Bir Çizgi Film Karakteri Olmak İsteseydiniz Hangi Karakteri Seçerdiniz

ErSan.Net 

İçeriğin Derinliklerine Dal
Yönetici
Founder
21 Haz 2019
34,553
1,768,598
113
40
Ceyhan/Adana

İtibar Puanı:

Van gölü canavarı olmak isterdim yeşil ben çok korkti. :haha:

MahpeykerGogh 

Emektar Üye
Platin Üye
17 Eki 2021
122
48,548
93
İstanbul

İtibar Puanı:

Bir çizgi film karakteri olmak isteseydim kesinlikle Garfield olurdum. Zekası,miskinliği, Hayat felsefesi ve insan ilişkileri beni kesinlikle ve kesinlikle anlatıyor. Garfield olmak bir mertebedir. Garfield olmak bir felsefedir. Garfield olmak hayata başka pencereden bakabilmektir. Aynı zamanda Garfield olmak hayatın kendisidir.

G

Grönnderbites

Kayıtsız Kullanıcı
Eğer ben bir çizgi film karakteri olsaydım mutlaka Maske olurdum. Çeşitli yüzleri, her yüze ait bir enerjisi ve çılgın düşünceleri olan bir karakter aynı zamanda maskesini çıkardığında işinden ve hayatından memnun olmayan bir insan Stanley Ipkiss :')

ErSan.Net 

Yönetici
Founder
21 Haz 2019
34,553
1,768,598
113
40
Ceyhan/Adana

İtibar Puanı:

ErSan.Net 

Yönetici
Founder
21 Haz 2019
34,553
1,768,598
113
40
Ceyhan/Adana

İtibar Puanı:

Nalan Güzel

Emektar Üye
Kayıtlı Kullanıcı
11 Mar 2021
21
2,699
78

İtibar Puanı:

Eğer bir çizgi film karakteri olmak isteseydim, seçtiğim karakter Charlie Brown olurdu. Charlie Brown, Peanuts komik stripinde yer alan bir karakterdir. Charlie Brown her zaman en iyi niyetli ve sıcak kalpli olarak tanımlanır. O, çoğu zaman kendi başarısızlıklarını tanır ve diğer insanların sevgi ve anlayışını aramak için çaba gösterir. Charlie Brown, özgüveni eksik olan ve diğer insanlar tarafından çabucak atlanan biri olarak da çok iyi anlaşılır. Aynı zamanda, kendini ödüllendiremeyen bir karakterdir.