MelikeBudak

İç Mimar
İç Mimar
Platin Üye
Kayıtlı Kullanıcı
20 Tem 2019
326
115,753
93

İtibar Puanı:

Bellona Lady Genç Odası Takımı

Kızım çok ısrar ederek bellona lady genç odası takımı almamı istiyor. Fiyat bölümüne girdiğimde karşımda bir tablo ama anlamadım.

bellonaladygencodasitakimifiyati.png

Şimdi bu tabloda gösterilen lady genç odası takımının birsürü aksesurarı var diyelim ki ben tamamen aşağıdaki resimlerdeki lady mobilyalarını aldığımda ne kadar ödeyeceğim?
Nakit ödersem ne kadar?
Kredi kartı ile ödersem ne kadar?
yani peşin fiyatlarının üstü çizilmiş indirimli fiyatların hepsini toplayacakmıyım?
astromik fiyat çıkıyorda ondan sormak istedim.

lady-genc-odasi-takimi-tab-01.jpg
lady-genc-odasi-takimi-tab-02.jpg
lady-genc-odasi-takimi-tab-03.jpg
lady-genc-odasi-takimi-tab-04.jpg
lady-genc-odasi-takimi-tab-05.jpg
lady-genc-odasi-takimi-tab-06.jpg
lady-genc-odasi-takimi-tab-07.jpg
lady-genc-odasi-takimi-tab-08.jpg
lady-genc-odasi-takimi-tab-09.jpg

MeRaLc

Merhaba Dünya
Platin Üye
Kayıtlı Kullanıcı
11 Tem 2019
207
81,098
93

İtibar Puanı:

hesabıma göre ortalama 17bin tl felan gibime geliyor :) seçenekler sunuyor yani başlık seçimi vs. ayrıca ücretlendiriliyor. ister tek tek alırsın ister hepsini. yani bellona bunların hepsine ayrı fiyat yazmış tektek alabiliyorsun. hepsini alırsan dediğim gibi lady genç odası takımı için ortalama 17 ile 20 bin arasında bir fiyat çıkar. bir oda için fazlamı azmı bilemem ama kızınız çok şeker bir şey seçmiş.

DilaÇiftçi

Emektar Üye
Platin Üye
Kayıtlı Kullanıcı
20 Tem 2019
136
49,482
93

İtibar Puanı:

aynen siz gözden 15bin tl yi çıkartırsanız Lady Genç odası takımını alabilirsiniz. İndirim vs derken pazarlık diye birşey var:) en kötü ihtimalle yerinizde olsam bir bellona şubesine giderim en sağlıklı bilgiyi ordan da alabilirsiniz. yani internet sitelerindeki fiyatlar belli gidince size bizim söylediğimiz fiyatıda verebilirler ama bellimi olur belki o günün şanslısı sizsiniz :)

ElisaTalay

Emektar Üye
Platin Üye
Kayıtlı Kullanıcı
20 Tem 2019
56
21,232
83

İtibar Puanı:

hesabıma göre ortalama 17bin tl felan gibime geliyor :) seçenekler sunuyor yani başlık seçimi vs. ayrıca ücretlendiriliyor. ister tek tek alırsın ister hepsini. yani bellona bunların hepsine ayrı fiyat yazmış tektek alabiliyorsun. hepsini alırsan dediğim gibi lady genç odası takımı için ortalama 17 ile 20 bin arasında bir fiyat çıkar. bir oda için fazlamı azmı bilemem ama kızınız çok şeker bir şey seçmiş.
çok haklısınız
aynen siz gözden 15bin tl yi çıkartırsanız Lady Genç odası takımını alabilirsiniz. İndirim vs derken pazarlık diye birşey var:) en kötü ihtimalle yerinizde olsam bir bellona şubesine giderim en sağlıklı bilgiyi ordan da alabilirsiniz. yani internet sitelerindeki fiyatlar belli gidince size bizim söylediğimiz fiyatıda verebilirler ama bellimi olur belki o günün şanslısı sizsiniz :)
katılıyorum :)

DamlaAslan35

Damlaya damlaya göl olur
Platin Üye
Kayıtlı Kullanıcı
11 Ağu 2019
351
123,712
93
30
İstanbul

İtibar Puanı:

Listedeki bazı şeyler mesela çift eğer iki tane kitaplığa ihtiyacı yoksa bir tanesini alabilirsiniz. Ayrıca listedeki tüm ürünleride almak zorunda değilsiniz ihtiyacınıza göre seçerseniz fiyat ortaya çıkacaktır.

Gökben

Unutmamalı
Platin Üye
Kayıtlı Kullanıcı
1 Ağu 2019
125
48,578
93

İtibar Puanı:

ARZUNAZ

Emektar Üye
Platin Üye
1 Ağu 2019
103
31,369
93
Ankara

İtibar Puanı:

15 bin tl ile kurtulacaksanız hiç düşünmeyin çok konforlu ve ileriye dönük bir oda. kaç yaşında bilmiyorum ama bence evlenene kadar idare eder :ROFLMAO:
yolun sonu görülmüyo :)