Mobilya Haberleri Diyarbakırda mobilya atölyesi alev alev yandı

LiLa

Dekorazon sever
Platin Üye
Kayıtlı Kullanıcı
11 Tem 2019
242
81,049
93

İtibar Puanı:

DİYARBAKIR'da, mobilya atölyesinde belirlenemeyen nedenle çıkan yangın, itfaiye ekibinin 1 saatlik müdahalesiyle söndürüldü. Atölye sahibi, 100 bin liralık zararının olduğunu söyledi. Merkez Bağlar ilçesine bağlı Mevlana Halit Mahallesi'ndeki 431'inci Sokak'ta bulunan mobilya atölyesinde, öğle saatlerinde yangın çıktı. Yılmaz Ertuğrul'a ait olan ve pazar günü açık olmayan atölyede başlayan yangını görenler, itfaiyeye haber verdi. İhbarla bölgeye gelen itfaiye ekibi, yaklaşık 1 saat süren müdahale sonucu yangını kontrol altına alıp, söndürdü....

Çok geçmiş olsun :cry::cry:

Erman

Emektar Üye
Kayıtlı Kullanıcı
1 Ara 2019
27
2,875
78

İtibar Puanı:

ya bu hafta kaçıncı yangın bu? farkındamısınız sürekli olarak mobilya fabrikası yanıyor..

bakınsana hatay dan sonra diyarbakır da olmuş..

Didem

Emektar Üye
Kayıtlı Kullanıcı
13 Ocak 2020
16
4,183
78

İtibar Puanı:

ya bu hafta kaçıncı yangın bu? farkındamısınız sürekli olarak mobilya fabrikası yanıyor..

bakınsana hatay dan sonra diyarbakır da olmuş..

aaa gerçekten inanılır gibi değil..

Berfins

Emektar Üye
Platin Üye
11 Tem 2019
235
87,285
93
İstanbul

İtibar Puanı:

olacak iş değil gerçekten Allah yardımcıları olsun.. corona bir yandan yangınlar Allah sonumuzu hayır eylesin
gerçekten havalarda sıcakladı benim kafamın almadğı bilinmeyen bir nedenden dolayı yangın nasıl çıkar konusu.

LiLa

Dekorazon sever
Platin Üye
Kayıtlı Kullanıcı
11 Tem 2019
242
81,049
93

İtibar Puanı:

gerçekten havalarda sıcakladı benim kafamın almadğı bilinmeyen bir nedenden dolayı yangın nasıl çıkar konusu.
canım benim keşke bilseydim de cevaplasaydım Allahın işine karışılmaz hayırlısı neyse o olsun bebeğim

LaLe Bülbül

Emektar Üye
Kayıtlı Kullanıcı
19 Ara 2019
18
4,046
78

İtibar Puanı:

aaa gerçekten inanılır gibi değil..
olacak iş değil gerçekten Allah yardımcıları olsun.. corona bir yandan yangınlar Allah sonumuzu hayır eylesin
gerçekten ilginç benimde dikkatimi çekti 1 hafta içinde arka arkaya olması.

Geri
Üst Alt