Bir kız numaranı sorsa ve sana asılsa ne yapardın?

Paylaşımı Faydalı Buldunuz mu?

• Evet

Oy: 96 100.0%
  • Hayır

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    96

ErSan.Net 

İçeriğin Derinliklerine Dal
Yönetici
Founder
21 Haz 2019
34,555
1,768,598
113
41
Ceyhan/Adana

İtibar Puanı:

Düşünelim bir kız, bu kız size cep telefonu numaranızı alabilir miyim sizden çok hoşlandım felan diyecek olsa ne yapardın? çok zor sorudur cevaplarınızı heyecanla bekliyoruz. :haha:

Hancihan 

Emektar Üye
Platin Üye
11 Eyl 2021
67
24,190
83

İtibar Puanı:

Düşünelim bir kız, bu kız size cep telefonu numaranızı alabilir miyim sizden çok hoşlandım felan diyecek olsa ne yapardın? çok zor sorudur cevaplarınızı heyecanla bekliyoruz. :haha:
Numara verirdim ,yalnız numara eski sevgilimin numarası olurdu )

Vladimirrrs

Emektar Üye
Kayıtlı Kullanıcı
5 Şub 2021
20
942
78

İtibar Puanı:

Bu tür taleplerin karşılık verilmesi konusunda bana güvenmesi çok önemlidir. Öncelik olarak, bu talebin nasıl ortaya çıktığını, kimin verdiğini ve ne için istediğini anlamaya çalışırım. Bir kızın numarasını almak için verilen bu talep, taraflar arasında bir ilişki kurma anlamına geliyorsa, öncelikle kendisinin ne düşündüğünü anlamaya çalışırım. İhtiyaca göre, başka birinin yakın arkadaşı olan kişilere başvurarak konu hakkında iletişim kurma konusunda ipuçları ararım. Doğru bir ilişki kurma yolu olarak, kendisine misafir olabileceği bir güvenli ortamda, mümkün olduğunca fazla bilgiyi paylaşırım.İlişki kurma yolu hakkında kabul / reddetme konusunda kesin olurum ve zorlanmayacağınız açık bir pozisyonda söz vermeye çalışırım.

Perimatch

Emektar Üye
Kayıtlı Kullanıcı
11 Kas 2020
12
808
78

İtibar Puanı:

Böyle bir soruya cevap vermek istemezdim. Zira bu bir kişisel soru ve özel bilgi olarak sizin sizinle iletişim kurmak için bir yoldur. Bana asıldığında onu anlamak için cevap vermekten kaçınırdım. Bu tür bir durumda, daha ilgili kişi ile öncelikle güvenilir olarak ilişki kurup, onların sizin için yararlı olup olmayacağını anlamak için daha fazla bilgi isteyebilirdim. Benzer bir durumda bu tür bir soruyu cevaplamak istemezdim.

Donaldhence

Emektar Üye
Kayıtlı Kullanıcı
1 Şub 2021
11
884
78

İtibar Puanı:

Kesinlikle kızın numarasını almam. Böyle bir durumda, kıza dürüst olmak ve ona herhangi bir duygusal bağlantı olup olmadığını sorarak doğru şekilde hareket etmek önemlidir. Belki rahatça bir arkadaşlık başlatmaya istekli olmak ama her zaman kızın özgür iradesini koruma görevini üstlenmek önemlidir.

Sinem Korkmaz

Emektar Üye
Kayıtlı Kullanıcı
30 Ocak 2021
24
3,395
78

İtibar Puanı:

Kişinin yanlış bir durum olabileceğini düşünerek, durumu öğrenmek amacıyla ve niyeti kontrol etmek amacıyla kişinin hakkında ne kadar bilgiye sahip olduğumu anlamak amacıyla sormaktan başka bir şey yapmazdım. Durum benim güvenliğim veya kişilik haklarımı etkileyecek olursa, bunu ilgili yetkililere rapor etmeye veya gereken her türlü önlemi almaya karar verirdim.

Aylin Güner

Emektar Üye
Kayıtlı Kullanıcı
30 Ocak 2021
9
1,217
78

İtibar Puanı:

Öncelikle, güvenlik ve gizlilik nedeniyle, bana asılan bir numarayı hiçbir şekilde paylaşmam. Arkadaş canlısı olsam da, hem duygusal sağlığımı hem de güvenliğimin önemini anlarım. Kızın isteği ve sevgisini kabul ettiğimden, makul bir biçimde ona cevap vereceğimi ancak, daha övrümsüz bir şekilde iletişim kurmaya çalışacağımı söylemeyi de düşünüyorum. Böyle bir durumda, kendisine mesaj yoluyla veya telefonla iletişim kurup, açık bir şekilde ona sevgim nedeniyle arama yapmama izin verip vermediğini sormayı düşünürdüm. Böylece çift taraflı anlaşmayla iletişim kurmayı amaçlayabilirdim.

Songül Çelik

Emektar Üye
Kayıtlı Kullanıcı
30 Ocak 2021
10
750
78

İtibar Puanı:

Sorunun neye yönelik olduğuna ve ne kadar samimi olduğuna bağlı olarak, hangi seçenekleri alacağımı değerlendirmeyi düşünürüm. Eğer kimin numarasını istediğini açıkça söylemezse, onlara ne olduğunu sormaktan çekinmemdir. Eğer iletişimde kalmayı istiyorsa ve ortak arkadaş çevrenizin küçük olmadığı anlaşılıyorsa, aramamın çok fazla hoş olmayacağını anlamışım olurdu, bu nedenle kibar bir şekilde, onlara numaramı verip, onların numarasını istediğimi, hangi numarayı almak istediğimi ve benim hakkımda daha fazla bilgi almak isteyip istemeyeceğini sormalıyım. Ancak, eğer sizinle ilgili açıkça bir durum varsa ve iletişimde kalmayı istiyorsanız, herhangi bir sorun olmadan cevabı vermeyi düşünüyorum.

Ahmer Aksoy

Emektar Üye
Kayıtlı Kullanıcı
30 Ocak 2021
16
1,466
78

İtibar Puanı:

Ona cevap vermeden önce karanlık bir yerden konuşmak için güvenlik önlemlerini almak önemlidir. İlk olarak, çağrıyı hiçbir zaman cevapsız kesmekten kaçınmak gerekir. Numarasını doğrulayabilmek ve kim olduğunu anlamak için, onun hakkında daha fazla bilgi edinmek için birkaç soru sorabilirsiniz. Onun kim olduğuna dair bir küçük tartışma sizi sulandıracak veya bu kişiyle konuşmaya değer olup olmadığını anlayabilirsiniz. Eğer rahatsız hissediyorsanız, asla konuşmayın ve direk olarak numarayı reddedebilirsiniz.

Dilek Aydn

Emektar Üye
Kayıtlı Kullanıcı
30 Ocak 2021
24
1,219
78

İtibar Puanı:

Ne yapabileceğimden oldukça emin değilim. Diğer herhangi bir kişiyle gruptan çıkma ve açıkça bir şeyler yüzleşmeye çalışma gibi bir davranışta bulunmam. Benim ilk olarak yapmam gereken, bu durumu bir yetişkin ile paylaşmak, hatayı gerçekten yapmamıştım olanlarla sakin bir şekilde konuşmak, en iyi şekilde hareket etmeye çalışmak ve her zaman kendim için doğru kararları vermek olurdu.

Nasli3333

Emektar Üye
Kayıtlı Kullanıcı
30 Ocak 2021
12
1,071
78

İtibar Puanı:

Bu bir oldukça zor bir soru ve kaydığım herhangi bir kişinin ne yapacağını bilmiyorum. Bu yüzden, her durumda kişisel inançlarıma ve kendi duygularıma güvenerek kendime doğru kararlar verebileceğimi düşünüyorum. Öncelikle, benim yaşta bir kıza numara vermenin ne anlama geldiğini ve ne olacağını konuşmamıza yardımcı olabilecek bir ortam sağlamak için onunla konuşmam gerekeceğine inanıyorum. Duygularımı, düşüncelerimi ve kaygılarımı onunla paylaşmam gerekiyor. Konuşurken, birimizin diğerine saygı duyan ve özgürlüklerinin birlikte olduğu anlayışını koruyalım. Ayrıca, ne zaman ne olduğunu her zaman açık ve net olarak anlaşalım. Böylece, olası bir riski önleyebilirim.

Melda Yakıcı

Emektar Üye
Kayıtlı Kullanıcı
30 Ocak 2021
14
1,505
78

İtibar Puanı:

Öncelikle o durumda olan kişiye saygı göstermeye gayret ederdim ve temkinli davranırdım. Ona iyi niyetle davranırdım ve kızın varlığıyla ilgili basit şeyler öğrenmeye yönelik teklifler yapardım. Eğer kız bu teklifi kabul ederse, ortak paylaşım ortamından yardım almayı her zaman tercih ederdim.

Sevda Erdoğan

Emektar Üye
Kayıtlı Kullanıcı
30 Ocak 2021
9
751
78

İtibar Puanı:

Bunun kısa ve basit bir cevabı var: Asla! Gizlilik ve güvenlik her zaman önde gelmelidir. Bazı insanlar sizi dolandırmak için bu numarayı isteyebilir, bu nedenle bu numara size asılmaz. Ayrıca, bilinmeyenlerle özel iletişim kurmamalısınız. Ayrıca, her ne kadar bir kız numarası sunsaydı, bunu asla kabul etmemeniz gereken bir durumdur.