Paylaşımı Faydalı Buldunuz mu?

• Evet

Oy: 156 100.0%
  • Hayır

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    156

Sinem Şahin

Emektar Üye
Kayıtlı Kullanıcı
23 Ocak 2021
16
2,113
78

İtibar Puanı:

Asimo Mobilya Hakkında
Asimo Mobilya hakkında daha önce bir şey duyan oldu mu arkadaşlar? Bugün trendlerde biraz dolaşırken bu mobilya firması ile karşılaştım. Kalitesi filan nasıldır bilmiyorum ama güzel mobilyaları var gibi. Asimo Mobilya hakkında bilinenlerin paylaşıldığı bir konu açmak istedim bilgi toplamak için :D

A

Ada

Kayıtsız Kullanıcı
Asimo Mobilya Hakkında
Asimo Mobilya hakkında daha önce bir şey duyan oldu mu arkadaşlar? Bugün trendlerde biraz dolaşırken bu mobilya firması ile karşılaştım. Kalitesi filan nasıldır bilmiyorum ama güzel mobilyaları var gibi. Asimo Mobilya hakkında bilinenlerin paylaşıldığı bir konu açmak istedim bilgi toplamak için :D

Z

zülo

Kayıtsız Kullanıcı
Google da yıldız olarak yüksek de bazı şikayet sitelerinde puanları düşük. Gerçi adı üstüne şikayet sayfası olduğu için kimse yüksek puan da vermez galiba 🤔

Bana inanın ben hayatım da böyle pişmanlık duymadım ve kendilerini mahkemeye verdim bu kadsr saygısız vicdansız insanlar olamaz bedava verseler almam artık ürünleri daha 10 cu gün ayakları yapuldu şekli kayfı ve ayrıca sizi zaten 2 ay oyalıyorlar teslimata ben koltuk takımı aldım. haram zıkım olsun son kuruşuna kadar. ürünün arkasında durmuyorlar ve yardımcı da olmuyorlar sakın sakın bulaşmayın arkadaşlar

B

Burcu

Kayıtsız Kullanıcı
Bana inanın ben hayatım da böyle pişmanlık duymadım ve kendilerini mahkemeye verdim bu kadsr saygısız vicdansız insanlar olamaz bedava verseler almam artık ürünleri daha 10 cu gün ayakları yapuldu şekli kayfı ve ayrıca sizi zaten 2 ay oyalıyorlar teslimata ben koltuk takımı aldım. haram zıkım olsun son kuruşuna kadar. ürünün arkasında durmuyorlar ve yardımcı da olmuyorlar sakın sakın bulaşmayın arkadaşlar
Sonuc ne oldu acaba? Bizde bu hataya dustuk ve bizde hukuki surec baslatiyoruz

Derya Kaya

Emektar Üye
Kayıtlı Kullanıcı
22 Şub 2021
161
5,021
93

İtibar Puanı:

Asimo Mobilya nedir?

Asimo Mobilya, Türkiye merkezli bir mobilya üreticisi ve satıcısıdır. Şirket, modern ve fonksiyonel mobilyaların yanı sıra ev dekorasyon ürünleri de üretmektedir.

Asimo Mobilya'nın ürünleri nelerdir?

Asimo Mobilya'nın ürün yelpazesi oldukça geniştir ve yatak odası takımları, oturma grupları, yemek odaları, genç odaları, ofis mobilyaları, TV üniteleri, kitaplıklar ve ev aksesuarları gibi birçok farklı kategoride mobilyalar sunmaktadır.

Asimo Mobilya ürünleri nerede satılır?

Asimo Mobilya ürünleri, Türkiye'deki birçok mağazada ve online olarak da satılmaktadır.

Asimo Mobilya'nın kalitesi nasıldır?

Asimo Mobilya, kaliteli malzemeler kullanarak ve modern tasarımlarla ürünlerini üretmektedir. Şirket, ISO 9001 kalite yönetim sistemi belgesine sahiptir ve müşteri memnuniyetine büyük önem vermektedir.

Asimo Mobilya fiyatları ne kadar?

Asimo Mobilya'nın fiyatları ürünlerin türüne, boyutuna ve özelliklerine göre değişmektedir. Ancak genel olarak uygun fiyatlı ürünler sunmaktadır.

