Paylaşımı Faydalı Buldunuz mu?

• Evet

Oy: 157 100.0%
  • Hayır

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    157

ErSan.Net 

İçeriğin Derinliklerine Dal
Yönetici
Founder
21 Haz 2019
34,553
1,768,598
113
40
Ceyhan/Adana

İtibar Puanı:

Teşekkürler inceliyorum
Rica ediyorum :ok:
Bende uzun zamandır yapay zeka ile ilgili oda arıyordum iyi oldu, teşekkürler.
:kas:
@ERSAN.NET Neslihan hanımı takip ediyorum, oldukça başarılı ve samimi buluyorum, güzel içerikler üretiyorlar.
Katılıyorum :ok:
Merhaba çok sağolun bu paylaşım iyi oldu :cak:
Rica ediyorum Clubhouse da tavsiyeniz olursa sizde paylaşabilirsiniz. :kas:
Takip ettiğim clupler çoğaldı :love:
:haha: ben sayısını bilmiyorum, takip ettiğim odalar çok olsa da katılım sağladıklarım biraz azdır. Odalarda ışıksız kalmayı tercih ediyorum :haha1:

MelikeBudak

İç Mimar
İç Mimar
Platin Üye
Kayıtlı Kullanıcı
20 Tem 2019
326
115,753
93

İtibar Puanı:

Clubhouse En iyi Clubleri Hangileri ?
Clubhouse en iyi clubleri, Clubhouse türkçe odaları, clubhouse en iyileri, clubhouse kaliteli içerik üreticileri hangileri ?

683E0CF7-A634-4573-B57C-F144004F6055.jpg

Merhaba arkadaşlar bugün sizlere Clubhouse en iyi clubleri hangileri onlar hakkında bilgi vereceğiz. Bildiğiniz üzere Clubhouse Sosyal ağ kullanımının her geçen gün artması sonucunda birçok platform oluşturulmakta ve insanların kullanımına sunulmaktadır. Son dönemlerde piyasaya sunulan bir uygulama olan Clubhouse da yeni piyasaya sunulan sosyal platformlardan biridir.

Clubhouse da hangi clubleri takip etmelisiniz?
Muhabbet Fm adından da anlaşıldığı üzere Fm kıvamında dinleyebileceğiniz, bir club olup takip etmenizi tavsiye edebilirim :cal:
Muhabbet Fm'i Takip Etmek için👇

Clubhouse da düzenli ve kaliteli içerik üreten Clup isimleri arasından özenle seçilmiş olanları sizlere paylaşmaya devam ediyoruz.

🔘 Uzun süre aynı yerde ve aynı kişilerle kalmaktan sıkılan ruhlar için.
🔘 Bulunduğu yeri veya çevreyi kimi zaman değiştirmek, daha değişik yerleri görüp gezmek, yeni insanlar tanımak, kişinin sıkıntısını giderir; ona rahatlık verir.
🔘 Atalarımız boşuna dememiş Tebdil-i mekânda ferahlık vardır. ✳Club Admin Kişisel Hesabını Takip Etmek için👉 Neslihan Şimşek
Etkinlikleri instagram hesabınızdan takip edebilirsiniz. :bye: https://www.instagram.com/tebdilimekanclubhouse/
🔘 Tedbil-i Mekanı Takip Etmek için👇

Örneğin Yapay Zeka Hukuku ile ilgileniyorsanız 👉 ✳Admin: Av.Aslı Şimşek tam size göre içerikleriyle karşınıza çıkıyor.

🔘 Robotik Hukuk Alanındaki Yaklaşımlar ve Çalışmalar
🔘Robotların Uluslararası İnsancıl Hukuk,İnsan Hakları, İnsan Onuru ve Etik Açısından Değerlendirmesi
🔘Hukuk Mesleğine Olası Etkileri, Robotik Teknolojilerin Avrupa Birliği Mevzuatı ve Uluslararası DüzenlemelerAçısından Değerlendirilmesi.
🔘Robotik Teknoloji ve Gelişmelerin Fikri Mülkiyet Hukuku,İş Hukuku ve İş Güvenliği,Gizlilik,Veri Korunması,Ceza Hukuku,Borçlar Hukuku,Sözleşme Hukuku Açısından Değerlendirilmesi ,
🔘Robotların Hukuki Statüsü ,Hukuki ve Cezai Sorumluluk Tartışmaları ile Robotların Gelecekteki Hukuki Statüsü ve Robotlar İçin Önerilen Yasal Kişilik Modelleri.
Bu Club tam size göre olabilir takip etmek için aşağıya link bırakıyorum.
Yapay Zeka Hukuku Takip Etmek için👇

🔘 Yaşlı mısınız? Genç mi Hissediyorsunuz?
🔘 Uykunuz mu yok?
🔘 Canınız mı sıkılıyor?
🔘 Gülmek eğlenmek mi istiyorsunuz?
🔘 Yaşadığınız Hayatın Tecrübelerden ibaret olduğunu mu düşünüyorsunuz? Hiç üzülmeyin dostlar meclisi sizinle. Gerçek dost arayanlar kişisel hesabını takip edebilir.:bye: Yılların tecrübesi 👉 ✳ Club Admin: Mustafa Taner Seçkin Sizlerle.
Dostlar Meclisini Takip Etmek için👇

Clubhouse club da değerli club isimleri belirli zaman aralıklarla güncellenecektir.
Peki dostlar sizin önerebileceğiniz club isimlerini paylaşmak ister misiniz?
Faydalı bilgiler olmuş, teşekkürler! :love:

ErSan.Net 

Yönetici
Founder
21 Haz 2019
34,553
1,768,598
113
40
Ceyhan/Adana

İtibar Puanı:

ErSan.Net 

Yönetici
Founder
21 Haz 2019
34,553
1,768,598
113
40
Ceyhan/Adana

İtibar Puanı:

ErSan.Net 

Yönetici
Founder
21 Haz 2019
34,553
1,768,598
113
40
Ceyhan/Adana

İtibar Puanı:

ErSan.Net 

Yönetici
Founder
21 Haz 2019
34,553
1,768,598
113
40
Ceyhan/Adana

İtibar Puanı:

ErSan.Net 

Yönetici
Founder
21 Haz 2019
34,553
1,768,598
113
40
Ceyhan/Adana

İtibar Puanı:

Clubhouseda en iyi kulüp kesinlikle tartışmasız Ersan. Net. En güzel şiirleri orada dinliyorum en güzel arkadaşlıkları burada Kurdum. En güzel müzikleri burada dinliyorum bütün arkadaşlara tavsiye ediyorum. Ersan.net kalitenin adresi
:deli1: