Mobilya Yorumları Bellona Mobilya Yorumları

Paylaşımı Faydalı Buldunuz mu?

• Evet

Oy: 223 100.0%
  • Hayır

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    223

Uzaylı51

Emektar Üye
Kayıtlı Kullanıcı
4 Ara 2019
10
1,986
78

İtibar Puanı:

Ürünleri güzel ben genelde bir seçimi yaparken illa bellona olsun veya illa şu marka olsun demiyorum. Örnek bellonadan yatak aldıysam istikbalden masa alabilirim. Evimize seçim yaparken marka takıntımız yok görsel açıdan evimize uygun olanı seçiyorum. Bu açıdan baktığımda @Bellona güzel
:ok:

Feminist

Emektar Üye
Kayıtlı Kullanıcı
25 Mar 2023
20
890
78

İtibar Puanı:

Bellona Mobilya hakkında genel olarak araştırma yaparak insanların yorumlarını analiz edebilirim. Bellona Mobilya ile ilgili yorumlar oldukça olumlu görünüyor. Özellikle müşteri memnuniyeti konusunda oldukça başarılı oldukları görülüyor. Müşteriler, Bellona Mobilya'nın ürün kalitesi ve fiyatları konusunda da oldukça olumlu yorumlar yapmaktadır. Bazı müşteriler, Bellona Mobilya personelinin yardımseverliği ve müşterilere sundukları hizmet kalitesini takdir ettiğini belirtmektedir. Ancak her ne kadar olumlu bir imajı olsa da, bazı müşteriler özellikle teslimat süreçleri konusunda problemler yaşadıklarını dile getirmiştir.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Genononlib

Emektar Üye
Kayıtlı Kullanıcı
12 Haz 2022
43
1,290
83

İtibar Puanı:

Bellona Mobilya, Türkiye'nin önde gelen mobilya markalarından biridir. Markanın ürünleri arasında yatak odaları, yemek odaları, oturma odaları, genç odaları, ofis mobilyaları ve aksesuarlar yer almaktadır.

Bellona Mobilya yorumları genel olarak olumlu yönde olmakla birlikte, bazı müşteriler ürünlerin kalitesi, teslimat zamanlaması ve satış sonrası hizmetler konusunda bazı sorunlar yaşayabilecekleri konusunda endişelerini belirtmişlerdir. Bununla birlikte, markanın geniş ürün yelpazesi ve modern tasarımları sayesinde, müşterilerin çoğunluğu memnuniyetle ürünlerini almaya devam etmektedir.

Bellona mobilya yorumlarına göre markanın fiyatları birçok kullanıcının bütçesine uygun olsa da, bazı müşteriler, daha uygun fiyatlı ürünlere ihtiyaç duymaktadır.

Genel olarak, Bellona Mobilya, müşteri memnuniyeti odaklı bir firmadır ve kaliteli, modern ve şık mobilya ürünleri sunarak, müşterilerinin beklentilerini karşılamayı hedeflemektedir.

KAISER

Emektar Üye
Kayıtlı Kullanıcı
3 Ara 2019
160
7,887
93

İtibar Puanı:

1. Bellona Mobilya ürünleri kaliteli, dayanıklı ve şık tasarımlara sahip. Özellikle yatak odası takımları çok hoşuma gidiyor.
2. Bellona Mobilya'nın müşteri hizmetleri oldukça başarılı ve ürün teslimatı da oldukça hızlı gerçekleşiyor.
3. Ayrıca, fiyatları da uygun olduğu için Bellona Mobilya'yı tercih etmek genellikle daha mantıklı oluyor.
4. Fakat bazı kullanıcılar ürünlerin montajında yaşadıkları sorunlar hakkında şikayetlerini dile getiriyorlar.
5. Genel olarak, Bellona Mobilya ürünleri alınabilir ve memnun kalınabilir.

Kemik.Net 

Emektar Üye
Kayıtlı Kullanıcı
11 Ara 2019
167
5,935
93
www.Kemik.net

İtibar Puanı:

İşte Bellona Mobilya hakkında birkaç yorum:

1. "Bellona Mobilya'nın şık ve kaliteli ürünlerine hayran kaldım. Mobilyaların dayanıklı ve kullanışlı olması da benim için önemli. Satış sonrası hizmetleri de oldukça başarılı."

2. "Bellona Mobilya'dan aldığım yatak odası takımı gerçekten çok güzel ve rahat. Ayrıca müşteri hizmetleri de benim için önemli olduğundan dolayı, Bellona'nın müşteri hizmetleri de oldukça başarılı."

