Dekorasyonda Egzotik İzler | Forum Mobilya Takımları

Sorun Cevaplayalım

Mobilya hakkında merak ettiğiniz tüm soruları yanıtlıyoruz.

Çözümlenmiş Sorunlar

Yaşanan Mobilya sorunlarının kolay çözüm yolları ve anlatımları.

Destek Ekibimiz Sizlerle

Sorularınızı Cevaplamaya Hazırız.

Bey Azura

Dekorasyonda Egzotik İzler

LiLa

Dekorazon sever
Platin Üye
Kayıtlı Kullanıcı
11 Tem 2019
152
26,357
93

İtibar Puanı:

Dekorasyonda Egzotik İzler

Vahşi doğanın en renkli ve egzotik hali, dekorasyonlarınızı saracak!

Sezon trendleri arasında eskimeyen detaylardan biri olan yılan derisi desenleri, ev dekorasyonlarına sofistike bir etki kazandırıyor. Birbirine zıt renk skalaları ile modernize edilmiş yılan derisi desenlerinden ilham alan objeler ile mekânlarınıza hareketli bir görünüm ekleyebilirsiniz. Koltuklarınızın üzerine atacağınız kırlentler, konformist bir görünüm eklemenin yanı sıra salon & oturma odası ya da ofis gibi mekânlarınızda daha etkileyici ve egzotik bir iz bırakacaktır.

Vahşi doğanın yansımalarını, ev dekorasyonlarınız kadar mutfak ve sofra dekorasyonlarınıza da uyarlayabilirsiniz. Konuklarınız için hazırlayacağınız sofralarınıza yılan derisi desenine sahip tabak modelleri ile daha elegant bir sofra konsepti hazırlayabilirsiniz.

Bu iddialı deseni doğru obje ve renklerle kombine ederseniz; gözü yormayan ve cüretkâr bir dekorasyona sahip olabilirsiniz.
Dekorazon.com’un birbirinden şık ve kullanışlı yılan derisi desenine sahip objeleri ile mekanlarınıza cesur detaylar eklemeye ne dersiniz?

Moderatör tarafında düzenlendi:

MeRaLc

Merhaba Dünya
Platin Üye
Kayıtlı Kullanıcı
11 Tem 2019
195
42,830
93

İtibar Puanı:

dekorazon a girdim ürünleri çok güzel adını ilk defa duydum
ne yalan söyleyim bende ilk defa duydum sitesine girdim eticaret sitesiymiş. bence mobilya şirketi gezmek çok saçma. devir internet devri online satış yapan yerlerden almayı tercih ederim. bu arada dekorasyon konusunda baya iyiler.

Gökben

Unutmamalı
Platin Üye
Kayıtlı Kullanıcı
1 Ağu 2019
113
24,644
93

İtibar Puanı:

FerideSancaktar

Tatlişkom
Platin Üye
Kayıtlı Kullanıcı
25 Tem 2019
246
44,205
93

İtibar Puanı:

dekorazon a girdim ürünleri çok güzel adını ilk defa duydum
Bu sanki Acun'un eski eşinin şirketi değil mi? Hatta sürekli ve sadece tv8'de reklamı çıkıyor yoksa yanılıyor muyum? ?

MeryemKaya16

Meryem gibi ol
Platin Üye
Kayıtlı Kullanıcı
28 Tem 2019
417
75,965
93
Bursa

İtibar Puanı: