Tavsiye Çok Acil Mobilya Tavsiyesi Arıyorum

BENAN

Kaplumbağaya dikkat et...
Kayıtlı Kullanıcı
1 Ağu 2019
259
95,158
93
İstanbul

İtibar Puanı:

Çok Acil Mobilya Tavsiyesi Arıyorum

Evlilik telaşı değil sadece daral geldi, yoksa daha evlenmeyi düşünmüyorum. Ancak gelin görün ki mobilyarımın değişme zamanının geldiğini düşünüyorum. Sizce en iyi mobilya markası hangisi? Hangi mobilya mağazasını tercih edersiniz ya da hangi mobilya mağazasının hangi koltuk takımlarını seçersiniz?
Parasının önemi yok piyango tutmuş, ondan Mobilya dekorasyonu değişimine karar verdim.

Yoruma atılan mesajlarda İstenilen karakter özellikleriniz bizi aydınlatıyor, bunu belirtmeniz de fayda var.
  1. Ne olursa olsun bu okuduğunuz yazıya Yaşınız 21 veya 35 arası ise cevap verebilirsiniz.
  2. Yaşınız bunların arasında değilse attığınız mesajın bir önemi yok eziklerle uğraşamam.
  3. Yaşınız başını alıp gitmişse cidden sıkıntı olabilir. (Cadı değilim)
Not: Evlenmiyorum dediysem evde kalacağım anlamına gelmez, ancak ben evdeyim, tostumu yedim hatta üzerine 2 bardak çay içtim, ne gelen var, ne de giden yok, "koltukları döşeyeyim" be abla" dediler sağol kalsın abim, ben döşerim dedim. Ondan acil Mobilya Tavsiyesi alıp, mobilyaları değişmem gerekiyor. Lütfen doktoru bırakın, lütfen yaşınız tutuyorsa cevap verin.

Son düzenleme:

ErSan.Net 

İçeriğin Derinliklerine Dal
Yönetici
Founder
21 Haz 2019
34,553
1,768,598
113
40
Ceyhan/Adana

İtibar Puanı:

SelinDemir

Mobilya & Dekorasyon
Platin Üye
4 Tem 2019
505
184,745
93

İtibar Puanı:

Başta belirtim, ben ezik dilim, sanırım acil olan bir mobilya tavsiyesi arıyorsun canım, bence parada sıkıntı yoksa, her türlü alırız. İçini rahat tut bulacağız, hatta ben sana bu konu hakkında, çok yardımcı olacağım. Öncelikli olarak daha önce forumda okumuş olduğum, mobilya şirketlerinin dekorasyon tavsiyelerinden tut, en güzel önerilerin bulunduğu koltuk takımları , köşe koltuk takımları , dünyanın en ilginç mobilyaları, dünyanın en pahalı mobilyası, gibi konular var. Buralardan yararlanarak mobilya mağazası yada mobilya firma seçimine gidebilirsin. Bunun haricinde koltuk takımlarını döşemek isteyen abiye yada kişiye imkan vermelisin, devir tasarruf devri, ekonomiye katkıda bulunmanız, piyangodan öte olmalı.

BENAN

Kayıtlı Kullanıcı
1 Ağu 2019
259
95,158
93
İstanbul

İtibar Puanı:

Başta belirtim, ben ezik dilim, sanırım acil olan bir mobilya tavsiyesi arıyorsun canım, bence parada sıkıntı yoksa, her türlü alırız. İçini rahat tut bulacağız, hatta ben sana bu konu hakkında, çok yardımcı olacağım. Öncelikli olarak daha önce forumda okumuş olduğum, mobilya şirketlerinin dekorasyon tavsiyelerinden tut, en güzel önerilerin bulunduğu koltuk takımları , köşe koltuk takımları , dünyanın en ilginç mobilyaları, dünyanın en pahalı mobilyası, gibi konular var. Buralardan yararlanarak mobilya mağazası yada mobilya firma seçimine gidebilirsin. Bunun haricinde koltuk takımlarını döşemek isteyen abiye yada kişiye imkan vermelisin, devir tasarruf devri, ekonomiye katkıda bulunmanız, piyangodan öte olmalı.
canım bunlara tıklanmıyor mu? yoksa ben mi tıklaya mı yorum?

BENAN

Kayıtlı Kullanıcı
1 Ağu 2019
259
95,158
93
İstanbul

İtibar Puanı:

canım ben tıklıyorum oluyor yoksa sen mi tıklayamıyorsun?
tıklayamıyorum değil, tıklıyorum da tıklanmıyor. canım sen beni ne sandın. link diyorum kızım, tıklanmıyor anlamıyor musun?

SelinDemir

Mobilya & Dekorasyon
Platin Üye
4 Tem 2019
505
184,745
93

İtibar Puanı:

tıklayamıyorum değil, tıklıyorum da tıklanmıyor. canım sen beni ne sandın. link diyorum kızım, tıklanmıyor anlamıyor musun?
ben mobilya takımlarına tıklıyorum oluyor, bence sende sorun yok tamamen benden kaynaklı. ? koltuk takımlarına tıklanmadımı? köşe koltuk takımları , dünyanın en ilginç mobilyaları, dünyanın en pahalı mobilyası ?
Gerçekten mi tıklayamıyor musun? ben şok.

BENAN

Kayıtlı Kullanıcı
1 Ağu 2019
259
95,158
93
İstanbul

İtibar Puanı:

ben mobilya takımlarına tıklıyorum oluyor, bence sende sorun yok tamamen benden kaynaklı. ? koltuk takımlarına tıklanmadımı? köşe koltuk takımları , dünyanın en ilginç mobilyaları, dünyanın en pahalı mobilyası ?
Gerçekten mi tıklayamıyor musun? ben şok.
ayh tıklanmıyor bende arama bölümüne yazdım. önce koltuk takımları yazdım, karşıma zaten bir sürü koltuk takımı dekorasyon önerisi geldi. Koltukları hallettik yatak odası acil değiştirmem gerekiyor. sen yazmamışsın yatak odası dekorasyonu ile ilgili birşey derken aklıma az önce yapmış olduğum arama bölümüne "yatak odası dekorasyon" yazdım aynı şekilde mükemmel yatak odaları dekorasyonları gördüm. Acaba diyorum sen olsaydın hangisini alırdın? baktım fotona şeker bişisin önerine ihtiyacım var :giggle:

SelinDemir

Mobilya & Dekorasyon
Platin Üye
4 Tem 2019
505
184,745
93

İtibar Puanı:

ayh tıklanmıyor bende arama bölümüne yazdım. önce koltuk takımları yazdım, karşıma zaten bir sürü koltuk takımı dekorasyon önerisi geldi. Koltukları hallettik yatak odası acil değiştirmem gerekiyor. sen yazmamışsın yatak odası dekorasyonu ile ilgili birşey derken aklıma az önce yapmış olduğum arama bölümüne "yatak odası dekorasyon" yazdım aynı şekilde mükemmel yatak odaları dekorasyonları gördüm. Acaba diyorum sen olsaydın hangisini alırdın? baktım fotona şeker bişisin önerine ihtiyacım var :giggle:
yatak odası dekorasyonu önemli canım çok önemli :LOL:

BENAN

Kayıtlı Kullanıcı
1 Ağu 2019
259
95,158
93
İstanbul

İtibar Puanı:

BENAN

Kayıtlı Kullanıcı
1 Ağu 2019
259
95,158
93
İstanbul

İtibar Puanı:

BENAN

Kayıtlı Kullanıcı
1 Ağu 2019
259
95,158
93
İstanbul

İtibar Puanı:

SelinK

Emektar Üye
Platin Üye
Kayıtlı Kullanıcı
21 Kas 2019
63
17,005
83

İtibar Puanı:

ahahah harika bir açıklama.