Tavsiye Balkon dekorasyonu önerisi

Paylaşımı Faydalı Buldunuz mu?

• Evet

Oy: 3 100.0%
  • Hayır

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    3

TheMobilya

Aktif Üye
Kayıtlı Kullanıcı
22 Ara 2019
3
215
28

İtibar Puanı:

Merhaba iyi sahurlar diliyorum gerçi artık sabah oldu ezan da okundu sahur kalmadı ama balkon Dekarasyon konusunda çıkmaza girdim birden bire gecenin yarısından geldi başıma bu ne yapsam ne etsem dedim, bir de size danışmak istedim balkon dekorasyonumu tamamen değiştirmek istiyorum, biraz renk katmak istiyorum, sizce neler yapabilirim?
diyorum ki işte balkona çiçekler falan vs dekoratif objeler mi satın alsam ? bilemedim ?

Moderatör tarafında düzenlendi:

Gamsse96

Emektar Üye
Kayıtlı Kullanıcı
18 May 2020
31
6,827
83

İtibar Puanı:

Balkon Dekarosyonu aklınıza geldiği zaman beni hep hatırlayın çünkü şuan bütün balkonum çiçeklerle dolu, otomatik olarak kaktüs tarzında çiçekler olduğu için canınızı yakabilir eğer vermiş olduğum dekorasyon önerilerine daha doğrusu vermiş olduğum balkon dekorasyon önerilerine saygılı olun ve balkonunuzu çiçekle doldurun

Sero77

Emektar Üye
Kayıtlı Kullanıcı
18 May 2020
5
1,216
78

İtibar Puanı:

Balkon dekorasyonu dendiği zaman: aklıma cam balkon geliyor, cam balkon çok seviyorum canım, cam balkona çok güzel şekillerde Dekarasyon yapabiliyorsunuz, bunun haricinde Dekarasyon önerisi olarak, iç mimar olmadığım için fazla bir şey veremeyeceğim :D

Pınhar

Emektar Üye
Kayıtlı Kullanıcı
29 May 2020
23
4,427
78

İtibar Puanı:

Balkon Dekarosyonu aklınıza geldiği zaman beni hep hatırlayın çünkü şuan bütün balkonum çiçeklerle dolu, otomatik olarak kaktüs tarzında çiçekler olduğu için canınızı yakabilir eğer vermiş olduğum dekorasyon önerilerine daha doğrusu vermiş olduğum balkon dekorasyon önerilerine saygılı olun ve balkonunuzu çiçekle doldurun
👏 👏 🙏

Kadriye

Emektar Üye
Kayıtlı Kullanıcı
24 May 2020
48
9,789
83

İtibar Puanı:

🙏 👏 👏 👏 👏

melehatas

Emektar Üye
Kayıtlı Kullanıcı
29 Eki 2020
5
1,009
78

İtibar Puanı:

Magic CanSin

Emektar Üye
Kayıtlı Kullanıcı
2 Ara 2019
12
2,186
78

İtibar Puanı:

MT 

Keşfetmek İçin İçeriği Oku
Moderator
30 Kas 2019
29,149
673,362
113

İtibar Puanı:

Balkon dekorasyonu, küçük bir dış mekan alanını keyifli ve rahatlatıcı bir yer haline getirmek için kullanılan harika bir yöntemdir. İşte sizi ilhamlandırmak için bazı balkon dekorasyon önerileri:
  1. Konforlu Oturma Alanları:
    • Rahat minderler ve yumuşak yastıklarla donatılmış konforlu oturma alanları oluşturun. Katlanabilir sandalyeler, minderli palet oturma grupları veya minderli katlanabilir şezlonglar gibi pratik mobilyalar kullanabilirsiniz.
  2. Bitkiler ve Çiçekler:
    • Farklı boyutlarda saksılarda çeşitli bitkiler ve renkli çiçekler kullanarak doğayla iç içe bir atmosfer yaratın. Asma saksılar veya dikey bahçe duvarları da kullanabilirsiniz.
  3. Aydınlatma Detayları:
    • Akşamları balkonunuzda keyifli bir atmosfer yaratmak için ışık detayları ekleyin. Güneş şemsiyesi üzerine asılabilir şık lambalar, fenerler veya dize ışıklar kullanabilirsiniz.
  4. Renkli Minderler ve Halılar:
    • Canlı renklerde minderler, battaniyeler ve dış mekan halıları kullanarak balkonunuza enerji katın. Bu, sade mobilyalarınıza renk ve canlılık getirecektir.
  5. Pratik Depolama Çözümleri:
    • Sınırlı alanı daha düzenli tutmak için katlanabilir depolama kutuları, askılı organizerler veya duvara monte edilebilen raf sistemleri gibi pratik depolama çözümleri kullanın.
  6. Geri Dönüşümlü Mobilyalar:
    • Geri dönüşümlü malzemelerden yapılmış mobilyalar kullanarak çevre dostu bir balkon dekorasyonu oluşturun. Paletlerden yapılmış oturma grupları veya eski sandıkları depolama olarak kullanabilirsiniz.
  7. Hava Geçirgen Perdeler:
    • Balkonunuzu özel bir alan haline getirmek ve biraz mahremiyet sağlamak için hava geçirgen perde veya örtüler kullanabilirsiniz. Hafif dokulu kumaşlar tercih edebilirsiniz.
  8. Kişisel Dokunuşlar:
    • Balkonunuzu kişiselleştirmek için kendi el yapımı süslemeler veya hobilerinizle ilgili objeler ekleyin. Mesela, kendi yaptığınız seramik saksılar veya resimlerle duvarları renklendirebilirsiniz.
  9. Gölgelik veya Şemsiye:
    • Sıcak günlerde gölgelenmek için renkli bir gölgelik veya güneş şemsiyesi ekleyin. Bu, hem rahatlatıcı bir ortam yaratır hem de güneşin etkilerinden korur.
  10. Sevimli Dekoratif Detaylar:
    • Balkonunuza sevimli ve dekoratif detaylar ekleyin. Küçük dekoratif lambalar, seramik heykeller, renkli mumlar veya ahşap dekoratif objeler gibi detaylar kullanabilirsiniz.
Herkesin zevkine ve ihtiyaçlarına göre özelleştirilebilen balkon dekorasyonu, kişisel tarzınızı yansıtmanın harika bir yoludur.