Doğtaş Mobilya Yorumları | Sayfa 3 | Mobilya Takımları | Kapsamlı Mobilyacılar Sitesi

Sorun Cevaplayalım

Mobilya hakkında merak ettiğiniz tüm soruları yanıtlıyoruz.

Çözümlenmiş Sorunlar

Yaşanan Mobilya sorunlarının kolay çözüm yolları ve anlatımları.

Destek Ekibimiz Sizlerle

Özel Reklam çalışmaları ve Marka İş Birliktelikleri 0322 613 45 45

MelikeBudak

İç Mimar
İç Mimar
Platin Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Katılım
20 Tem 2019
Mesajlar
221
Tepkime puanı
2,464
Puanları
93

İtibar Puanı:

Doğtaş Mobilya’dan 29 Ekim’de 29 mağaza
Türkiye'nin yerli ve milli mobilya markası Doğtaş Mobilya, cumhuriyetin 96'ncı yılına özel 29 Ekim'de 29 yeni mağaza açılışı yapacak. Doğtaş Mobilya Genel Müdürü İlhan Tunçman, yurtiçinde 150, yurtdışında 40 mağazaya sahip olan Doğtaş'ın, Çorlu, Adıyaman, Cizre, Antakya, Bolu, Düzce, Osmaniye, Samsun, Kırklareli, İzmir Karabağlar, Nazilli, Gebze, Ankara Siteler, Anamur, İnegöl, Edirne, Antalya-Kumluca, yurtdışında ise Kenya'da ikinci olmak üzere, Filistin, Güney Afrika, Amerika, Libya, Özbekistan ve İngiltere'de 29 yeni mağazanın hizmete açılacağını belirtti.

MİMARİ DANIŞMANLIK VERİYORUZ
Tunçman, "40'a yakın ülkeye ihracat yapıyoruz. Dünyanın farklı noktalarındaki yeni pazarlar ile başta Amerika pazarı olmak üzere yeni bayilik sözleşmelerimiz bizi çok heyecanlandırıyor. Satış noktalarımızda, müşterilerimize mimari danışmanlık hizmeti vermeye başlıyoruz. Hedefimiz müşterilerimizin evlerinde gurur duyacakları yaşam alanlarına sahip olmalarıdır" dedi.
29 mağaza nın ne demek olduğunu biliyorsunuzdur :)
 
Mobilya'nın Duayeni Geldi: Mobilya Takımları En Güncel Mobilya Haberleri, Mobilya Dekorasyonları, Mobilya Tavsiyeleri, En Trend Mobilyalar, 2019 Mobilya Trendleri, En iyi dekorasyon Fikirleri için Bizi Takip Edin! Mobilya denildiğinde akla ilk gelen Mobilya Takımları

Üst