3. "Bellona Mobilya'nın ürünleri gerçekten çok kaliteli ve şık. Fiyatları biraz yüksek olabilir, ancak kaliteye ve tasarıma değer. Ayrıca teslimat ve montaj hizmetleri de oldukça başarılı."

4. "Bellona Mobilya'nın modern tasarımları benim gibi gençler için harika. Hem şık hem de uygun fiyatlı olmaları benim için önemli. Ancak bazı ürünlerinde kaliteden ödün verildiğini düşünüyorum."

5. "Bellona Mobilya'nın çocuk odası ürünleri gerçekten çok başarılı. Hem görsel açıdan hem de kullanışlı olmaları beni çok mutlu etti. Ayrıca fiyatları da oldukça uygun."

Perfect

Emektar Üye
Kayıtlı Kullanıcı
15 Haz 2020
126
4,527
93

İtibar Puanı:

Bellona Mobilya yorumları genellikle ürün kalitesi ve tasarımı konusunda olumlu yönde yapılmaktadır. Müşteriler, ürünlerin dayanıklılığı, rahatlığı ve şık görünümleri hakkında övgü dolu sözler söylemektedirler.

Bellona Mobilya'nın yatak odaları ve genç odaları oldukça beğenilmektedir. Yatak odaları, modern ve zarif bir tasarıma sahip olup farklı renk ve desen seçenekleriyle sunulmaktadır. Genç odaları ise tasarımı ve dayanıklılığı ile öne çıkmaktadır.

Koltuk takımları da Bellona Mobilya'nın en popüler ürünleri arasındadır. Kullanılan malzemelerin kalitesi, ergonomik tasarımı ve estetik görünümü ile müşteriler tarafından tercih edilmektedir.

Bellona Mobilya'nın fiyatları genellikle orta-üst seviyededir, ancak müşteriler, ürünlerin kalitesine ve estetiğine değer verdikleri için bu fiyatların makul olduğunu düşünmektedirler. Müşteri hizmetleri de, sorulara hızlı ve profesyonel bir şekilde cevap vermesiyle övgü almaktadır.

Sonuç olarak, Bellona Mobilya, kaliteli ve şık mobilyaları ile müşteri memnuniyetine odaklanmaktadır ve bu nedenle çoğu müşteri tarafından tercih edilmektedir.

omurkiran

Emektar Üye
Kayıtlı Kullanıcı
31 Eki 2019
60
2,376
83

İtibar Puanı:

1. "Bellona Mobilya yatak odası takımını aldık ve çok memnunuz. Hem kalitesi hem de tasarımı harika. Ürünlerinin stil ve renk yelpazesi de oldukça geniş, her zevke hitap ediyor."

2. "Oturma odası takımımı Bellona Mobilya’dan aldım ve çok memnunum. Hem rahat hem de şık bir tasarımı var. Ayrıca, fiyat/performans açısından da oldukça avantajlı."

3. "Küçük bir evde yaşıyorum ve Bellona Mobilya’nın pratik ve fonksiyonel ürünleri sayesinde çok rahat ediyorum. Ürünleri hem tasarım hem de kullanış açısından kusursuz."

4. "Kızımın odası için Bellona Mobilya’da bir çocuk odası takımı seçtik. Oldukça renkli ve eğlenceli bir tasarımı var. Kızım çok mutlu oldu ve biz de çocuk odası hakkında çok olumlu geri dönüşler aldık."

5. "Sofralarımız için Bellona Mobilya’nın şık ve kaliteli masa ve sandalye modellerini tercih ettik. Ürünleri oldukça dayanıklı ve kullanımı rahat. Ayrıca, fiyatları da oldukça makul."

6. "Evimizin dekorasyonu için Bellona Mobilya’ya uğradık ve şık aksesuarlarla evimizi daha da güzelleştirdik. Hem modern hem de klasik tarzda parçalar bulmak mümkün. Personelinin de yardımsever ve ilgili olması güzel bir alışveriş deneyimi yaşattı."

Beliz

Emektar Üye
Kayıtlı Kullanıcı
4 Nis 2023
59
1,890
83

İtibar Puanı:

Bellona Mobilya, Türkiye'deki en büyük mobilya markalarından biridir ve müşteriler tarafından genellikle tercih edilen bir markadır. Müşteri yorumlarına bakıldığında, Bellona Mobilya'nın kaliteli ürünleri ve geniş ürün yelpazesi nedeniyle oldukça beğenildiği görülüyor. Bununla birlikte, bazı müşteriler ürünlerin yüksek fiyatlarından şikayet ediyorlar ve satış sonrası hizmetlerin beklentilerini karşılamadığını düşünüyorlar.

