Castamo Mobilya Kimin

Selin

Emektar Üye
Platin Üye
Kayıtlı Kullanıcı
30 Haz 2019
343
109,777
93
Izmit

İtibar Puanı:

1977 yılından günümüze kurumsal mobilyacılık hizmeti sunuyoruz
1977 yılında , küçük bir atölye ile faaliyetlerine başlayan, IŞIKSAL MOBiLYA yaptığı yatırımlar, yüksek kalite anlayışı ve çağdaş tasarımları ile kısa sürede sektörde sağlam yer edinmiştir.
2006 yılında CASTAMO MOBİLYA adı altında markalaşarak üretim ve yönetimde toplam kaliteyi benimsemiş ve konumunu korumuştur.
CASTAMO MOBİLYA, profesyonel kadrosu ve modern üretim teknikleri ile 6000 m2 üretim tesisi ile tüm müşterilerine hizmet vermektedir. 2011 Yılında Açılan Fransa Mağazası ile yurt dışında tam anlamıyla temsil edilmeye başlanan CASTAMO, yurt dışından aldığı siparişler ile ihracatını devam ettirmektedir.

Hulya90

Aşk İmkansız Olan Herşeyi Mümkün Kılar
Platin Üye
Kayıtlı Kullanıcı
2 Ağu 2019
342
117,373
93
33
İstanbul

İtibar Puanı:

Castamo mobilya bugün Türkiye ve Fransa’da faaliyetlerine devam eden ülkemizin önemli mobilya markaları arasında yer almaktadır. Castomo Mobilya Yönetim Kurulu Başkanı Ali Işık’tır.

1977 yılında küçük bir atölye ile başlayan serüven bugün uluslararası bir nitelik kazanmıştır. İlk olarak Işıksal Mobilya olarak başlayan Castamo Mobilya şuanda 6 bin metrekarelik üretim tesisi ve Fransa’da açılan mağaza ile yurtdışına mobilya ihracatını yapmaya devam etmektedir.

kynk: haberonu.com

Moderatör tarafında düzenlendi:

R4biaE.

Yerinde söz söylemesini bil
Platin Üye
Kayıtlı Kullanıcı
8 Ağu 2019
308
109,016
93
30
İstanbul

İtibar Puanı:

Castamo Mobilya Üretim Tesisi
İskelet, Döşeme, Kesim, Montaj ve Boya atölyelerini içinde barındıran, Merkezi İstanbul Bayrampaşa'da yer alan üretim tesisimiz

Castamo Mobilya olarak en güvendiğimiz, kalitemizi müşterilerimiz ile buluşturan, sistematik ve düzenli çalışan, Müşterilerimizin satın aldığı ürünleri Satış anından itibaren Castamo Kalitesi ile Üreterek müşterilerimizin yaşadığı mekanlara problemsiz olarak kurulmasını sağlayan en temel yapımızdır.

Yenidoğan Mahallesi, Abdi İpekçi Cad. No:155 Bayrampaşa İstanbul Adresinde yer alan, 6000m2 kapalı alanda üretim yapmamıza olanak veren üretim tesisimiz müşterilerimizin ziyaretine açıktır. Müşterilerimiz Fabrikamızı gezerek Castamo Kalitesini diledikleri zaman daha yakından görebilirler.

Türkiye'de bir ilki gerçekleştirerek uzun yıllardır, Satın alınan ürünleri Sevkiyattan önce müşterilerinin kontrolüne açan Castamo Mobilya, Sistemli bir çalışma ve Castamo Mobilya Kalitesi ile ortaya çıkan her ürününün sonuna kadar arkasındadır. Koşulsuz müşteri memnuniyetinin desteklendiği ve çalışanlarının bu yönde eğitildiği Castamo Mobilya Üretim Tesisini dilediğiniz Zaman gezebilirsiniz.

Ürün Gamımızda Tamamı 1. Sınıf olmak üzere;

Yatak Odası Takımları

Yemek Odası Takımları

Koltuk Takımları

Köşe Koltuk Takımları

Duvar Üniteleri

Özel Tasarım Otel Mobilyaları

Concept Villa Tasarım ve Uygulamaları

ve Müşterilerimize Tamamen kişiye özel olarak hazırladığımız, diledikleri şekilde ve ölçülerde ürettiğimiz, kalitesinin altına imzamızı attığımız mobilyalarımız bulunmaktadır.

Cansu.35

Dikenin çiçeği var diye sevinelim
Platin Üye
31 Tem 2019
389
138,609
93
Izmir

İtibar Puanı:

1977 yılında , küçük bir atölye ile faaliyetlerine başlayan, IŞIKSAL MOBiLYA yaptığı yatırımlar, yüksek kalite anlayışı ve çağdaş tasarımları ile kısa sürede sektörde sağlam yer edinmiştir.
2006 yılında CASTAMO MOBİLYA adı altında markalaşarak üretim ve yönetimde toplam kaliteyi benimsemiş ve konumunu korumuştur.
CASTAMO MOBİLYA, profesyonel kadrosu ve modern üretim teknikleri ile 6000 m2 üretim tesisi ile tüm müşterilerine hizmet vermektedir. 2011 Yılında Açılan Fransa Mağazası ile yurt dışında tam anlamıyla temsil edilmeye başlanan CASTAMO, yurt dışından aldığı siparişler ile ihracatını devam ettirmektedir.
Baya eski bir firmaymış ben yeni zannediyordum

Aslı.kaya.33

Emektar Üye
Platin Üye
31 Tem 2019
403
129,247
93
Mersin

İtibar Puanı:

Tam bir başarı öyküsü :ROFLMAO:

Castamo Mobilya Üretim Tesisi
İskelet, Döşeme, Kesim, Montaj ve Boya atölyelerini içinde barındıran, Merkezi İstanbul Bayrampaşa'da yer alan üretim tesisimiz

Castamo Mobilya olarak en güvendiğimiz, kalitemizi müşterilerimiz ile buluşturan, sistematik ve düzenli çalışan, Müşterilerimizin satın aldığı ürünleri Satış anından itibaren Castamo Kalitesi ile Üreterek müşterilerimizin yaşadığı mekanlara problemsiz olarak kurulmasını sağlayan en temel yapımızdır.

Yenidoğan Mahallesi, Abdi İpekçi Cad. No:155 Bayrampaşa İstanbul Adresinde yer alan, 6000m2 kapalı alanda üretim yapmamıza olanak veren üretim tesisimiz müşterilerimizin ziyaretine açıktır. Müşterilerimiz Fabrikamızı gezerek Castamo Kalitesini diledikleri zaman daha yakından görebilirler.

Türkiye'de bir ilki gerçekleştirerek uzun yıllardır, Satın alınan ürünleri Sevkiyattan önce müşterilerinin kontrolüne açan Castamo Mobilya, Sistemli bir çalışma ve Castamo Mobilya Kalitesi ile ortaya çıkan her ürününün sonuna kadar arkasındadır. Koşulsuz müşteri memnuniyetinin desteklendiği ve çalışanlarının bu yönde eğitildiği Castamo Mobilya Üretim Tesisini dilediğiniz Zaman gezebilirsiniz.

Ürün Gamımızda Tamamı 1. Sınıf olmak üzere;

Yatak Odası Takımları

Yemek Odası Takımları

Koltuk Takımları

Köşe Koltuk Takımları

Duvar Üniteleri

Özel Tasarım Otel Mobilyaları

Concept Villa Tasarım ve Uygulamaları

ve Müşterilerimize Tamamen kişiye özel olarak hazırladığımız, diledikleri şekilde ve ölçülerde ürettiğimiz, kalitesinin altına imzamızı attığımız mobilyalarımız bulunmaktadır.
Vaay özel sipariş de mi veriliyor bilmiyordum :D

PuffDaddy

Emektar Üye
Kayıtlı Kullanıcı
29 Kas 2019
66
19,614
83

İtibar Puanı:

bunu yazmak için çok merak ediyorum para felan mı alıyorsunuz? :D

Tiffany

Tifo online
Platin Üye
Kayıtlı Kullanıcı
12 Eyl 2019
258
87,050
93

İtibar Puanı:

Moderatör tarafında düzenlendi: