Tavsiye Çilek mobilya Stüdyo Ranza Serisi Fiyatı Acil Tavsiye

Naslı

Emektar Üye
Kayıtlı Kullanıcı
28 May 2020
21
5,013
78

İtibar Puanı:

Çilek mobilya Stüdyo Ranza Serisi Fiyatı Acil Tavsiye
cilek_mobilya_Studyo-Ranza---CILEK.jpg
Merhaba arkadaşlar, Çilek mobilya Stüdyo Ranza Serisi Fiyatı Acil Tavsiye edebilir misiniz? 112 arayın demek istemedim, kullanan olduysa mobilya da kullanılan malzeme kalitesi nasıl?

Studyo-Ranza-Serisi-Urunleri---CILEK.png

?

.........

Kayıtsız Kullanıcı
Kesinlikle almayın. Daha dün geldi bugün çocuklarım yatmaya başladı ve ranzanin üst yatağı o kadar derin ki 4yasindaki oğlum alt katta oturduğunda bile kafası tavana çarpıyor, ayrıca o kadar sallanıyor ki yarın aricam aldığım bayiyi. Asla tavsiye etmiyorum.

Kesinlikle tavsiye etmiyorum. Daha dün geldi oğullarım bugün kullanmaya başladılar acayip sallaniyo. Ayrıca üst katı o kadar alçak ki altta yatan oğlum 4yasinda ve kafası tavana carpiyo. Biz alırken magazada yoktu tavsiye ile aldık şu anda o kadar pişmanım ki... Asla almayın...

Twinkle

Emektar Üye
Kayıtlı Kullanıcı
5 Kas 2020
18
2,781
78

İtibar Puanı:

Kesinlikle almayın. Daha dün geldi bugün çocuklarım yatmaya başladı ve ranzanin üst yatağı o kadar derin ki 4yasindaki oğlum alt katta oturduğunda bile kafası tavana çarpıyor, ayrıca o kadar sallanıyor ki yarın aricam aldığım bayiyi. Asla tavsiye etmiyorum.

Kesinlikle tavsiye etmiyorum. Daha dün geldi oğullarım bugün kullanmaya başladılar acayip sallaniyo. Ayrıca üst katı o kadar alçak ki altta yatan oğlum 4yasinda ve kafası tavana carpiyo. Biz alırken magazada yoktu tavsiye ile aldık şu anda o kadar pişmanım ki... Asla almayın...
:polis::uzgun:

Efsane

Emektar Üye
Kayıtlı Kullanıcı
21 Eki 2020
20
3,090
78

İtibar Puanı:

ben şok! :kas:

Geri
Üst Alt