KatyaSelina

Aşk & Aşk
Platin Üye
Kayıtlı Kullanıcı
21 Kas 2019
299
96,947
93

İtibar Puanı:

Merhaba Arkadaşlar :D
Aranızda Clubhouse kullanan var mı? Clubhouse uygulamasını nasıl buluyorsunuz? Sizce Clubhouse gelecekte nasıl bir yere gelecek? Clubhouse pandemi sonrasında da kullanımı bu kadar çok olur mu sizce?

ErSan.Net 

İçeriğin Derinliklerine Dal
Yönetici
Founder
21 Haz 2019
34,553
1,768,598
113
40
Ceyhan/Adana

İtibar Puanı:

G

Gezgin_Akademisyen

Kayıtsız Kullanıcı
Cahil insan çok gördüm ama clubhouse da bulunan kitle gibisini görmedim. Çok değişik bir durum. İşler çok vahim. Orada bulunan bir çok kişi bir şeyler bildiğini zannediyor ama halbuki hiç bir şey bilmediğinin farkında değil. Orada bir çok oda gezdim herkes bir şeyler anlatıyor ama anlatılanların bir çoğu yanlış. İnsanlar bir konu hakkında bilgi sahibi olmadan fikir beyan ediyor orada. Şahsen çok tehlikeli buluyorum bunu.
Cahil kimsenin yanında, kitap gibi sessiz ol. Hz. Mevlâna

ErSan.Net 

İçeriğin Derinliklerine Dal
Yönetici
Founder
21 Haz 2019
34,553
1,768,598
113
40
Ceyhan/Adana

İtibar Puanı:

Cahil insan çok gördüm ama clubhouse da bulunan kitle gibisini görmedim. Çok değişik bir durum. İşler çok vahim. Orada bulunan bir çok kişi bir şeyler bildiğini zannediyor ama halbuki hiç bir şey bilmediğinin farkında değil. Orada bir çok oda gezdim herkes bir şeyler anlatıyor ama anlatılanların bir çoğu yanlış. İnsanlar bir konu hakkında bilgi sahibi olmadan fikir beyan ediyor orada. Şahsen çok tehlikeli buluyorum bunu.
Cahil kimsenin yanında, kitap gibi sessiz ol. Hz. Mevlâna
mükemmel yaklaşım hatta haklı olabilirsiniz, 5 parmağın bile boyutları farklı. eskiden klavye delikanlıları vardı, şimdi mikrofon delikanlıları çıktı. Millet boşunamı o kadar kitap okudu? Ancak ben insanların yazdığı kitapları okumak yerine Kuranı tercih ederim :) bana çok boş geliyor bunlar. Şöyle de bir durum var orada tanıdığım güzel arkadaşlar oldu. Kalbi temiz iyi dürüst insanlar oldu. Ondan dolayı şöyle bir deneyimim oldu, iyiler iyilerle kötüler kötülerle diyorum ve odamızda çok mutluyuz. Az kişi olsun kafamızı açan kimse olmasın diyorum. Mesajınız içinde teşekkür ediyorum. :ok: