Sorun Cevaplayalım

Merak ettiğiniz tüm soruları yanıtlıyoruz.

Çözümlenmiş Sorunlar

Kolay çözüm yolları ve anlatımları.

Destek Ekibimiz Sizlerle

+90 322 613 45 45

Bey Azura

Dekorasyon Fikirleri Dekoratif Lambader Modelleri

Talha 

Talha Kerem Yılmaz
Moderator
23 Haz 2019
272
101,198
93
Cologne/Adana
talhakeremyilmaz.com

İtibar Puanı:

Dekoratif Lambader Modelleri
Dekoratif Lambaderler Modelleri ile ilgili paylaşımımıza hoşgeldiniz, bugün sizlerle Dekoratif Lambader Modelleri konusunda bilgi vereceğiz. Dekoratif Lambader Modelleri hem şık duran ve evinizin her köşesinde kullanabileceğiniz ayrıca gözüde fazla yormayan ışıklandırma unsurları evinize çok güzel bir hava oluşturacaktır. Kendi tarzınıza uygun renk renk ve desen desen bir çok çeşit lambader mağazalarda ve internette bulunmaktadır. Yeni lambader dekorasyon modelleri ile odanızı aydınlık ve farklı bir tarz katabilirsiniz.

272


Evinize girdiğinizde hoş ve loş bir ışık oluşturacak olan lambaderler kitap okurken, uyurken veya Çalışma masanızda ders çalışırkende kullanabilirsiniz. Lambaderlerin oluşturduğu ışık ile ruh haliniz etkilenecektir kendinizi daha huzurlu ve rahat hissedeceksiniz.
Dekoratif Lambader Çeşitleri
Her odaya uygun bir aydınlatma şekli vardır örneğin Salon ve yatak odalarında daha loş bir ışık kullanılırken çalışma odası ve mutfakta daha aydınlatıcı modeller tercihlerimiz arasına ekleriz.
Özellikle evimizin dekorasyonun en önemli unsurlarından aydınlatmalardır. Ortama farklı ambiyanslar oluşturan lambaderler tarzınıza ve oluşturmak istediğiniz ortama göre çeşit çeşit lambader ve kullanma şekilleri bulunmaktadır. Özellikle bu sene lambadeller modelleri arasında en popüler olanları ayaklı lambader modelleri. Özelliklede yatak odasının vazgeçilmesi olan bu lambaderler Koçtaş, Bauhaus, Tekzen veya İnternetteki avize sitelerinde bulabilirsiniz.

Evinizde loş bir ışık oluşturmak istiyorsunuz ama abajur gibi istemiyorsanız ve abajurlar gibi klasik modeller size hitap etmiyorsa ozaman lambaderleri deneyebilirsiniz. Ayrıca Sarı bir ampül kullanarak hem loş bir ışık hem de tüm odanızın aydınlatmanıza yardımcı olacaktır.
Örneğin Mutfaklarınızı düşünecek olursak ledler daha hoş bir hava oluşturacaktır mutfağınızda. Banyolarınızda ise top şeklinde tavana yakın modeller aydınlatmanız için yeterli olacaktır.
Lambaderleri evinizin her odasında kullanabilirsiniz. Lambader seçimi yaparken ise odanızın veya ofisinizin eşyalarına uyum sağlayacak modeller seçmelisiniz. Ev eşyalarınızın renkleri ile uygun renklerde olup evinizin ambiyansını bozmayarak bir bütün oluşturabilirsiniz.
273

274

275
 
Moderatör tarafında düzenlendi:

Gökben

Unutmamalı
Platin Üye
Kayıtlı Kullanıcı
1 Ağu 2019
118
44,552
93

İtibar Puanı:

Benzer konular

  • Kimy Clothing | Two Piece Sets | Dresses | Knitwear | Women Jaked Jackeds
  • Üst