Burçlar

MahpeykerGogh 

Emektar Üye
Platin Üye
17 Eki 2021
122
48,548
93
İstanbul

İtibar Puanı:

Burçlar mitolojinin gökyüzününe yansımış halidir. Burçlarda bahsedilen gezegenlerin ve etkilerinin mitolojideki karşılığı yaratıcı ve tanrılardır. Dayatılan ahlak dizaynı kitle psikolojisi üzerinde muhakkak etkilidir. Ancak bunu din ve mitolojiden ayrı tutmak neredeyse mümkün değildir. Dinde zorlama yoktur. Ancak “oku” ilk emridir. İyi niyetle her şeyi okuyarak, kendi doğrumuzu bulabileceğimize inanıyorum. 🤗

Leyla 

Emektar Üye
Platin Üye
13 Ocak 2020
225
89,408
93

İtibar Puanı:

Burçlar mitolojinin gökyüzününe yansımış halidir. Burçlarda bahsedilen gezegenlerin ve etkilerinin mitolojideki karşılığı yaratıcı ve tanrılardır. Dayatılan ahlak dizaynı kitle psikolojisi üzerinde muhakkak etkilidir. Ancak bunu din ve mitolojiden ayrı tutmak neredeyse mümkün değildir. Dinde zorlama yoktur. Ancak “oku” ilk emridir. İyi niyetle her şeyi okuyarak, kendi doğrumuzu bulabileceğimize inanıyorum. 🤗
Negatif soru pozitif cevabı doğuruyor, teşekkür ederim katkınız için Mahpeyker hanım:)

ErSan.Net 

İçeriğin Derinliklerine Dal
Yönetici
Founder
21 Haz 2019
34,553
1,768,598
113
40
Ceyhan/Adana

İtibar Puanı:

Divan edebiyatı genel müdürlüğünden aldığımız sonuçlarından çıkan sonucu pi sayısı ile çarptık sonuç belirlendi: Geçersizdir. Teşekkürler.

ErSan.Net 

Yönetici
Founder
21 Haz 2019
34,553
1,768,598
113
40
Ceyhan/Adana

İtibar Puanı:

Ben teşekkür ederim ☺. Güzel düşünelim güzel şeyler olsun. Hatta yüzsüzlük yapıp, “iyiyi çağıralım”. Elimizdeki tek şey mantığımız ve duygularımız .
Bırak bu işleri devlet su işlerinde mi çalışıyorsunuz pardon! :bye:

ErSan.Net 

Yönetici
Founder
21 Haz 2019
34,553
1,768,598
113
40
Ceyhan/Adana

İtibar Puanı: