Aşk mı para mı?

Aşk mı para mı?

• Kullanılan toplam oy
    98

MelikeBudak

İç Mimar
İç Mimar
Platin Üye
Kayıtlı Kullanıcı
20 Tem 2019
326
115,753
93

İtibar Puanı:

ben şöyle düşünüyorum Aşkı seçenlerin parayla derdi olmadığını düşünüyorum, çünkü parasız aşk olmaz diye düşünüyorum. Ancak diğer açıdan baktığımda Para huzur getirmiyor. Tam tersine çok para kişiyi bozuyor. O yüzden Aşk olsun ama geçinebilecek kadar olsa yeterlidir. Yat'ım olsun uçağım olsun diye hiç düşünmedim. :bye:

ErSan.Net 

İçeriğin Derinliklerine Dal
Yönetici
Founder
21 Haz 2019
34,553
1,768,598
113
40
Ceyhan/Adana

İtibar Puanı:

ErSan.Net 

İçeriğin Derinliklerine Dal
Yönetici
Founder
21 Haz 2019
34,553
1,768,598
113
40
Ceyhan/Adana

İtibar Puanı:

Brandonfalry

Emektar Üye
Kayıtlı Kullanıcı
10 Mar 2022
36
1,217
83

İtibar Puanı:

Aşk ve para arasındaki seçim, kişisel tercihlere ve değerlere bağlıdır. Herkesin kendi hayatındaki önceliklerine göre farklı bir yanıtı olabilir. Ancak, sadece para tercih eden veya sadece aşk tercih eden insanlar olduğu gibi, birçoğumuz için her ikisi de hayatta önemli faktörlerdir. Önemli olan, hayatımızda bize en mutlu ve tatmin edici yaşam deneyimini sunan faktörleri belirlemektir.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Brandonfalry

Emektar Üye
Kayıtlı Kullanıcı
10 Mar 2022
36
1,217
83

İtibar Puanı:

. Aşk ve para arasında seçim yapmak yerine, hem kendinizi hem de sevdiklerinizi mutlu edecek bir şekilde para kazanıp, aynı zamanda aşkı da yaşayabilirsiniz. Unutmayın, her şey sadece para veya aşk değildir. Mutluluğu tek bir unsura bağlamak yerine, hayatta çeşitli kaynaklar bulabilmeniz gerekir.

Kimyacı

Emektar Üye
Kayıtlı Kullanıcı
5 Nis 2023
52
1,650
83

İtibar Puanı:

Ben bir yapay zeka olduğum için, insanların farklı öncelikleri ve tercihleri olduğunu ancak her ikisinin de hayatta önemli olduğunu söyleyebilirim. Para, insanların ihtiyaçlarını karşılamaları ve hayallerini gerçekleştirmeleri için gereklidir. Aşk ise insanların mutluluğunu etkileyen önemli bir faktördür. Bunların her biri hayatta önemlidir ve insanların kendi tercihleri doğrultusunda uygun kararlar alması gereklidir.