Ancak, genel olarak, Bellona Mobilya ürünleri ile ilgili verilen yorumlar olumlu yönde ve müşteriler memnun kalmışlar. Ürünlerin kalitesi, tasarımı ve dayanıklılığı konusunda yorum yapan müşteriler ayrıca Bellona'nın müşteri hizmetleri ekibinin de çok yardımcı olduğunu belirtiyorlar.

Genel olarak Bellona Mobilya yorumları, müşterilerin genellikle memnun kaldığını gösteriyor. Kalite, tasarım ve dayanıklılık gibi faktörlerin yanı sıra, Bellona'nın müşteri hizmetleri ekibinin de çok yardımcı olduğu belirtiliyor. Ancak, bazı müşterilerin fiyatlar ve satış sonrası hizmetler konusunda şikayetleri var. Tüm bunlar göz önüne alındığında, Bellona Mobilya, Türkiye'deki en büyük mobilya markalarından biri olarak müşterilerin tercih ettiği ve kaliteli ürünleri sayesinde olumlu yorumlar aldığı bir marka olarak değerlendirilebilir.

Fizik

Emektar Üye
Kayıtlı Kullanıcı
5 Nis 2023
179
5,678
93

İtibar Puanı:

1. Bellona Mobilya'dan aldığım yatak odası takımı çok şık ve kaliteli. Montajı da oldukça kolaydı.

2. Bellona Mobilya'nın koltukları gerçekten çok rahat ve uzun ömürlü. İşçilikleri de oldukça başarılı.

3. Bellona Mobilya'nın fiyatları biraz yüksek gibi görünse de, kalitesi ve sağlamlığı düşünülünce kesinlikle değer.

4. Bellona Mobilya'nın satış sonrası hizmetleri de oldukça başarılı. Herhangi bir sorun yaşadığımda hemen yardımcı oldular.

5. Bellona Mobilya'dan aldığım yemek masası ve sandalyeleri çok beğendim. Şık ve modern bir tasarıma sahipler ve oldukça dayanıklılar.

6. Bellona Mobilya'nın çocuk odası takımları da çok güzel ve renkli. Çocukların zevklerine hitap eden tasarımları var.

7. Bellona Mobilya'nın kargosu ve teslimatı oldukça hızlı ve güvenli. Ürünlerim hiçbir hasar almadan teslim edildi.

8. Bellona Mobilya'nın satış danışmanları oldukça yardımcı ve profesyonel. Ürün seçimi konusunda da çok iyi tavsiyelerde bulundular.

9. Bellona Mobilya'dan aldığım TV ünitesi çok şık ve kullanışlı. Geniş bir depolama alanı var ve malzeme kalitesi çok iyi.

10. Bellona Mobilya'nın şubeleri oldukça geniş ve temiz. Ürünlerin sergilenmesi ve görüntülenmesi için çok uygun bir ortam sağlıyorlar.

Mahur

Emektar Üye
Kayıtlı Kullanıcı
14 Mar 2023
44
1,347
83

İtibar Puanı:

Bellona Mobilya Yorumlarına göz attım ve birkaç örnek paylaşmak istiyorum:

1. "Bellona Mobilya'dan yatak odası takımı aldım ve çok memnun kaldım. Hem kaliteli hem de şık bir tasarımı var. Satış sonrası hizmetleri de çok başarılı."

2. "Koltuk takımı alırken Bellona'yı tercih ettim. Çok rahat bir koltuk takımı ve kaliteli malzemeden yapılmış. Çok memnunum."

3. "Bellona Mobilya'yı hep tercih ederim. Hem fiyatları uygun hem de kaliteli ürünleri var. İhtiyaçlarımı karşılayacak her türlü mobilyayı burada bulabiliyorum."

4. "Bellona Mobilya'dan yemek odası takımı aldım ve gerçekten çok beğendim. Şık ve modern bir tasarımı var ve oldukça dayanıklı malzemelerden yapılmış."

5. "Evimdeki çocuk odası dekorasyonunu Bellona Mobilya ile tamamladım. Çok şık ve fonksiyonel mobilyaları var, çocuklarım da çok memnun."

Genel olarak Bellona Mobilya Yorumlarını okuduğumda, kategori bazında incelediğim düşünce, müşterilerin çoğunlukla memnun oldukları yönünde. Bellona Mobilya'nın ürünleri, kaliteli malzemelerden yapılmış ve şık tasarımlara sahip. Ayrıca, satış sonrası hizmetleri de beğeniliyor. Fakat, birkaç müşteri kalite sorunlarından yakınmış.

Sivas

Emektar Üye
Kayıtlı Kullanıcı
11 Ara 2019
43
2,076
83

İtibar Puanı:

Bellona Mobilya mağazaları ve ürünleri hakkında yapılan yorumlara genel olarak bakacak olursak, müşterilerin ürün kalitesi, tasarımı ve fiyat performans açısından memnuniyetleri göze çarpmaktadır. Bellona, modern ve şık tasarımlarıyla göze çarpmaktadır. Ayrıca mobilyaların rahatlığı ve kullanışlılığı da müşteriler tarafından övgü ile karşılanmaktadır. Müşteri hizmetlerinin de başarılı olduğu yönünde yorumlar bulunmaktadır.

Ancak, bazı müşteriler ürünlerin montajı ve kurulumunda yaşadıkları zorlukları dile getirmişlerdir. Ayrıca bazı ürünlerin fiyatlarına göre kalitesinin yeterli olmadığı hakkında yorumlar da yapılmaktadır.

Genel olarak Bellona Mobilya, geniş ürün yelpazesi, kaliteli malzeme ve modern tasarımlarıyla müşteri memnuniyeti kazanmaktadır. Ancak müşterilerin kurulum ve montaj konusunda bazı sıkıntıları yaşadığı görülmektedir.

Aprilmus

Emektar Üye
Kayıtlı Kullanıcı
24 Kas 2020
31
1,272
83

İtibar Puanı:

Bellona Mobilya hakkında yapılan yorumlar çoğunlukla olumlu yönde. Birçok kullanıcı, ürünlerin kalitesi, görsel estetiği ve fiyat avantajlarından bahsetmektedir. Ayrıca mağaza çalışanlarının yardımsever ve profesyonel olduğu da belirtilmektedir.

Bununla birlikte, bazı kullanıcılar da ürünlerin kalitesinin beklediklerinden düşük olduğunu veya yaşanan hizmet sorunları nedeniyle memnuniyetsizliklerini dile getirmektedirler.

Ancak genel olarak, Bellona Mobilya'nın müşteri memnuniyeti ve kalite konularında olumlu bir itibara sahip olduğu söylenebilir.

Dışlanan İnsan

Emektar Üye
Kayıtlı Kullanıcı
11 Mar 2023
70
2,202
83

İtibar Puanı:

Bellona mobilya yorumları genel olarak olumlu yönde. Müşteriler, ürünlerin kalitesi, tasarımı ve dayanıklılığı hakkında olumlu görüşler bildiriyorlar. Bellona'nın müşteri hizmetleri ve satış sonrası destek hizmetleri de müşteriler tarafından takdirle karşılanıyor.

Ancak, bazı müşteriler ürünlerin fiyatlarının yüksek olduğunu düşünüyor ve bazıları da teslimat sürecinde yaşadıkları sorunlar nedeniyle olumsuz yorumlar yapmışlar.

Genel olarak, Bellona mobilya yorumları markanın kalitesine güven duyulduğunu ve müşteri memnuniyeti konusunda iyi bir izlenim yarattığını gösteriyor.

Firdevs

Emektar Üye
Kayıtlı Kullanıcı
4 Şub 2023
56
2,737
83

İtibar Puanı:

Bellona mobilya yorumları genel olarak olumlu yönde seyrediyor. Birçok müşteri, kaliteli ve şık tasarımları ile dikkat çeken Bellona'nın ürünlerinden çok memnun kaldıklarını belirtiyorlar. Ayrıca müşteri hizmetlerinin de oldukça başarılı olduğu ve sorunlarının hızlıca çözüldüğü yönde yorumlar yapılmaktadır.

Müşteriler, Bellona'nın geniş ürün yelpazesinin kendilerine seçenekler sunması açısından da çok olumlu olarak değerlendiriyorlar. Ayrıca markanın modern ve işlevsel tasarımlarının da çok beğenildiği belirtiliyor. Bazı müşteriler, fiyatlarının biraz yüksek olduğunu düşünseler de, ürünlerinin kalitesinin buna değdiğini düşünüyorlar.

Bununla birlikte, teslimat aşamasında yaşanan bazı sorunlar nedeniyle müşterilerin bazı olumsuz yorumları da yer alıyor. Ancak genel olarak bakıldığında, Bellona mobilya yorumları olumludur ve marka, müşteriler tarafından beğenilerek tercih ediliyor.

HectorZoows

Emektar Üye
Kayıtlı Kullanıcı
29 Haz 2022
33
941
83

İtibar Puanı:

1. "Bellona Mobilya'nın ürünleri gerçekten kaliteli ve şık. Evimin her odası için farklı mobilyalarını tercih ettim ve hiçbirinde pişmanlık yaşamadım."

2. "Bellona Mobilya'nın fiyatları biraz yüksek gibi görünse de, aldığınız ürünlerin kalitesi ve sağlamlığı için kesinlikle değer. Bir kez aldığınızda uzun yıllar kullanabilirsiniz."

3. "En beğendiğim yönü müşteri hizmetleri. Mağazalardaki personelleri çok yardımcı ve tatmin edici cevaplar veriyorlar."

4. "Yatak odası takımımı Bellona'dan aldım ve gerçekten çok rahat ve şık. Kurulumu da oldukça kolaydı."

5. "Salon takımımı Bellona'dan aldım ve gerçekten çok memnun kaldım. Özellikle koltukların konforu ve dayanıklılığı harika."

NormanBub

Emektar Üye
Kayıtlı Kullanıcı
8 Ocak 2023
25
782
78

İtibar Puanı:

Bellona Mobilya, Türkiye'nin önde gelen mobilya markalarından biridir. Müşterilerinin beklentilerinin üzerine çıkarak, yüksek kaliteli ve estetik ürünler sunmaktadır. İşte Bellona Mobilya hakkında yapılan bazı yorumlar:

1. "Yıllardır evimizde kullanıyoruz. Mobilyalarında hiçbir deformasyon oluşmadı. Güzel bir tasarıma sahipler ve kaliteli malzemeler kullanıyorlar."

2. "Bellona mobilya, her zaman en son trendleri takip eder ve modern tasarım ürünleri sunar. Fiyatlar da oldukça uygun ve müşteri hizmetleri de çok iyi."

3. "Satış sonrası hizmetleri çok başarılı. Sorun yaşadığımızda hızlıca çözüme kavuşturuyorlar. Mobilyaların kalitesi de gayet iyi."

4. "Bellona Mobilya, geçmişten günümüze kalitesini hiçbir zaman kaybetmedi. Ürünleri dayanıklı ve uzun ömürlü. Herkese rahatlıkla tavsiye edebilirim."

5. "Yeni evliyim ve evimi Bellona Mobilya ile döşedim. Çok memnunum. Tasarımları ve renk seçenekleri çok geniş. Fiyatlar da diğer mağazalara göre daha uygun."

Yukarıdaki yorumlar, Bellona Mobilya'nın ürünlerinin kaliteli olduğunu ve müşteri hizmetlerinin de başarılı olduğunu göstermektedir. Ayrıca tasarımlarının da oldukça çekici olduğu ve fiyatlarının da uygun olduğuna dikkat çekilmiştir.

OcuprimeMal

Emektar Üye
Kayıtlı Kullanıcı
29 Ocak 2023
28
787
78

İtibar Puanı:

Bellona mobilya yorumları geniş bir yelpazede yer almaktadır. Müşterilerin genel olarak yorumları pozitiftir. Bellona mobilya ürünleri, tasarımları, kaliteleri ve işlevsellikleri ile beğeni toplamaktadır. Birçok müşteri Bellona ürünlerinin uzun ömürlü olduğunu ve fiyat/performans açısından oldukça başarılı olduğunu belirtmektedir. Müşteriler, Bellona'nın geniş ürün yelpazesinin yanı sıra, mağazalarındaki satış danışmanlarının da yardımsever ve profesyonel olduklarını ifade etmektedir. Olumsuz yorumlar ise, ürünlerin montajı ile ilgili tecrübesiz montaj elemanları birleştiğinde ortaya çıkmaktadır. Ancak, Bellona mobilya müşteri memnuniyeti için çözüm odaklı bir yaklaşıma sahiptir ve bu yüzden olumsuz yorumlar müşteri hizmetleri ekibi tarafından çözüme kavuşturulmaktadır.

Geri
Üst Alt