Aslı.kaya.33

Emektar Üye
Platin Üye
31 Tem 2019
403
129,247
93
Mersin

İtibar Puanı:

EN İYİ DEKORATİF RADYATÖRLER

Biraz sitede dolaşırken @Cansu.35 "nun paylaşmış olduğu Çocuk odaları için dekoratif radyatörler yazısını gördüm. Bende sadece çocuk odalar için değil tüm evin odalarına yakışacak en iyi radyatörleri seçip sizlere sunmak istedim. Özelliklede her evde aynı radyatörlerin olması ve hepsinin beyaz ve sıkıcı bir tasarıma sahip olması aslında bizi böyle dekoratif radyatörler almaya itiyor. Kalıplaşmış olandan çıkmalıyız radyatörün illa beyaz olacak diye bir kuralı yok odanızın tasarımı ve rengine uyum sağlayacak tasarımda ve renkte radyatörler kullanabiliriz. Özelliklede bazı radyatörler öyle tasarlanmış ki radyatör olduğu bile belli değil bırakın radyatör olarak kötü bir görünüm oluşturmasını hatta çok güzel bir dekorluk eşya oluyor. Yani bazı tasarımlar okadar güzel ki radyatörü doğal gaza bağlamadan sadece süs olarak bile asarım ben ?? Neyse belkide biraz abartım fazla yoldan sapmadan sizlere derlemiş olduğum bir kaç radyatör sunuyorum.

Radyatör.jpgRadyatör 10.jpgRadyatör 8.jpgRadyatör 7.jpgRadyatör 6.jpgRadyatör 5.jpgRadyatör 4.jpgRadyatör 3.jpgRadyatör 2.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:

Büşra

Heyyyo
Platin Üye
30 Haz 2019
538
192,977
93
İstanbul

İtibar Puanı:

bence hepsi çok hoş

Moderatör tarafında düzenlendi: