Mobilya Yorumları - Bellona Mobilya Yorumları | Forum Mobilya Takımları

Sorun Cevaplayalım

Mobilya hakkında merak ettiğiniz tüm soruları yanıtlıyoruz.

Çözümlenmiş Sorunlar

Yaşanan Mobilya sorunlarının kolay çözüm yolları ve anlatımları.

Destek Ekibimiz Sizlerle

Sorularınızı Cevaplamaya Hazırız.

Bey Azura
Karaca Çay Sever
Oyuncu Koltuğu

Mobilya Yorumları Bellona Mobilya Yorumları

ERSAN.NET 

Ersan Karavelioğlu
Site Kurucusu
21 Haz 2019
677
78,701
93
37
Adana
www.ersan.net

İtibar Puanı:

Bellona Mobilya Yorumları
Bellona mobilya yorumları bölümüne hoşgeldiniz, bu bölümümüz de Bellona mobilya yorumları ile ilgili düşüncelerinizi veya tavsiyelerinizi paylaşabilirsiniz. Bellona mobilya sizce nasıl yorumlanır? Yoksa daha önce Bellona mobilya ile tanışmadınız mı?
Bellona mobilya müşterisi olup, Bellona Mobilya şikayetleri olan müşteriler için oluşturulmuş bölümümüz: Bellona Mobilya Şikayetleri
Şikayetleriniz için lütfen doğru yere konu açtığınızdan emin olun. İlgi ve alakanıza teşekkür eder, iyi forumlar diliyorum.

Son düzenleme:

Bahar

Bahar gibi
Platin Üye
30 Haz 2019
195
38,534
93
30
istanbul

İtibar Puanı:

Ürünleri güzel ben genelde bir seçimi yaparken illa bellona olsun veya illa şu marka olsun demiyorum. Örnek bellonadan yatak aldıysam istikbalden masa alabilirim. Evimize seçim yaparken marka takıntımız yok görsel açıdan evimize uygun olanı seçiyorum. Bu açıdan baktığımda @Bellona güzel

KepomeyL

Platin Üye
Platin Üye
Kayıtlı Kullanıcı
11 Tem 2019
33
6,573
83

İtibar Puanı:

bizim mahalle de inanmazsınız belki ama herkes bellonadan alıyor. komşu bellonada çalışında hanımlar altın gününde dedikodu yapılıp ardından herkes bellonay gidiyor :D

Esra

Prof. Dr. Filozof
Platin Üye
Kayıtlı Kullanıcı
14 Tem 2019
243
38,928
93
Sakarya

İtibar Puanı:

Babaannemin evinde ben kendimi bildim bileli bellonanın aynı koltuk takımı duruyor. Yıllardır kullanmasına rağmen hiçbir sıkıntısı yok. Kaliteden ödün vermeyen bir şirket.

SinemBahsude

Platin Üye
Platin Üye
Kayıtlı Kullanıcı
4 Tem 2019
160
25,258
93
izmir

İtibar Puanı:

bellona özellikle adana hatay mersin civarlarında çok tercih ediliyor.
katılıyorum ancak Türkiye genelinde mağazaları olduğu için en çok tercih edilen firmalar arasında. yani mağaza çoksa satışta çok oluyor

06Gamze06

Çabayı Komşundan Bekleme
Platin Üye
4 Ağu 2019
322
62,314
93
24
İstanbul

İtibar Puanı:

Ablam evini Bellona mobilyadan döşetti evleneli 5 yıl oldu şimdiye kadar ne bir sıkıntısı ne de bir şikayeti oldu mobilyaları hakkında. Zaten köklü bir firma olduğu için bellonayı seçerek bir hata yapmazsınız.

Neslish

Platin Üye
Platin Üye
Kayıtlı Kullanıcı
11 Tem 2019
113
29,883
93

İtibar Puanı:

ben kaliteli ürünler tasarladıklarını biliyorum. bunun ile ilgili bir çok bellona mağazasını ziyaret ettim. hatta alışveriş bile yaptım. dayanıklı ürünler üretiyorlar. kullanıma bağlı 15 20 yıl kullanabileceğinize eminim.

SinemBahsude

Platin Üye
Platin Üye
Kayıtlı Kullanıcı
4 Tem 2019
160
25,258
93
izmir

İtibar Puanı: