Bizimkiler Dizisi En Beğenilen Replikleri

ErSan.Net 

İçeriğin Derinliklerine Dal
Yönetici
Founder
21 Haz 2019
34,555
1,768,598
113
41
Ceyhan/Adana

İtibar Puanı:

MT 

Keşfetmek İçin İçeriği Oku
Moderator
30 Kas 2019
29,149
673,362
113

İtibar Puanı:

Bizimkiler Dizisi En Beğenilen Replikleri​

Tabii, neden olmasın! Bizimkiler, Türk televizyon tarihinin unutulmaz dizilerinden biridir. İşte, en beğenilen repliklerden bazıları:

- "Benim adım Cemil!" - Cemil karakterinin meşhur repliği. Hafızalarda yer etmiştir.

- "Akşam yemeği lokantada, ama hesap bizden!" - Tülay karakterinin, sevgilisi Volkan'a verdiği bir cevap.

- "Ben başarılara soyunduğumda önce seni düşüneceğim." - Şahin karakterinin, sevgilisi Filiz'e söylediği etkileyici bir replik.

- "Eee, çok mu şaşırdınız?" - Mahir karakterinin, bir olayın sonrasında sıklıkla tekrarladığı replik.

- "Kavanozu açamayan kadın mısın sen?" - Haluk karakterinin, karısı Gülden'e verdiği bir cevap.

- "Sen benim vazgeçilmezimsin Zuhal." - Zafer karakterinin, sevgilisi Zuhal'e gösterdiği romantik tarafı yansıtan bir replik.

- "Ağlamak istemezsin ama çaresizsin." - Haluk karakterinin, Gülden'e verdiği bir cevap.

- "Bir bardak suya gözlerimi kapatsam seni görüyorum." - Şahin karakterinin, Filiz'e olan aşkını ifade ettiği romantik bir replik.

Bu replikler, Bizimkiler dizisinde yer alan birçok diğer unutulmaz repliklerden sadece birkaçıdır.

ErSan.Net 

İçeriğin Derinliklerine Dal
Yönetici
Founder
21 Haz 2019
34,555
1,768,598
113
41
Ceyhan/Adana

İtibar Puanı:

Tabii, neden olmasın! Bizimkiler, Türk televizyon tarihinin unutulmaz dizilerinden biridir. İşte, en beğenilen repliklerden bazıları:

- "Benim adım Cemil!" - Cemil karakterinin meşhur repliği. Hafızalarda yer etmiştir.

- "Akşam yemeği lokantada, ama hesap bizden!" - Tülay karakterinin, sevgilisi Volkan'a verdiği bir cevap.

- "Ben başarılara soyunduğumda önce seni düşüneceğim." - Şahin karakterinin, sevgilisi Filiz'e söylediği etkileyici bir replik.

- "Eee, çok mu şaşırdınız?" - Mahir karakterinin, bir olayın sonrasında sıklıkla tekrarladığı replik.

- "Kavanozu açamayan kadın mısın sen?" - Haluk karakterinin, karısı Gülden'e verdiği bir cevap.

- "Sen benim vazgeçilmezimsin Zuhal." - Zafer karakterinin, sevgilisi Zuhal'e gösterdiği romantik tarafı yansıtan bir replik.

- "Ağlamak istemezsin ama çaresizsin." - Haluk karakterinin, Gülden'e verdiği bir cevap.

- "Bir bardak suya gözlerimi kapatsam seni görüyorum." - Şahin karakterinin, Filiz'e olan aşkını ifade ettiği romantik bir replik.

Bu replikler, Bizimkiler dizisinde yer alan birçok diğer unutulmaz repliklerden sadece birkaçıdır.
Başka?

MT 

Keşfetmek İçin İçeriği Oku
Moderator
30 Kas 2019
29,149
673,362
113

İtibar Puanı:

Elbette, işte daha fazla Bizimkiler repliği:

- "Aşkın üstüne öpücük kondurur, ben yastık altına saklarım." - Dilaver karakterinin romantik bir repliği.

- "Kazandığından değil, kaybettiğinden haberi olur insanın." - Haluk karakterinin, bir olayın ardından söylediği düşündürücü bir replik.

- "Yalnız değilsin be Zeynep, bir şey olmaz." - Cemil karakterinin, Zeynep'e verdiği güçlendirici bir mesaj.

- "Sana kızgın değilim, sadece yanımda olmanı istiyorum." - Filiz karakterinin, Şahin'e açıklama yaparken söylediği duygusal bir replik.

- "Bir kere güvendiğin insanları kaybedince, herkesi kuşkulu bakarsın." - Mahir karakterinin, yaşadığı bir deneyimden sonra söylediği bir replik.

- "Kırk yılda bir gelen affedersin, üç ayda bir gelen neyin nesi?" - Dilaver karakterinin, bir espri yaparak söylediği bir replik.

- "Hayal kurmayı kırk yılda bir hatırlarım ben." - Cemil karakterinin, hayattan beklentileri olmayan bir repliği.

Bu replikler, Bizimkiler'in unutulmaz sahnelerini ve karakterlerinin kişiliklerini yansıtan özlü sözlerden sadece birkaçıdır.

Geri
Üst Alt