EceYılmaz33

Ne olursan ol gel!
Platin Üye
Kayıtlı Kullanıcı
5 Ağu 2019
347
116,170
93
İstanbul

İtibar Puanı:

Doğtaş Mobilya Kimin
Doğtaş mobilya kimin? ya da merak ettim doğtaş mobilya firmasının Kurucusu, Sahibi ve Ceo'su kimdir?

Moderatör tarafında düzenlendi:

FilizC.

Emektar Üye
Platin Üye
Kayıtlı Kullanıcı
28 Tem 2019
247
84,014
93
İstanbul

İtibar Puanı:

Doğtaş Mobilyayı Kuran Davut Doğan Hakkında:

1960 yılında Çanakkale’nin Biga ilçesinde doğdu. İlk ve Orta Öğrenimini Biga’da tamamladı. 1978 yılında Eskişehir Demiryolu Meslek Lisesi’ni bitirdi. Aynı yıl Devlet Memurluğuna başladı. 1978–1986 yılları arasında Bandırma ve Çankırı’da TCDD Müdürlüğünde puvantör olarak görev yaptı. 1986 yılı sonunda memurluktan istifa ederek ticarete atıldı. 1987 Temmuz’unda Doğtaş A.Ş.’yi altı kardeşiyle birlikte kurdu. 1988 yılında üretim tesisini kurarak sanayiciliğe başladı.
Anadolu Üniversitesi İktisat Fakültesi (AÖF) mezunu. Evli 2 çocuk babası.

DamlaAslan35

Damlaya damlaya göl olur
Platin Üye
Kayıtlı Kullanıcı
11 Ağu 2019
351
123,712
93
30
İstanbul

İtibar Puanı:

1960 yılında Çanakkale’nin Biga ilçesinde doğdu. İlk ve Orta Öğrenimini Biga’da tamamladı. 1978 yılında Eskişehir Demiryolu Meslek Lisesi’ni bitirdi. Aynı yıl Devlet Memurluğuna başladı. 1978–1986 yılları arasında Bandırma ve Çankırı’da TCDD Müdürlüğünde puvantör olarak görev yaptı. 1986 yılı sonunda memurluktan istifa ederek ticarete atıldı. 1987 Temmuz’unda Doğtaş A.Ş.’yi altı kardeşiyle birlikte kurdu. 1988 yılında üretim tesisini kurarak sanayiciliğe başladı.
Davut doğan önceden duymuştum ama hatırlayamadım şimdi

EceYılmaz33

Ne olursan ol gel!
Platin Üye
Kayıtlı Kullanıcı
5 Ağu 2019
347
116,170
93
İstanbul

İtibar Puanı:

Nereden Nereyee :D

Şu linke bir bak işine yarayacaktır :D

Doğtaş Mobilya Yorumları
Yorumları ne yapayım sahibi kim diye sordum ben ? Neyse Teşekkürler...

bildiğim kadarıyla doğtaş ve kelebek aynı firmaya ait
Hatta geçenlerde Doğtaş Kelebek diye birlikte olan bir mağazalarını gördüm.

Esra

Prof. Dr. Filozof
Platin Üye
Kayıtlı Kullanıcı
14 Tem 2019
269
90,259
93
Sakarya

İtibar Puanı:

Nereden Nereyee :D

Yorumları ne yapayım sahibi kim diye sordum ben ? Neyse Teşekkürler...

Hatta geçenlerde Doğtaş Kelebek diye birlikte olan bir mağazalarını gördüm.
Marka hakkında yorumları okursan sahibi hakkında da az da olsa fikir sahibi olabilirsin :)

BaşakBilgiç

Emektar Üye
Kayıtlı Kullanıcı
19 Ara 2019
57
18,505
83
İstanbul

İtibar Puanı:

Doğtaş mobilyanın sahibini sormuş sen gelmiş doğtaş mobilya yorumlarını paylaşıyorsun ne alaka? ? ? ?
Firma hakkında bir fikir sahibi olursa sahibi hakkında da az çok biraz fikir edinebilir :D