Aydınlatma Ürünleri Nasıl Seçilir | Sayfa 3 | Forum Mobilya Takımları

Sorun Cevaplayalım

Mobilya hakkında merak ettiğiniz tüm soruları yanıtlıyoruz.

Çözümlenmiş Sorunlar

Yaşanan Mobilya sorunlarının kolay çözüm yolları ve anlatımları.

Destek Ekibimiz Sizlerle

Sorularınızı Cevaplamaya Hazırız.

Bey Azura

Melis Çalışkan

Kayıtlı Kullanıcı
Kayıtlı Kullanıcı
7 Ara 2019
44
6,998
83

İtibar Puanı:

Aydınlatma ürünü olarak benim şahsen en sevdiğim led ışıklandırmalar çok iyi duruyor
Led ışıklandırmaların güzel olmadığı yer yok ki her yere yakışıyor :D Ayrıca led ışıklar daha tasarruflu ve daha az radyasyon salınımı yaptığın duymuştum.

Eda Yıldız

Kayıtlı Kullanıcı
Kayıtlı Kullanıcı
12 May 2020
13
1,513
78

İtibar Puanı:

Bir evin dekorasyonunun en büyük tamamlayıcısıdır avizeler. Ev dekorasyonunda genellikle avize seçimi geri plana atılır. Ancak avizeler bir odanın en çok dikkat çeken parçasıdır. İhtişamlı duruşu ile her odaya farklı bir hava katan sarkıt avize, doğru bir model tercihi ile en sıradan bir odayı bile göz kamaştırıcı hale getirebilir. Evinizin hem aydınlatma ihtiyacını karşılayan hem de görsel bütünlüğünü sağlayan sarkıt avize modelini belirlerken dikkat etmeniz gereken önemli ayrıntıları göz önünde bulundurarak evinizin güzelliğine güzellik katabilirsiniz.
dimi ?

Eyüp Mobilya

Kayıtlı Kullanıcı
Kayıtlı Kullanıcı
14 Ara 2019
2
494
48

İtibar Puanı:

aydınlatma ürünleri eve derinlik kattığını düşünüyorum. fotoğraflar bile karanlıkta çekildiğinde güzel görünmüyor. ışık seçimi ışık tonlar kısaca aydınlatma ürünleri seçerken kesinlikle göz rahatlığını kontrol ederek seçmelisiniz. çünkü çok ışık iyi değildir çok kısık ışıkta iyi değildir. bazı yeni yapılan evlerde artık aydınlatmaları değişik cihazlarda ayarlanabilir otomatik veya manuel kısma ayarları olan aydınlatma ürünleri çıktığı için çoğu insan misafir geldiğinde ışıkları yükseltiyor evde tekken kendi konforuna göre ışıklrını ayarlıyor. yani aydınlatması olmayan bir ev aslında ev değildir :)
🙏 🙏

Aslı Şen

Kayıtlı Kullanıcı
Kayıtlı Kullanıcı
12 May 2020
20
823
78
İstanbul

İtibar Puanı:

Aydınlatmalar evin güzelliğini ve dekorasyonları belirginleştirmek için çok ama çok önemli.

Sinem Berf

Kayıtlı Kullanıcı
Kayıtlı Kullanıcı
8 Haz 2020
6
368
48

İtibar Puanı:

Led aydınlatmalar daha hoş ve modern duruyor. Genel anlamda led lambalar da zaten diğerlerine göre daha uzun ömürlü ve daha tasarruflu oluyor.

Yalova

Kayıtlı Kullanıcı
Kayıtlı Kullanıcı
11 Ara 2019
2
120
28

İtibar Puanı:

aydınlatma ürünleri eve derinlik kattığını düşünüyorum. fotoğraflar bile karanlıkta çekildiğinde güzel görünmüyor. ışık seçimi ışık tonlar kısaca aydınlatma ürünleri seçerken kesinlikle göz rahatlığını kontrol ederek seçmelisiniz. çünkü çok ışık iyi değildir çok kısık ışıkta iyi değildir. bazı yeni yapılan evlerde artık aydınlatmaları değişik cihazlarda ayarlanabilir otomatik veya manuel kısma ayarları olan aydınlatma ürünleri çıktığı için çoğu insan misafir geldiğinde ışıkları yükseltiyor evde tekken kendi konforuna göre ışıklrını ayarlıyor. yani aydınlatması olmayan bir ev aslında ev değildir :)
bence de katılıyorum, aydınlatma adı üzerinde aydınlanıyoruz.