Paylaşımı Faydalı Buldunuz mu?

• Evet

Oy: 182 100.0%
  • Hayır

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    182

İrem Aygün

Hacettepe Üniversitesi Eczacılık Fakültesi
Kayıtlı Kullanıcı
29 Eyl 2019
83
27,452
83

İtibar Puanı:

Çok ortaklı ve kuşaklardır devam eden bir aile şirketi olan Çetmen Mobilya da,yönetim kurulu başkanlığı zaman zaman,aile içi yöneticiler tarafından devralınıyor.Şu anda yönetim kurulu başkanı olan Abdullah Çetmen,şirkette en yetkili isimlerdendir.

HuriyeDGN

Dostu olmayan insan, en zengin insandır.
Platin Üye
Kayıtlı Kullanıcı
9 Eyl 2019
316
112,274
93

İtibar Puanı:

Çetmen Mobilya Tarihçesi

Çetmen A.Ş ilk mağazasını 1962 yılında İzmir'in Bayraklı ilçesinde açmıştır. Uzun yıllar tek mağazada, kendi ürettiği mobilyaları tüketicilerin beğenisine sunmuştur. 1995 yılında kurduğu mobilya fabrikasıyla alt yapısını güçlendirdikten sonra 1999 yılında ikinci mağazasını İzmir'in Çiğli ilçesinde, 2001 yılında üçüncü mağazasını Manisa ilinde açmıştır.

Selin

Emektar Üye
Platin Üye
Kayıtlı Kullanıcı
30 Haz 2019
343
109,777
93
Izmit

İtibar Puanı:

Çetmen Ailesi
Misyonumuz

Yöneticisi, çalışanı, tedarikçisi ve müşterisiyle büyük bir aile olan Çetmen; her düzeyde takım çalışmasıyla, müşterilerini dinlemeyi ve anlamayı, sıradan fikirlerin ötesine geçerek yenilikçi ürünler ve çözümler üretmeyi; satış öncesinde ve sonrasında kaliteli hizmet sunmayı, temel strateji olarak izlemektedir.

Tijen

Emektar Üye
Platin Üye
Kayıtlı Kullanıcı
2 Ağu 2019
28
8,471
78

İtibar Puanı:

Çetmen Mobilya Tarihçesi

Çetmen A.Ş ilk mağazasını 1962 yılında İzmir'in Bayraklı ilçesinde açmıştır. Uzun yıllar tek mağazada, kendi ürettiği mobilyaları tüketicilerin beğenisine sunmuştur. 1995 yılında kurduğu mobilya fabrikasıyla alt yapısını güçlendirdikten sonra 1999 yılında ikinci mağazasını İzmir'in Çiğli ilçesinde, 2001 yılında üçüncü mağazasını Manisa ilinde açmıştır.
Çetmen izmirli bir fırmaymış :D

FerideSancaktar

Tatlişkom
Platin Üye
Kayıtlı Kullanıcı
25 Tem 2019
340
112,294
93

İtibar Puanı:

Çok ortaklı ve kuşaklardır devam eden bir aile şirketi olan Çetmen Mobilya da,yönetim kurulu başkanlığı zaman zaman,aile içi yöneticiler tarafından devralınıyor.Şu anda yönetim kurulu başkanı olan Abdullah Çetmen,şirkette en yetkili isimlerdendir.
Soyisimlerini firmanın isimi yapmışlar yanii :D

Melanie

Adayadayı
Platin Üye
Kayıtlı Kullanıcı
11 Tem 2019
215
79,892
93

İtibar Puanı:

Çetmen Mobilya Tarihçesi

:geek: :geek: :geek: :geek:

SelinDemir

Mobilya & Dekorasyon
Platin Üye
4 Tem 2019
505
184,745
93

İtibar Puanı:

:unsure::unsure:

Moderatör tarafında düzenlendi: