Tavsiye Bosch WGA142X0TR A+++ 9 kg 1200 Devir Çamaşır Makinesi

OLGU

Emektar Üye
Kayıtlı Kullanıcı
4 Ara 2019
15
2,950
78

İtibar Puanı:

Bosch WGA142X0TR A+++ 9 kg 1200 Devir Çamaşır Makinesi

Bosch Çamaşır Makinesi olan veya kullananlarınız var mı aranızda? Bosch'un kalitesi çok fazla yaygın ve herkes tarafından artık kabullenilmiş bir gerçek ama bazen ne kadar kaliteli de olsa bazı markaların çok başarılı olmadıkları bazı ürün modelleri olabiliyor. Kendim için yeni bir Çamaşır Makinesi arayışındayım en çok satılan modeller arasında bu çamaşır makinesi çıkıyor. Kaliteli bir çamaşır makinesi istiyorum yani bosch'un kendi içinde de model model kalite farkı illa ki vardır. Onun için bu Çamaşır Makinesinin kalitesi nasıldır veya diğer modeller arasında çok fark var mı? Fiyatı 3199TL şuan. Bu modeli listeye almamdaki sebep ise hem 9kg kapasitesi olması hem de A+++ enerji sınıfı etiketine sahip olması. Bu iki özellik benim açımdan çok önemli. Benim gibi daha önceden hiç çamaşır makinesi almamış birine nasıl öneriler de bulunursunuz? Sizce Model seçimi olarak başarılı olabilmiş miyim? Bu çamaşır makinesi hakkındaki tüm yorumlarınız merak ediyorum. Sizce bu çamaşır makinesini alayım mi yoksa tavsiye edebileceğiniz başka bir çamaşır makinesi var mı?

Bosch-Camasir-Makinesi.jpg