Mobilya Yorumları Bellona Mobilya Yorumları

Paylaşımı Faydalı Buldunuz mu?

• Evet

Oy: 223 100.0%
  • Hayır

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    223

Elif

Emektar Üye
Kayıtlı Kullanıcı
14 Ocak 2020
32
9,917
83

İtibar Puanı:

Ürünleri güzel ben genelde bir seçimi yaparken illa bellona olsun veya illa şu marka olsun demiyorum. Örnek bellonadan yatak aldıysam istikbalden masa alabilirim. Evimize seçim yaparken marka takıntımız yok görsel açıdan evimize uygun olanı seçiyorum. Bu açıdan baktığımda @Bellona güzel
bencede bellona dan şaşmanıza gerek yok uzun yıllar kullanırsınız. nerden biliyorum kullandık ondan :)

Zeynep Kaya

Emektar Üye
Kayıtlı Kullanıcı
30 Ara 2019
24
6,947
78

İtibar Puanı:

Ürünleri güzel ben genelde bir seçimi yaparken illa bellona olsun veya illa şu marka olsun demiyorum. Örnek bellonadan yatak aldıysam istikbalden masa alabilirim. Evimize seçim yaparken marka takıntımız yok görsel açıdan evimize uygun olanı seçiyorum. Bu açıdan baktığımda @Bellona güzel
🙏 🙏 🙏 🙏 🙏 🙏 🙏 🙏

Reis

Emektar Üye
Kayıtlı Kullanıcı
9 Ocak 2020
6
1,288
78

İtibar Puanı:

👏 👏 :love:

Sinem

Emektar Üye
Kayıtlı Kullanıcı
28 Şub 2020
28
7,566
78

İtibar Puanı:

👏👏🙏

Janny

Emektar Üye
Kayıtlı Kullanıcı
29 May 2020
10
2,483
78

İtibar Puanı:

👏

Şahin

Emektar Üye
Kayıtlı Kullanıcı
23 Kas 2019
15
1,146
78

İtibar Puanı:

🙏 (y) (y) (y) (y) (y)

SharonFem

Emektar Üye
Kayıtlı Kullanıcı
20 Eki 2020
9
1,066
78

İtibar Puanı:

Bellona Ürünlerini Nasıl Üretiyor?

Bellona, 1997 yılından bu yana üretimlerini hız kesmeden sürdürmektedir. Üretimlerinin yanı sıra yaptığı yatırımlar ve güçlü pazarlama stratejileriyle her geçen gün büyümeye devam eden firma, Kayseri Organiza Sanati Bölgesi’ne yatırımlarının büyük bir kısmını gerçekleştirmiştir. Bellona koltuk takımı, yatak odası, genç odası, oturma grupları ve daha pek çok mobilya üretimi konusunda hizmetlerini hız kesmeden sürdürmektedir. Firma, Kayseri Organize Sanayi Bölgesi’nde toplam 350.000 metra karelik alan üzerine kurulu 191.000 metre karelik kapalı üretim alanına sahip bulunmaktadır. Bellona markalı ürünlerle kullanıcıları buluşturan firma bu mobilyaların üretimini 5 farklı tesiste gerçekleştirmektedir. Boytaş 1 panel mobilya üretim tesisi, Boyatş 3 panel mobilya üretim tesisi, Boytaş 4 panel mobilya üretim tesisi, Boytaş 2 panel mobilya üretim tesisi bu tesislerdendir. Boytaş 1 ve 3 panel tesislerde günde 40.000 metre karelik panel mobilya üretimi gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Boytaş 4 panel mobilya üretim tesisinde günde 2400 adet sandalye ve aksesuar üretim kapasitesi bulunmaktadır. Boytaş 2 tesisinde ise günde 2500 adet kanepe ve 400 adet koltuk takımı üretimi gerçekleştirilmektedir. Bunların yanı sıra; yatak ve ev tekstili üretim tesisleri de gerçekleştiren Bellona, evinizin ihtiyacı olan pek çok ürünü sizlerle buluşturmaktadır.

En Çok Tercih Edilen Bellona Ürünleri

Hem yeni evlenecek çiftlerin hem de evini yenileyecek olanların tercih ettiği ilk markalardan biri Bellona’dır. En çok tercih edilen Bellona ürünleri arasında ise; Bellona yatak odası, Bellona genç odası, koltuk takımları, yatak, oturma grupları, baza, kanepe, halı, TV sehpası gibi ürünler yer almaktadır. Kendi üretim tesislerinde üretim yaparak kullanıcılarla kaliteli ürünlerini buluşturan Bellona pek çok ürünü sizlere sunmaktadır. Zigon sehpadan dekorasyon ürünlerine, orta sehpadan L koltuğa aradığınız pek çok ürünü Bellona’da bulabilirsiniz. Yılların verdiği tecrübe ve marka güvenilirliği ile mobilya alacakların ilk aklına gelen markalardan biri olan Bellona müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutmaktadır.

Geri
Üst Alt