Esra

Prof. Dr. Filozof
Platin Üye
Kayıtlı Kullanıcı
14 Tem 2019
269
90,259
93
Sakarya

İtibar Puanı:

Berke Mobilya Nerede
Annemlere hediye olarak salon takımı almak istiyorum berke mobilyadan. İnternette çok gördüm mobilya modellerinin resimlerini ama gidip bakmadığım için şubeleri nerede bilmiyorum. Berke Mobilyanın Nerede olduğunu bilen biri var mı?

R4biaE.

Yerinde söz söylemesini bil
Platin Üye
Kayıtlı Kullanıcı
8 Ağu 2019
308
109,016
93
30
İstanbul

İtibar Puanı:

Berke Mobilya Mağazasının Dışarıdan Resmi
Berke-Mobilya-Sube-Fotografi.jpg

Hulya90

Aşk İmkansız Olan Herşeyi Mümkün Kılar
Platin Üye
Kayıtlı Kullanıcı
2 Ağu 2019
342
117,373
93
33
İstanbul

İtibar Puanı:

Berke Mobilya Yol Tarifi

İstanbul'un heryerinden METRO ve TRAMWAY ile mağazamıza çok kolay ulaşabilirsiniz, YENİKAPI - KİRAZLI METRO hattı ve KABATAŞ - BAĞCILAR tramvay hattı mağazamız yakınından geçmektedir.
Mağazamıza E-5 üzerinden Bakırköy-Bahçelievler yol ayrımından Ömür Plaza'nın önünden Bahçelievler istikametinde Bağcılar Ana Meydan yönünde devam ederek Haznedar Medicana Hastanesini geçip anayoldan devam ederek sağda Meltem Hastanesi solda Safa Hastanesini ve mezarlığı geçerek aynı hizada 300 metre devamındayız.
Mağazamıza Tem E-6 Köprüsü yönünden gelirseniz Mahmutbey-İstoç istikametinden saparak Bağcılar yönünde Mahmutbey Caddesi üzerinden devam ederek cadde üzerinde Kiler marketin karşısından saparak Bağcılar istikametine dönerek Bağcılar Çiftlik-Dereyolu ve devamına Bağcılar Meydana

Esra

Prof. Dr. Filozof
Platin Üye
Kayıtlı Kullanıcı
14 Tem 2019
269
90,259
93
Sakarya

İtibar Puanı:

Berke Mobilya Mağazasının Dışarıdan Resmi
Berke-Mobilya-Sube-Fotografi.jpg
Daha farklı bir yer bekliyordum :D

Berke Mobilya Yol Tarifi

İstanbul'un heryerinden METRO ve TRAMWAY ile mağazamıza çok kolay ulaşabilirsiniz, YENİKAPI - KİRAZLI METRO hattı ve KABATAŞ - BAĞCILAR tramvay hattı mağazamız yakınından geçmektedir.
Mağazamıza E-5 üzerinden Bakırköy-Bahçelievler yol ayrımından Ömür Plaza'nın önünden Bahçelievler istikametinde Bağcılar Ana Meydan yönünde devam ederek Haznedar Medicana Hastanesini geçip anayoldan devam ederek sağda Meltem Hastanesi solda Safa Hastanesini ve mezarlığı geçerek aynı hizada 300 metre devamındayız.
Mağazamıza Tem E-6 Köprüsü yönünden gelirseniz Mahmutbey-İstoç istikametinden saparak Bağcılar yönünde Mahmutbey Caddesi üzerinden devam ederek cadde üzerinde Kiler marketin karşısından saparak Bağcılar istikametine dönerek Bağcılar Çiftlik-Dereyolu ve devamına Bağcılar Meydana
Vaay be nasıl da açıklanmış kendimi orada hissettim şuan ?

İrem Aygün

Hacettepe Üniversitesi Eczacılık Fakültesi
Kayıtlı Kullanıcı
29 Eyl 2019
83
27,452
83

İtibar Puanı:

HuriyeDGN

Dostu olmayan insan, en zengin insandır.
Platin Üye
Kayıtlı Kullanıcı
9 Eyl 2019
316
112,274
93

İtibar Puanı:

Berke Mobilya İstanbul Merkez Mağazasının adresi:
Yıldıztepe Mah. Bağcılar Cd. No:50 Bağcılar İstanbul
Tek bir tane şubeleri olması üzücü ama anladığım kadarıyla internet üzerinden satış ile ilerlemek istiyorlar bu şekilde daha çok kişiye ulaşabilirler aslında.

Ceylan

Emektar Üye
Kayıtlı Kullanıcı
13 Ocak 2020
12
3,018
78
İstanbul

İtibar Puanı:

Geri
Üst Alt