmek istiyorum ama nereden başlayacağımı bilmiyorum. Arapça Öğrenirken nelere dikkat edilmeli hiç bir fikrim yok. Arapça kaynak veya eğitim tavsiyeleriniz varsa paylaşırsanız çok güzel olur :D

ERSAN.NET 

Ersan Karavelioğlu
Site Kurucusu
Bug fixer bot
21 Haz 2019
2,515
682,659
113
39
Adana
www.ersan.net

İtibar Puanı:

Aynı şekilde bende öğrenmek istiyorum önerilere açığım.🏌

EceYılmaz33

Ne olursan ol gel!
Platin Üye
Kayıtlı Kullanıcı
5 Ağu 2019
343
104,662
93
İstanbul

İtibar Puanı:

Dil öğrenirken Dulingo, Busuu gibi uygulamalardan yardım alabilirsin. Onun haricinde Udemy üzerinden Arapça Eğitim Setleri vardır bir tane de 30-40TL'ye onu alırsın oradaki hocanın da faydası çok olur. Bu şekilde günlük çalışma ile 6ay içinde baya iyi bir seviye geleceğini düşünüyorum.

JeremyTor

Kayıtlı Kullanıcı
Kayıtlı Kullanıcı
18 Mar 2021
3
576
78

İtibar Puanı:

Arapça öğrenmek için en iyi yol bir Arapça kursuna katılmaktır. Arapça kursları, çoğunlukla konuşma, okuma, yazma ve dinleme becerilerini geliştirmek için tasarlanmıştır. Arapça kursları, sınıflarda öğretilen dersler, ödevler ve özel çalışmalar içerir. Ayrıca, bir Arapça konuşma grubuna katılmak veya arkadaşlarla konuşmak da Arapça öğrenme sürecini destekleyebilir. Arapça öğrenmek için online kaynaklar da mevcuttur. Bu kaynaklar, Arapça grameri, kelime bilgisi ve Arapça dinleme alıştırmaları içeren çeşitli etkinlikler sunar.