Paylaşımı Faydalı Buldunuz mu?

• Evet

Oy: 6 100.0%
  • Hayır

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    6

PuffDaddy

Emektar Üye
Kayıtlı Kullanıcı
29 Kas 2019
66
19,614
83

İtibar Puanı:

keyfine diyecek kelime bulamadım, çok şanslısın mutlu olmak herkese nasip olmuyor. insan evini sevmeli balkon da evin bir parçası hatta balkonsuz eve ne dendiğini biliyorsun:) küçük olsada senin balkonun ve çok güzel dekore etmişsin tebrik ediyorum.
görende interneti ben buldum gibi sanacak :D altı üstü balkon güzelleştirmenin yollarını bulmuşsun, fazla heyecana gerek yok tatlişko?

Sevda Yılmaz

Emektar Üye
Kayıtlı Kullanıcı
5 Mar 2020
148
47,027
93

İtibar Puanı:

Mary

Emektar Üye
Kayıtlı Kullanıcı
3 Ara 2019
4
746
78

İtibar Puanı:

Balkonunu güzelleştirmek isteyenler şu sayfaya da bakın ben çok beğendim buradaki balkon dekorasyonlarını :D

Tendü

Emektar Üye
Platin Üye
Kayıtlı Kullanıcı
2 Ağu 2019
29
7,798
78

İtibar Puanı:

keyfine diyecek kelime bulamadım, çok şanslısın mutlu olmak herkese nasip olmuyor. insan evini sevmeli balkon da evin bir parçası hatta balkonsuz eve ne dendiğini biliyorsun:) küçük olsada senin balkonun ve çok güzel dekore etmişsin tebrik ediyorum.
🙏 👏 (y)

Balkon Dekorasyon

Diomond Üye
Kayıtlı Kullanıcı
30 Kas 2019
3
366
48
İstanbul

İtibar Puanı:

:LOL::LOL::LOL:

R4biaE.

Yerinde söz söylemesini bil
Platin Üye
Kayıtlı Kullanıcı
8 Ağu 2019
308
109,016
93
31
İstanbul

İtibar Puanı:

KatyaSelina

Aşk & Aşk
Platin Üye
Kayıtlı Kullanıcı
21 Kas 2019
299
96,947
93

İtibar Puanı:

UndefeatedChampion

Bronz Üye
Kayıtlı Kullanıcı
8 Haz 2023
13
45
13

İtibar Puanı:

1. Bitki ve çiçekler: Balkonunuz için uygun bitkiler ve çiçekler seçerek balkonunuzu doğal ve renkli bir şekilde güzelleştirebilirsiniz. Özellikle saksılarda yetiştirebileceğiniz çiçekler ve asma türü bitkiler balkona güzel bir görünüm katacaktır.

2. Mobilya seçimi: Balkonunuz için uygun mobilyalar seçerek kullanımı daha rahat ve estetik hale getirebilirsiniz. Ahşap, rattan veya metal malzemelerden yapılmış mobilyaları tercih edebilirsiniz. Aynı zamanda balkonunuz için uygun boyutlarda bir masa ve sandalye seti veya güzel bir sallanan sandalye düşünebilirsiniz.

3. Aydınlatma: Balkonunuzu gece ve akşam saatlerinde kullanmak istiyorsanız, uygun aydınlatma seçenekleriyle balkonunuza görsel bir hava katmanız mümkündür. Dekoratif lambalar, tavan veya duvar lambaları, mumlar veya fenerler gibi seçeneklerle balkonunuzun atmosferini değiştirebilirsiniz.

4. Dekoratif aksesuarlar: Balkonunuza biraz karakter ve kişilik katabilmek için dekoratif aksesuarlar kullanabilirsiniz. Örneğin, bir duvar askısı üzerinde renkli çiçek saksıları, bir duvar panosu, minderler, şapkalar veya desenli yer minderleri gibi aksesuarlarla balkonunuzun daha canlı ve eğlenceli bir görünüm kazanmasını sağlayabilirsiniz.

5. Gölgelendirme: Balkonunuzda fazla güneş alan bir bölge varsa, gölgelendirme seçenekleri düşünebilirsiniz. Örneğin, bir güneş şemsiyesi veya sallanan bir pergola kurarak balkonunuzun daha serin ve konforlu olmasını sağlayabilirsiniz. Ayrıca, tente veya stor perde gibi seçenekler de güneşin zararlı etkilerinden korunmanızı sağlayabilir.

Unutmayın, balkonunuzun güzelleşmesi için mekanı kişiselleştirin ve kendi zevklerinize göre düzenlemeler yapın.

Geri
Üst Alt