Dağınıklar İçin Hayat Kurtaran 6 Dekorasyon Önerisi | Forum Mobilya Takımları

Sorun Cevaplayalım

Mobilya hakkında merak ettiğiniz tüm soruları yanıtlıyoruz.

Çözümlenmiş Sorunlar

Yaşanan Mobilya sorunlarının kolay çözüm yolları ve anlatımları.

Destek Ekibimiz Sizlerle

Sorularınızı Cevaplamaya Hazırız.

Bey Azura

LiLa

Dekorazon sever
Platin Üye
Kayıtlı Kullanıcı
11 Tem 2019
158
26,360
93

İtibar Puanı:

Dağınıklar İçin Hayat Kurtaran 6 Dekorasyon Önerisi
Yoğun iş temponuz nedeniyle evinizin düzenini biraz ihmal mi ettiniz? “Düzen insanı değilim ama düzensizliği de sevmiyorum. Kesin burcumla alakalı” gibi bahanelerin içinde mi boğuşuyorsunuz? Endişelenmeyin! Hayatınızı kolaylaştıracak, dağınıklığa son verip ev dekorasyonunuza düzen getirecek harika fikirlerle karşınızdayız!

  1. Kıyafetleri Ayırın

Her ne kadar mevsimler birbirine karışmış gibi olsa da, bu havaların ne olacağı belli olmaz. Gardırobunuzda yer açmak için öncelikle yazlık - kışlıkları ayırmanız gerekiyor. Kış yaklaşırken, ince ve sizi üşütecek ne kadar yazlık kıyafetiniz var ise hurçlara! Böylelikle hem gardırobunuzda yeni alacağınız kıyafetlere yer açmış olur hem de aradıklarınızı daha rahat bulursunuz. Eğer hurç için yeriniz yok ise, vakum poşetler işinize çok yarayacaktır. Yer kaplamadan, kıyafetlerinize zarar gelmeden çok pratik bir şekilde kıyafetlerinizi bir sonraki mevsim için saklayabilirsiniz.

356
1567085596139.png


  1. Pratik Katlama ve Dolap İçi Düzenleyici

Katlama konusunda herkes usta olacak diye bir şey yok. Tişörtleri mağaza standlarındaki gibi katlamak her zaman kolay olmayabiliyor. Bu yüzden imdadınıza pratik katlama ve dolap düzenleyici yetişiyor! Dolap düzenlemekten yorulanlar için adeta biçilmiş kaftan!
357


  1. Ayakkabılar Kutuya

Ayakkabılardan devam edelim… Aynı kıyafetlerimiz gibi ayakkabılarımızı da yazlık ve kışlık olmak üzere mevsime göre ayırmalıyız. Bunun için de ayakkabı kutuları gerçekten çok işe yarıyor! Aradığınız ayakkabıyı rahat bulabilmek için ister şeffaf ayakkabı kutusu isterseniz de üzerine ayakkabı markanızı yazabileceğiniz bir kutu tercih edebilirsiniz.
358


  1. Takı Dolapları ve Organizerler

Kıyafetlerinizle kombinlediğiniz, şıklığınızı tamamlayan takıların da düzene ihtiyacı var. Birbirine karışmış zincirler, teki kaybolmuş küpeler… tamamen vakit kaybı! Takı ve aksesuarlarınızı bir arada bulabileceğiniz bir şeye ihtiyacınız var ama “o bir şey” nedir? Tüm takı ve aksesuarlarınızı konumlandırabileceğiniz takı dolapları, bu sorununuza çözüm olacaktır. İster masaüstü takı organizeri isterseniz de boy aynalı takı dolaplarını dekorasyonlarınızın stiline göre tercih edebilirsiniz.
359

  1. Kullanışlı Dolaplar

Dolaba ihtiyacınız var ama neredeyse evinizin tüm bölümünde zaman zaman dolaba ihtiyacınız oluyor ve bu durumda ne yapacağınızı bilemiyorsunuz… İşte tam burada çok amaçlı dolaplar, hayatınızı kurtaracak! Evinizin her bölümüne uyum sağlayacak çok amaçlı dolap modelleri, hem banyoda hem çalışma odasında hem mutfakta kullanılabiliyor.
360


  1. Dolapların İçine Düzen

Herhalde düzene en çok ihtiyacı olan yer dolaplar olsa gerek. “Çok fazla tabak çanak var!” Eminiz ki özellikle mutfak dolaplarını bazen açmak bile istemiyorsunuzdur. Beğendikçe alıyoruz; ee, kullanıyoruz da! “Tüm bu tabakları, bardakları nasıl dolapta konumlandıracağım” diyenler için, önerimiz dolap içi raf düzenleyicileri! Dolap içlerini verimli kullanmamızı sağlayan, fazladan kullanım alanı oluşturan raf düzenleyicileri daha düzenli mutfaklar vadediyor!

361En iyi dekorasyonlar dekorazon.com da.
 

Melanie

Adayadayı
Platin Üye
Kayıtlı Kullanıcı
11 Tem 2019
206
41,699
93

İtibar Puanı:

FerideSancaktar

Tatlişkom
Platin Üye
Kayıtlı Kullanıcı
25 Tem 2019
257
44,217
93

İtibar Puanı:

Üst