Bellona Yemek Masası Takımı 6 sandalye ile birlikte uygun fiyata satılıktır

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Durdane

Emektar Üye
Platin Üye
Kayıtlı Kullanıcı
10 Tem 2019
23
7,116
78

İtibar Puanı:

BELLONA YEMEK MASASI TAKIMI
Herkese merhaba, Bellona'dan almış olduğum yemek masasi ve 6 adet sandalyesi satılıktır. 2. El bir masayi sıfır gibi temiz bulmak zordur.
Fiyat : 1750 tl düşünüyordum, sonradan indirim yaparak 1600 TL olarak tutarı belirledim. nakliye alacak kişiye aittir.
Resimler yeni çekilmiştir.

bellona-yemek-masasi1.jpg
bellona-yemek-masasi-takimi.jpg
bellona-yemek-masasi-ve-sandalyesi.jpg

Not: Bellona yemek masası takımı çok az kullanışmıştır, üzerinde 1 çiziği bile yoktur. Şuanda böyle bir yemek masası alacak olsanız, 3 bin tl den başlıyor. O sebeple 1600 tl gibi uygun bir fiyata satıyorum.
Çok kullanışlı ve uzun yıllar kullanabileceğiniz bir masadır.
İletişim bilgilerimi gizli tutuyorum. Ciddi alıcılar özel mesaj yollayabilir.
Ayrıca pazarlık için lütfen mesaj atmayınız. Fiyat da indirim yoktur.
Bunun haricinde soracağınız sorulara cevap verebilirim.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Büşra

Heyyyo
Platin Üye
30 Haz 2019
538
192,977
93
İstanbul

İtibar Puanı:

10 gün önce alışveriş yapacak bir arkadaşa masa oturma grubu bakmaya gittik, bellona yemek odası takım fiyatları 3.890 tl den başlıyor. Bence sıfıra yakın bir ürünü yinede çok uygun fiyata satıyorsunuz. Şuan siz bu masayı satıp gidip masa alacak olsanız ödeyeceğiniz tutar minumum 3890 tl

Durdane

Emektar Üye
Platin Üye
Kayıtlı Kullanıcı
10 Tem 2019
23
7,116
78

İtibar Puanı:

10 gün önce alışveriş yapacak bir arkadaşa masa oturma grubu bakmaya gittik, bellona yemek odası takım fiyatları 3.890 tl den başlıyor. Bence sıfıra yakın bir ürünü yinede çok uygun fiyata satıyorsunuz. Şuan siz bu masayı satıp gidip masa alacak olsanız ödeyeceğiniz tutar minumum 3890 tl
Acikcasi esim satma diyor, oyle aman hemen alsinlar diye konu acmadik. Daha once letgo da acmistim. Surekli indirim istiyorlar. İlanı oradan kaldırdım. Anlamiyorum gerçekten. Bu arada @büşra hanım size teşekkür ediyorum.
Bellonaya gidip masa fiyatlarina bakarlarsa bedavaya sattigimi anlarlar sonra da indirim istemezler.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Gabriela

Emektar Üye
Platin Üye
Kayıtlı Kullanıcı
11 Tem 2019
120
37,918
93

İtibar Puanı:

fiyatı çok uygun olduğu için bir an üzüldüm.. şuan bellonada 4bin tl den başlıyor takımlar. izmirde ikamet ettiğim için hataydan izmire transferi kaç tl olcak. eğer ikisi birlikte 4bin olacaksa sıfırı alırım. neden uğraşim.

zeynep

herks mobilya'ya
Kayıtlı Kullanıcı
11 Tem 2019
6
2,184
78

İtibar Puanı:

fiyatı çok uygun olduğu için bir an üzüldüm.. şuan bellonada 4bin tl den başlıyor takımlar. izmirde ikamet ettiğim için hataydan izmire transferi kaç tl olcak. eğer ikisi birlikte 4bin olacaksa sıfırı alırım. neden uğraşim.

siz almazsınız başkası alır. şuan zaten herşey çok pahalı ve herkesin buralardan uygun mobilya aradığından şüphem yok.

KepomeyL

Emektar Üye
Platin Üye
Kayıtlı Kullanıcı
11 Tem 2019
37
14,620
83

İtibar Puanı:

ben 7bin liralik bir masa takımı var onu çok beğendim, birde yeni sezon ürünleri çok farklı. ikisi arasında bakarken bu satış konusunu gördüm. sıfıra yakın olunca kafam karıştı.. napsam bilmiyorum.

Floki

Emektar Üye
Kayıtlı Kullanıcı
11 Tem 2019
57
20,662
83

İtibar Puanı:

ben 7bin liralik bir masa takımı var onu çok beğendim, birde yeni sezon ürünleri çok farklı. ikisi arasında bakarken bu satış konusunu gördüm. sıfıra yakın olunca kafam karıştı.. napsam bilmiyorum.
zevkler ve renkler tartışılmaz ama bence resimde görünen model gayet kaliteli duruyor. siz dedikten sonra girip baktım biraz renklerde değişklik olmuş ve resimdeki modelden şuanda satışta yok.

Serapzile

Bana heryer paris
Kayıtlı Kullanıcı
4 Tem 2019
299
102,601
93

İtibar Puanı:

şuanlık ihtiyaç yok ama eş dost arayan varsa yönlendireceğim.
alacak kişiye şimdiden hayırlı olsun.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt