Gönen96

Emektar Üye
Platin Üye
Kayıtlı Kullanıcı
9 Tem 2019
46
17,910
83

İtibar Puanı:

Country Oturma Odaları

Merhaba arkadaşlar country oturma odaları ile ilgili salon takımı ve yatak odası arayışındayız. Bir arkadaşımın önerisi üzerine kayıt oldum. fikirlerinizi almak istiyorum.
Sizce nasıl bir seçim yapmalıyız?
Açıkcası çiftliğimiz var orası için düşünüyoruz. Mobilyalar eskidi tamamen yenileceğiz. Mimar ile anlaşmadığımız için kendi keyfimize göre dizayn etmeyi düşünüyoruz. Bu sırada görüş ve önerilerinize muhtacım. Şimdiden çok teşekkür ediyorum.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Büşra

Heyyyo
Platin Üye
30 Haz 2019
538
192,977
93
İstanbul

İtibar Puanı:

tatlım hoşgeldin şöyle bir yatak odası takımına ne dersin?

Country-oturma-odalarii.jpg

Serapzile

Bana heryer paris
Kayıtlı Kullanıcı
4 Tem 2019
299
102,601
93

İtibar Puanı:

Country oturma odaları

Merhaba arkadaşlar country oturma odaları ile ilgili salon takımı ve yatak odası arayışındayız. Bir arkadaşımın önerisi üzerine kayıt oldum. fikirlerinizi almak istiyorum.
Sizce nasıl bir seçim yapmalıyız?
Açıkcası çiftliğimiz var orası için düşünüyoruz. Mobilyalar eskidi tamamen yenileceğiz. Mimar ile anlaşmadığımız için kendi keyfimize göre dizayn etmeyi düşünüyoruz. Bu sırada görüş ve önerilerinize muhtacım. Şimdiden çok teşekkür ediyorum.
@İç Mimar Seda yı tavsiye ederim birde onunla görüşmende fayda var.

Şazenuş

Emektar Üye
Platin Üye
Kayıtlı Kullanıcı
2 Ağu 2019
22
6,753
78

İtibar Puanı:

neredeyse tüm mobilyacılarda country oturma odası var.ben olsaydım evin içerisine en uygun olabilecek country modeli seçerdim.
ayrıca şuan internet de her firmanın modelleri mevcut önce dışardan bakıp sonra illa görmek istersen mağazalarına gidip görebilirsin.

06Gamze06

Çabayı Komşundan Bekleme
Platin Üye
4 Ağu 2019
323
115,487
93
28
İstanbul

İtibar Puanı:

Oturma odaları genellikle mağazalarda güzel durabiliyor önemli olan ise evde nasıl duracağı? Onun için evin şeklini ve boyutlarını göz önünde bulundurarak aldığınız zaman nasıl yerleştireceğinizi düşünüp ve eğer hoşunuza gidecekse almalısınız o oturma grubunu.

KübraDelibalta

Kocasının Aşkı
Kayıtlı Kullanıcı
22 Eyl 2019
13
4,291
78
Adana

İtibar Puanı:

bunlarla idare etsen? :D

FerideSancaktar

Tatlişkom