Dr.Mobilya

Emektar Üye
Kayıtlı Kullanıcı
1 Ara 2019
37
1,545
83

İtibar Puanı:

Asimo Mobilya nedir?

Asimo Mobilya, Türkiye merkezli bir mobilya üreticisi ve satıcısıdır. Şirket, yatak odası, oturma odası, yemek odası ve ofis mobilyaları gibi çeşitli mobilya kategorilerinde ürünler sunmaktadır.

Asimo Mobilya'nın ürünleri hangi kalitede üretiliyor?

Asimo Mobilya, yüksek kaliteli malzemeler kullanarak dayanıklı ve uzun ömürlü mobilyalar üretmektedir. Ayrıca, tasarımlarında modern ve trendlere uygun yaklaşım sergilemektedir.

Asimo Mobilya'nın mağazaları nerelerde bulunur?

Asimo Mobilya'nın mağazaları Türkiye genelinde birçok şehirde bulunmaktadır. Ayrıca, online olarak da ürünlerine erişilebilmektedir.

Asimo Mobilya ürünleri hakkında müşteri yorumları nasıl?

Asimo Mobilya, çoğunlukla müşterilerinden olumlu yorumlar almaktadır. Ürünlerin kalitesi, tasarımı ve fiyat-performans oranı genellikle yüksek değerlendirilmektedir. Ancak, bazı müşteriler teslimat süreçlerinde yaşadıkları problemlerden bahsetmektedir.

KeithBof

Emektar Üye
Kayıtlı Kullanıcı
7 Tem 2022
38
1,110
83

İtibar Puanı:

Asimo Mobilya nedir?

Asimo Mobilya, Türkiye'nin önde gelen mobilya üreticilerinden biridir. Kaliteli ve modern mobilya ürünleri ile evlerinize şıklık ve konfor katmayı amaçlamaktadır.

Asimo Mobilya nerede bulunur?

Asimo Mobilya, İstanbul'da bulunmaktadır. Ürünleri birçok mağazada satılmaktadır ve ayrıca online olarak da sipariş verilebilir.

Asimo Mobilya hangi ürünleri üretir?

Asimo Mobilya, yatak odası, oturma odası, yemek odası, çalışma odası, çocuk odası, mutfak gibi farklı alanlara yönelik mobilya ürünleri üretmektedir. Ayrıca, dekorasyon ürünleri ve aksesuarları da bulunmaktadır.

Asimo Mobilya'nın müşteri memnuniyeti nasıl?

Asimo Mobilya müşterilerine kaliteli ürünleri uygun fiyatlarla sunmaktadır. Müşteri memnuniyeti odaklı çalışarak, ürün garantisi ve satış sonrası hizmetleriyle de müşterilerinin memnuniyetini artırmaktadır.

Ülker

Emektar Üye
Kayıtlı Kullanıcı
14 Mar 2023
206
6,513
93

İtibar Puanı:

1. Asimo Mobilya nedir?

Asimo Mobilya, mobilya sektöründe faaliyet gösteren bir firmadır.

2. Asimo Mobilya neler yapar?

Asimo Mobilya, mobilya üretimi, tasarımı ve satışı yapmaktadır.

3. Asimo Mobilya'nın ürünleri nelerdir?

Asimo Mobilya'nın ürünleri arasında yatak odası takımları, yemek odası takımları, oturma grupları, çocuk mobilyaları, genç odası takımları, ofis mobilyaları ve aksesuarlar yer alır.

4. Asimo Mobilya'nın hizmetleri nelerdir?

Asimo Mobilya müşterilerine özel tasarım, proje danışmanlığı, nakliye ve montaj hizmetleri sunar.

5. Asimo Mobilya nerede bulunur?

Asimo Mobilya'nın merkezi İstanbul'dadır ve Türkiye'nin birçok ilinde mağazaları bulunmaktadır.

6. Asimo Mobilya'nın müşteri memnuniyeti nasıl?

Asimo Mobilya, müşteri memnuniyetini ön planda tutan bir yaklaşım sergiler ve kaliteli ürünler sunar. Müşterilerinin ihtiyaçlarına en uygun çözümleri sunarak müşteri memnuniyetini sağlamaktadır.

7. Asimo Mobilya'nın fiyatları nasıl?

Asimo Mobilya, kaliteli ürünleri uygun fiyatlarla sunmayı hedefleyen bir yaklaşım sergiler. Ürün fiyatları ürünün türüne, malzemesine ve özelliklerine göre değişiklik gösterir.
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

1. Asimo Mobilya nedir?

Asimo Mobilya, Türkiye'nin önde gelen mobilya üreticilerinden biridir. Geniş bir ürün yelpazesine sahip olan firma, yatak odası, oturma odası, yemek odası, genç odası ve ofis mobilyaları gibi pek çok kategoride ürünler sunmaktadır.

2. Asimo Mobilya nerede bulunur?

Asimo Mobilya'nın merkezi İstanbul'da bulunmaktadır. Firmanın İstanbul'da ve Türkiye'nin diğer bölgelerinde pek çok başarılı mağazası bulunmaktadır.

3. Asimo Mobilya'nın ürünleri nelerdir?

Asimo Mobilya, yatak odası, oturma odası, yemek odası, genç odası, ofis mobilyaları ve aksesuarlar gibi pek çok farklı kategoride ürünler sunmaktadır. Firma, geniş bir renk ve tasarım seçeneği sunarak müşterilerinin zevklerine ve ihtiyaçlarına uygun ürünler üretmektedir.

4. Asimo Mobilya'nın müşteri hizmetleri nasıldır?

Asimo Mobilya, kaliteli müşteri hizmetleri sunan bir firma olarak bilinmektedir. Müşterilerine ürün seçiminden satış sonrası hizmetlere kadar her aşamada destek sağlamaktadır. Ayrıca firma, online müşteri desteği, telefon ve e-posta yoluyla müşterilerinin sorularına hızlı ve etkili yanıt vermektedir.

5. Asimo Mobilya'nın ürünleri garantili midir?

Evet, Asimo Mobilya'nın ürünleri garanti kapsamındadır. Firma, müşterilerine ürünlerinde çıkabilecek olası kusurlara karşı garanti vermektedir. Garanti süresi ürüne ve kategorisine göre değişiklik göstermektedir.

Işkın

Emektar Üye
Kayıtlı Kullanıcı
14 Mar 2023
72
2,152
83

İtibar Puanı:

1. Asimo Mobilya nedir?
Asimo Mobilya, Türkiye kökenli bir mobilya markasıdır. 2009 yılında İstanbul'da kurulmuştur.

2. Asimo Mobilya'nın ürünleri nelerdir?
Asimo Mobilya'nın ürün yelpazesi oldukça geniştir ve oturma odası takımları, yemek odası takımları, yatak odası takımları, ofis mobilyaları, genç odası takımları, TV üniteleri, duvar rafları, sehpa ve masa gibi ürünler bulunmaktadır.

3. Asimo Mobilya'nın kalitesi nasıldır?
Asimo Mobilya, kaliteli ve sağlam malzemeler kullanarak üretim yapmaktadır. Ayrıca üretim sürecinde modern teknolojileri kullanarak müşterilerine yüksek kalitede ürün sunmaktadır.

4. Asimo Mobilya'nın fiyatları nasıldır?
Asimo Mobilya'nın fiyatları ürüne, malzemesine, boyutuna ve modeline göre değişmektedir. Ortalama fiyatlar diğer mobilya markaları ile karşılaştırıldığında uygun seviyededir.

5. Asimo Mobilya'nın satış noktaları nerede bulunmaktadır?
Asimo Mobilya, Türkiye genelinde birçok satış noktasına sahiptir. Mağaza ve bayilerin listesine firmanın resmi internet sitesinden ulaşılabilir. Ayrıca online satış imkanı da bulunmaktadır.

Ecer

Emektar Üye
Kayıtlı Kullanıcı
14 Mar 2023
141
4,171
93

İtibar Puanı:

1. Asimo Mobilya nedir?
Asimo Mobilya, Türkiye merkezli bir mobilya üreticisi ve perakendecisidir.

2. Asimo Mobilya'nın ürünleri nelerdir?
Asimo Mobilya'nın ürün yelpazesi geniş bir yelpazede ev mobilyaları, ofis mobilyaları ve dekoratif ürünler içermektedir. Bunlar arasında koltuk takımları, yatak odası takımları, yemek masaları ve sandalyeler, ofis koltukları, mutfak dolapları, kitaplıklar ve dekoratif aksesuarlar gibi ürünler yer almaktadır.

3. Asimo Mobilya ürünlerinin kalitesi nasıldır?
Asimo Mobilya, ürünlerinde kaliteye büyük önem vermektedir. Ürettiği ürünlerin çoğu, uzun ömürlü ve dayanıklı malzemeler kullanılarak üretilmekte ve yüksek standartlarda üretimi yapılmaktadır. Bu da, Asimo mobilya ürünlerinin müşteriler tarafından sıklıkla tercih edilmesinin önemli bir nedenidir.

4. Asimo Mobilya ürünlerinin fiyatları nasıl?
Asimo Mobilya ürünleri, kalitelerine göre uygun fiyatlarla satılmaktadır. Müşterilerine geniş bir fiyat aralığı sunan Asimo Mobilya, kaliteli mobilyaları uygun fiyatlara müşterilerine sunmaktadır.

5. Asimo Mobilya ürünleri nereden satın alınabilir?
Asimo Mobilya ürünleri, Türkiye'nin birçok ilinde bulunan mağazalarında ve online olarak da satılmaktadır. Mağaza adreslerine ve online ürün kataloğuna Asimo Mobilya'nın resmi web sitesi üzerinden ulaşabilirsiniz.

Sklad_Rah

Emektar Üye
Kayıtlı Kullanıcı
20 Haz 2022
28
773
78

İtibar Puanı:

Asimo Mobilya nedir?

Asimo Mobilya, Türkiye'de bulunan bir mobilya markasıdır.

Asimo Mobilya ne tür mobilyalar üretir?

Asimo Mobilya, oturma odası, yemek odası, yatak odası, genç odası ve ofis mobilyaları gibi çeşitli mobilya türlerini üretmektedir.

Asimo Mobilya'nın ürünleri kaliteli mi?

Asimo Mobilya'nın ürünleri, müşterilere kaliteli ve dayanıklı bir hizmet sunmak için tasarlanmıştır. Marka, seçtiği malzemeleri ve üretim tekniklerini dikkatle seçmekte ve ürünlerinde yüksek kalite standardı uygulamaktadır.

Asimo Mobilya'nın İnternet üzerinden satışı var mı?

Asimo Mobilya'nın internet üzerinden satışı bulunmaktadır. Markanın web sitesinde ürünlerin fiyatları ve özellikleri yer almaktadır. Müşteriler, online olarak sipariş verebilir ve ürünlerini evlerinde teslim alabilirler.

Asimo Mobilya'nın ürünleri garanti kapsamına girer mi?

Asimo Mobilya, ürünlerinde müşteri memnuniyeti ve güvenilirlik odaklı hizmet vermektedir. Bu nedenle, ürünleri garanti kapsamına alır ve müşterilerine belirli bir süre boyunca garanti sağlar. Garanti süresi ürüne göre değişebilir.

SqueegeeSunbeam

Emektar Üye
Kayıtlı Kullanıcı
16 Haz 2023
86
1,613
83

İtibar Puanı:

Asimo Mobilya nedir?

Asimo Mobilya, Türkiye merkezli bir mobilya firmasıdır. Kendi tasarımlarını üretmektedir ve yüksek kalite standartlarına sahip mobilyalar üretmektedir.

Asimo Mobilya'nın ürünleri nelerdir?

Asimo Mobilya'nın ürün yelpazesi oldukça geniştir. Oturma grupları, yemek masaları, yatak odası takımları, TV üniteleri, kitaplıklar, çalışma masaları gibi birçok mobilya çeşidi bulunmaktadır.

Asimo Mobilya'nın kalite standartları nelerdir?

Asimo Mobilya, kalitesine çok önem veren bir firmadır. Üretiminde kullanılan malzemelerin kalitesine, işçiliğe ve tasarıma özen göstermektedir. Ayrıca ürünlerinde sağlamlık, dayanıklılık, rahatlık, kolay temizlenebilirlik gibi özellikleri de önemsemektedir.

Asimo Mobilya'nın fiyatları nasıl?

Asimo Mobilya, yüksek kalitesine rağmen rekabetçi fiyatlar sunmaktadır. Ürünlerinin fiyatları, mobilyanın türüne ve boyutlarına bağlı olarak değişebilmektedir.

Asimo Mobilya ürünlerini nereden satın alabilirim?

Asimo Mobilya ürünlerini Türkiye'nin birçok noktasındaki mağazalarında ve online satış kanallarında satışa sunmaktadır. Ayrıca Asimo Mobilya, özel projeler ve toptan satışlar için de hizmet vermektedir.

Hande Demirhan

Aktif Üye
Kayıtlı Kullanıcı
9 Haz 2023
36
246
33

İtibar Puanı:

Asimo Mobilya, Türkiye merkezli bir mobilya üreticisidir. 1992 yılında kurulan şirket, geniş bir ürün yelpazesi sunmaktadır. Asimo Mobilya, modern, klasik ve avangart tarzdaki mobilyaları üretmektedir.

Şirket, yüksek kalite ve dayanıklılık standartlarına sahip olan ürünler sunmaktadır. Mobilya üretiminde en son teknolojileri kullanarak, müşterilere estetik açıdan beğenilen ve fonksiyonel olan ürünler sunmayı hedeflemektedir.

Asimo Mobilya, yurt içinde ve yurt dışında birçok satış noktasına sahiptir. Müşteri odaklı bir yaklaşımla, müşterilerin ihtiyaçlarını karşılamayı ve memnuniyetini sağlamayı amaçlamaktadır.

Şirket, müşterilere özel tasarım ve ölçüye göre mobilya üretimi de yapmaktadır. Müşterilerin isteklerine ve zevklerine uygun olarak mobilyalar tasarlayarak, farklı ve özgün ürünler sunmaktadır.

Asimo Mobilya, çevreye duyarlı bir firma olarak, üretim sürecinde sürdürülebilir malzemeler kullanmaktadır. Ayrıca, sosyal sorumluluk projelerine de destek vererek, topluma katkıda bulunmayı hedeflemektedir.

Ürün kalitesi, estetik tasarımı ve müşteri memnuniyeti odaklı yaklaşımıyla, Asimo Mobilya sektörde güvenilir bir marka haline gelmiştir. Özgün tasarımları ve kaliteli ürünleriyle müşterilerin beğenisini kazanmaktadır.

Veli Aksoy

Aktif Üye
Kayıtlı Kullanıcı
9 Haz 2023
35
248
33

İtibar Puanı:

Asimo Mobilya, Türkiye merkezli bir mobilya üreticisidir. Şirket, yüksek kaliteli ve şık mobilyalar üretmekte olup, geniş ürün yelpazesine sahiptir. Oturma grupları, yemek odaları, yatak odaları, çocuk odaları, TV üniteleri ve ofis mobilyaları gibi çeşitli mobilyaları müşterilerine sunmaktadır.

Asimo Mobilya, müşteri taleplerine ve beklentilerine uygun özelleştirilmiş tasarımlar sunarak öne çıkar. Ayrıca, trendleri takip ederek modern ve fonksiyonel mobilyalar üretir. Kaliteye önem veren bir şirket olan Asimo Mobilya, dayanıklı malzemeler kullanarak uzun ömürlü ürünler sunar.

Firma, satış sonrası hizmetleriyle de müşteri memnuniyetini sağlamaya odaklanır. Montaj ve teslimat hizmetinden, garantili ürünler sunmaya kadar müşterilerine profesyonel destek sağlar.

Asimo Mobilya, geniş satış ağına sahip olup, mağaza ve bayileri aracılığıyla müşterilerine hizmet vermektedir. Ayrıca, online platformları üzerinden de alışveriş imkanı sunar.

Sonuç olarak, Asimo Mobilya, Türkiye'nin önde gelen mobilya üreticilerinden biridir. Yüksek kaliteli, şık ve kullanışlı mobilyalar üreterek müşteri taleplerini karşılamayı hedefler.