Bellona Lady Genç Odası Takımı | Forum Mobilya Takımları

Sorun Cevaplayalım

Mobilya hakkında merak ettiğiniz tüm soruları yanıtlıyoruz.

Çözümlenmiş Sorunlar

Yaşanan Mobilya sorunlarının kolay çözüm yolları ve anlatımları.

Destek Ekibimiz Sizlerle

Sorularınızı Cevaplamaya Hazırız.

Bey Azura

MelikeBudak

İç Mimar
İç Mimar
Platin Üye
Kayıtlı Kullanıcı

İtibar Puanı:

Bellona Lady Genç Odası Takımı

Kızım çok ısrar ederek bellona lady genç odası takımı almamı istiyor. Fiyat bölümüne girdiğimde karşımda bir tablo ama anlamadım.

Şimdi bu tabloda gösterilen lady genç odası takımının birsürü aksesurarı var diyelim ki ben tamamen aşağıdaki resimlerdeki lady mobilyalarını aldığımda ne kadar ödeyeceğim?
Nakit ödersem ne kadar?
Kredi kartı ile ödersem ne kadar?
yani peşin fiyatlarının üstü çizilmiş indirimli fiyatların hepsini toplayacakmıyım?
astromik fiyat çıkıyorda ondan sormak istedim.

MeRaLc

Mavi mavi
Platin Üye
Kayıtlı Kullanıcı

İtibar Puanı:

hesabıma göre ortalama 17bin tl felan gibime geliyor :) seçenekler sunuyor yani başlık seçimi vs. ayrıca ücretlendiriliyor. ister tek tek alırsın ister hepsini. yani bellona bunların hepsine ayrı fiyat yazmış tektek alabiliyorsun. hepsini alırsan dediğim gibi lady genç odası takımı için ortalama 17 ile 20 bin arasında bir fiyat çıkar. bir oda için fazlamı azmı bilemem ama kızınız çok şeker bir şey seçmiş.

DilaÇiftçi

Platin Üye
Platin Üye
Kayıtlı Kullanıcı

İtibar Puanı:

aynen siz gözden 15bin tl yi çıkartırsanız Lady Genç odası takımını alabilirsiniz. İndirim vs derken pazarlık diye birşey var:) en kötü ihtimalle yerinizde olsam bir bellona şubesine giderim en sağlıklı bilgiyi ordan da alabilirsiniz. yani internet sitelerindeki fiyatlar belli gidince size bizim söylediğimiz fiyatıda verebilirler ama bellimi olur belki o günün şanslısı sizsiniz :)

ElisaTalay

Platin Üye
Platin Üye
Kayıtlı Kullanıcı

İtibar Puanı:

hesabıma göre ortalama 17bin tl felan gibime geliyor :) seçenekler sunuyor yani başlık seçimi vs. ayrıca ücretlendiriliyor. ister tek tek alırsın ister hepsini. yani bellona bunların hepsine ayrı fiyat yazmış tektek alabiliyorsun. hepsini alırsan dediğim gibi lady genç odası takımı için ortalama 17 ile 20 bin arasında bir fiyat çıkar. bir oda için fazlamı azmı bilemem ama kızınız çok şeker bir şey seçmiş.
çok haklısınız
aynen siz gözden 15bin tl yi çıkartırsanız Lady Genç odası takımını alabilirsiniz. İndirim vs derken pazarlık diye birşey var:) en kötü ihtimalle yerinizde olsam bir bellona şubesine giderim en sağlıklı bilgiyi ordan da alabilirsiniz. yani internet sitelerindeki fiyatlar belli gidince size bizim söylediğimiz fiyatıda verebilirler ama bellimi olur belki o günün şanslısı sizsiniz :)
katılıyorum :)

Gökben

Unutmamalı
Platin Üye
Kayıtlı Kullanıcı

İtibar Puanı:

minumum 12bin tl ye çıkarsınız diye düşünüyorum. çünkü kızınızın onu beğenmesinin sebebi aksesuarlarının oluşu. yani geçmiş olsun ?

MineL

Platin Üye
Platin Üye
Kayıtlı Kullanıcı

İtibar Puanı:

minumum 12bin tl ye çıkarsınız diye düşünüyorum. çünkü kızınızın onu beğenmesinin sebebi aksesuarlarının oluşu. yani geçmiş olsun ?
ufak hesaplara kaçmayalım almışken hepsini alalım diyorum, hamdi beyin son teklifi 20bin tl ??????

DamlaAslan35

Damlaya damlaya göl olur
Platin Üye
Kayıtlı Kullanıcı

İtibar Puanı:

Listedeki bazı şeyler mesela çift eğer iki tane kitaplığa ihtiyacı yoksa bir tanesini alabilirsiniz. Ayrıca listedeki tüm ürünleride almak zorunda değilsiniz ihtiyacınıza göre seçerseniz fiyat ortaya çıkacaktır.

Gökben

Unutmamalı
Platin Üye
Kayıtlı Kullanıcı

İtibar Puanı:

ElisaTalay

Platin Üye
Platin Üye
Kayıtlı Kullanıcı

İtibar Puanı:

Listedeki bazı şeyler mesela çift eğer iki tane kitaplığa ihtiyacı yoksa bir tanesini alabilirsiniz. Ayrıca listedeki tüm ürünleride almak zorunda değilsiniz ihtiyacınıza göre seçerseniz fiyat ortaya çıkacaktır.
öylemi dadlım

AlminaGezer

Platin Üye
Platin Üye
Kayıtlı Kullanıcı

İtibar Puanı: