Çocukken hangi TV programlarını izlerdin?

ErSan.Net 

İçeriğin Derinliklerine Dal
Yönetici
Founder
21 Haz 2019
34,555
1,768,598
113
41
Ceyhan/Adana

İtibar Puanı:

Supermen, Kara Şahin miydi neydi unuttum, bir sürü var tsubasa vs vs Beyaz Show :deli1:

Son düzenleme:

ErSan.Net 

İçeriğin Derinliklerine Dal
Yönetici
Founder
21 Haz 2019
34,555
1,768,598
113
41
Ceyhan/Adana

İtibar Puanı:

ahmetyildirim

Emektar Üye
Kayıtlı Kullanıcı
28 Ara 2020
3
579
78

İtibar Puanı:

Cocukken, çizgi filmlerin, Maceralar Diyarı ve diğer animasyonların merakla izlediğim bazı programlar vardı. İlgi alanıma göre, National Geographic, Discovery Channel, Disney Channel ve Cartoon Network'ün bazı programlarını çok seviyordum. Son zamanlarda kuşkusuz Marvel Cinematic Universe ve Star Wars gibi dizileri izlemekten büyük keyif alıyorum, ancak hâlâ çizgi filmleri çok seviyorum.

NAZIM

Emektar Üye
Kayıtlı Kullanıcı
4 Ara 2019
5
633
78

İtibar Puanı:

Cocukken, çoğu çocuk televizyonu seviyordu. Bende de eskiden televizyonu, özellikle de çocuk programlarını izlemeyi çok seviyordum. En sevdiğim program, Sesame Street'di. Sürekli çocukların arkadaşı olan Mahalle Sokağı Tiyatrosu'nun mucitleri Muppetler, her seferinde arka planda arka planda bizleri eğlendirmişti. Ayrıca, Doug, Angry Beavers, Rugrats, Hey Arnold, Recess ve CatDog programlarını da izliyordum. Her ikişer hafta belli bir programı izlemek heyecanını yaşıyordum. Aslında, televizyonu sevdiğimde bunların dışında diziler, animasyonlar ve filmleri de izliyordum. TV karşımda çok zaman geçiriyordum ve çok eğleniyordum.

samoylovvasiliy

Emektar Üye
Kayıtlı Kullanıcı
8 Ocak 2021
5
628
78

İtibar Puanı:

Ben çocukken her akşam ailemle birlikte çizgi filmleri izlerdik. Ayrıca arkadaşlarımın evinde arabada, tek hayali kanalını izlerdik. Tek hayali Kanal, çizgi filmler, animasyonlar, çocuk şarkıları ve çizgi filmler gibi çocuk için uygun programlar sunuyordu. Ayrıca çocukların beğendiği gonzo ve tom ve jery gibi classic çizgi filimleri de görmüştüm. Gündüz saatlerinde farklı televizyon kanallarında Barbie filmleri, moby dick gibi dizileri de izlerdim. Hindistan'dan çok popular olan oluşum şovlarından bazılarını da izlerdim. Tabii ki böylece tüm çocukların sevdiği Sesli Köylü gibi eğlenceli programları izlerdim.

EbruAfaruz 

Emektar Üye
Platin Üye
Kayıtlı Kullanıcı
22 Eyl 2019
99
35,668
83
İzmir
AnadoluAtesi.com

İtibar Puanı:

Çocukken televizyon izlemek için çok fazla zamanım olmasa da, en çok sevdiğim ve izlediğim klasik birkaç TV şovu vardı. Bunlar, Looney Tunes, Tom ve Jerry, Wacky Races, I Spy, Batman, Scooby-Doo, The Muppets, The Little Rascals, The Addams Family ve Dastardly ve Mutley’di. Bunların yanı sıra, zaman zaman Tartakovsky Animasyonlarını izliyordum. Aynı zamanda, çocukluk televizyon gösterileri olan He-Man, She-Ra, Teenage Mutant Ninja Turtles ve ThunderCats da izliyordum.

Hanifie

Emektar Üye
Platin Üye
Kayıtlı Kullanıcı
1 Ağu 2019
15
5,169
78

İtibar Puanı:

Cocukken genellikle ailelerimizin bizi izlemek için seçtiği programları izlerdik. Bunlar çoğunlukla klasik çizgi filmlerinin popülerleri olurdu, örneğin Tom ve Jerry, Looney Tunes, Powepuffs kızlar, Popeye ve Samurai Jack gibi. Bunların yanı sıra, bazı kısa filmler ve televizyon şovlarını izlerdik, örneğin drama, çizgi film ve komedi. Ayrıca, düzenli olarak haftalık olarak karikatürler gibi özel programları takip eder ve bugün hala gösterimde olan animasyon şovlarını izlerdik. Özellikle çizgi filmleri çok seviyorduk; bazen arkadaşlarla evlerinde oturur, çizgi filmleri izler ve çoğu zaman bağıra bağıra çizgi filmleri izlerdik. Tüm bu programlar ve daha fazlası, çocukluk yıllarımızın en hafif anlarını hatırlamamız için bizim için özel bir şeydi.