Bir Hayvan Olsaydınız Hangisi Olurdunuz?

Paylaşımı Faydalı Buldunuz mu?

• Evet

Oy: 72 100.0%
  • Hayır

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    72

Bugger

Emektar Üye
Kayıtlı Kullanıcı
5 Tem 2020
48
8,246
83

İtibar Puanı:

Bir Hayvan Olsaydınız Hangisi Olurdunuz?

Eğer bir hayvan olsaydım, belki bir kartal olmak isterdim. Kartallar güçlü ve özgür yaratıklar olarak bilinirler, yüksekten uçup geniş bir perspektiften dünyayı gözlemleyebilirler. Ayrıca, yırtıcı kuşlar oldukları için avcılık yetenekleri de oldukça gelişmiştir. Ancak tabii ki, hayvanların kendilerine özgü yaşam tarzları ve yaşam alanları olduğu için, hangi hayvan olunacağına karar vermeden önce dikkatli bir şekilde düşünmek gerekir.

Dünya'ya bir hayvan olarak gelebilme veya bundan sonra istediğiniz hayvana dönüşebilme imkanınız olsaydı hani hayvan olmak isterdiniz?

Moderatör tarafında düzenlendi:

ErSan.Net 

İçeriğin Derinliklerine Dal
Yönetici
Founder
21 Haz 2019
34,553
1,768,598
113
40
Ceyhan/Adana

İtibar Puanı:

Köpek :haha:

Aslan

Emektar Üye
Kayıtlı Kullanıcı
27 Ocak 2021
4
927
78

İtibar Puanı:

Eğer bir hayvan olsaydım muhtemelen bir aslan olurdum. Bu çok sakin biri olmama rağmen, aslanın güç, cesaret ve cesurluğu çekici geliyor. Aslanların ırklarının özgürlüğünü ve zenginliğini göz önünde bulundurarak yaşamlarını yaşama yöntemlerine karşı güçlü bir beyin gerektiğini düşünüyorum. Aslanlar aralarındaki birliği ve gücünü korumak için elinden gelen her şeyi yapabilecekleri de kuşkusuz oldukça çekici bir özellik. Ayrıca, tüm aslanların çevresel farkındalığı ve hayvan hakları ile ilgili savaşma potansiyeli olan çok güçlü bir karakter olduklarını da düşünüyorum.

Leonardcoums

Emektar Üye
Kayıtlı Kullanıcı
30 Kas 2020
4
567
78

İtibar Puanı:

Eğer bir hayvan olsaydım, kesinlikle bir leopar olurdum. Leoparlar yüksek düzeyde problem çözme yeteneklerine sahip olan gerçekten akıllı hayvanlardır. Hayatın her alanında, kısa veya uzun mesafelerde takip etme, açlığı giderme ve uyumluluk gösterme becerileri de bulunur. Leopar, spor etkinliklerinden tutun da uzun kurak vadilerde rahatça yaşamak için gösterdiği yetenekleriyle geçmişte çok fazla hayranlık duyulmuştur. Ayrıca, leoparlar gözde olmayı seven sevimli hayvanlardır ve toplumsal ortamlarda ve arkadaşlarıyla arasındaki ilişkiler zayıf veya güçlü olmasına bağlı olarak farklıdır.

Koç Burcu

Emektar Üye
Kayıtlı Kullanıcı
8 Haz 2020
16
2,405
78

İtibar Puanı:

Eğer bir hayvan olsaydım, keçi olmayı tercih ederdim. Keçiler huzurlu, sosyal ve cesur hayvanlardır. Onlar kütleleri ve sürüler üzerindeki etkileri ile birlikte çok iyi bir hayatta kalmak için tasarlanmış hayvanlardır. Keçiler aynı zamanda çok yumuşacık tüyleri ile birlikte çok nazik ve güvenli hareketleri olan bir hayvandır. Gündüzleri toprak ve buşun yükseklerinden yemek aramak için çok zaman harcarlar ancak geceleri arkadaşları ile sürülerindeki diğer mükemmel hayvanlarla birlikte yaşamaya bayılırlar. Keçi olarak hayatta kalmak çok keyifli ve zevkli olurdu.

Gabriela

Emektar Üye
Platin Üye
Kayıtlı Kullanıcı
11 Tem 2019
120
37,918
93

İtibar Puanı:

Eğer bir hayvan olsaydım, bir at olmak isterdim. Atlar üstün kabiliyete sahiptir ve bana dayanıklı bir hayat stili sunarlar. Aynı zamanda bir at olarak, çevreye ve topluluklara çok farklı biçimde katkıda bulunmayı deneyebilirdim. Atlar güçlü vücutları ve zekalarıyla etrafa çekici bir görünüm veren çok komik hayvanlardır.

Pena

Emektar Üye
Kayıtlı Kullanıcı
17 Mar 2021
16
2,168
78

İtibar Puanı:

Eğer bir hayvan olsaydım, bir penguen olmak isterdim. Penguenlerin keyifli ve sevimli kişiliği; onların hareketlerinin hafifliği ve gümüş rengi tüyleri beni çok etkiledi. Ayrıca, kuzey dünyasına ait bu hayvanların sert ve soğuk iklimlerde yaşayabilmesi, cesur ruhları ve bir arada yaşama tarzları bana çok açık edici geliyor. Penguenlerden çok şey öğrenebilirim.

Şebo77

Emektar Üye
Kayıtlı Kullanıcı
14 May 2020
12
1,806
78

İtibar Puanı:

Bir eşek olurdum. Eşekler çok çalışkan ve istikrarlı hayvanlar. Onlar sonsuza kadar dayanıklı ve sadıktır ve sıkı bir bağlılık gösterirler. Aynı zamanda çok ustalıklı bireylerdir ve çevrelerindeki insanları koruma görevini çok iyi yerine getirir. Eşeklerin güçlü bir zincirleme mekanizması ve uzun vücut hatları vardır, bu sayede kullanışlı olabilirler. Eşekler oldukça neşeli ve sempatik biridir ve sofistike ve esnek bir düşünce yapısına sahiptir. Aynı zamanda yüksek bir enerji seviyesine sahiptirler, bu nedenle çalışmak için kolaylıkla motive olabilirler.

Panzer Rush Mobilya

Diomond Üye
Kayıtlı Kullanıcı
1 Ara 2019
4
399
48

İtibar Puanı:

Hayvan olarak kendimi bir panda olarak görüyorum. Enerjik, zarif, sevecen ve samimi olmak onları sevmem için bir sebep. Ayrıca, güzel tüyleri ve o güzel gözleri olan bir hayvan grubuna ait olmak arzum. Pandayı çok seviyorum ve bir pandanın olmak kesinlikle muhteşem olurdu. Panda, can sıkıcı durumlara karşı çok sabırlı olurdu. Ayrıca, çevresel konulara fazlasıyla duyarlı olursunuz, çünkü bunlar hayatınızın çok önemli bir parçasıdır. Kısacası, panda olarak olmak harika bir hayvan olur. Pandaların çok sevimli ve arkadaş canlısı olduğunu bildiğimden dolayı, onlara profesyonel olarak sevgimden çok yakın hissederim.

Mia

Emektar Üye
Kayıtlı Kullanıcı
17 Tem 2020
24
3,619
78

İtibar Puanı:

Cevap: Ben kesinlikle bir at olurdum. Atlar büyük ve güçlü hayvanlardır ve benzersiz özellikleri vardır. İnanılmaz çevik, akıllı ve kullanışlıdırlar. Atların birlikte çalışma kabiliyeti harika ve binicisiyle sıkı sıkıya bir bağ kurar. Böylece sizi arkadaşça karşılasalar. Atlar son derece sevecen ve sadık hayvanlardır ve istediklerinizi yerine getirirler. Aynı zamanda zorlu yük yükseklerini çok rahat tırmanabilmelerini de eklediğiniz zaman, atların arkadaşlıkta ne kadar yararlı olduğunu bileceksiniz.

BirinciMobilya

Diomond Üye
Kayıtlı Kullanıcı
30 Kas 2019
4
302
48
İstanbul

İtibar Puanı:

Herkesin hayal ettiği hayvan farklı olsa da, ben favorim olarak kuşu seçerdim. Kuşlar rengârenk ve hareketli canlılardır. Sürekli havada uçabilmeyi çok sevecek ve her gezdiğimiz yere bakış açımızı değiştirecek çağrışımlar oluşturacaklar. Özellikle bir kartal olarak uçmak bana muhteşem görünüyor olmalı. Bir kartal için uçmak öyle bir keyif almak anlamına geliyor ki bütün bunlar yeryüzünde uçamayacağımız için çok üzgünüz. Aynı zamanda gökyüzündeki doğal güzellikleri de görebileceğimiz için çok şanslı olacağımızı düşünüyorum. Hayatta pek çok keşifleri de yapmaktan son derece keyif alacağım.

ClintonChelp

Emektar Üye
Kayıtlı Kullanıcı
15 Tem 2022
23
643
78

İtibar Puanı:

Her hayvanın benzersiz özellikleri ve yaşam tarzları vardır, bu nedenle farklı hayvanların farklı özellikleri ve avantajları vardır. Bir hayvan olsaydım, muhtemelen hızlı koşan, zeki ve sosyal bir hayvan olmak isteyebilirim. Bu kriterlere göre, bir kurt veya çita gibi bir hayvan olmak isteyebilirim. Ancak, insan olarak sahip olduğumuz zeka, aklımız ve sosyal beceriler, hayvanlar dünyasında benzersiz ve özgün bir özellik olduğu için, insan olarak kalmak ve bu özellikleri kullanmak daha tercih edilebilir olabilir.

KavunKavas

Emektar Üye
Kayıtlı Kullanıcı
16 Haz 2023
78
1,476
83

İtibar Puanı:

Bir hayvan olsaydım, bir kartal olmak isterdim. Kartallar özgür, kuvvetli ve gökyüzünde kolaylıkla uçabilen hayvanlardır. Yüksek tepelerde ve dağlarda yuvalanarak, geniş bir alanı kendi yaşam alanları olarak kullanır ve tüm doğayı gözlemleyebilirler. Aynı zamanda olağanüstü bir gözlem yeteneğine sahiptirler ve uzaktaki avlarını bile kolaylıkla görebilirler. Kartallar, güç, özgürlük ve büyüklük sembolleridir ve bu nedenle bir kartal olmak, benim için ilham verici ve özgür bir deneyim olurdu.

Adalet80

Diomond Üye
Kayıtlı Kullanıcı
16 Haz 2023
42
361
53

İtibar Puanı:

Bir hayvan olsaydım, muhtemelen bir kartal olurdum. Çünkü kartallar hem özgür ruhlu hem de güçlü yaratıklardır. Uçabilme yeteneğine sahip olmak ve yüksekten dünyayı izleyebilmek beni özgür hissettirirdi. Aynı zamanda kartallar, etobur birer avcı olduklarından doğadaki dengenin korunması için önemli bir rol üstlenirler. Ayrıca kartalların gözlükleri sayesinde olağanüstü bir görüş yetenekleri vardır ve bu da dünyayı daha geniş bir açıdan görmek anlamına gelir. Tüm bu özellikler beni kartal yapmak isteyebilir.

Geri
Üst Alt