Paylaşımı Faydalı Buldunuz mu?

• Evet

Oy: 69 100.0%
  • Hayır

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    69

Doğum Günü Hediyesi

Diomond Üye
Kayıtlı Kullanıcı
20 May 2021
2
359
48

İtibar Puanı:

Doğum Günü Hediyesi Tavsiye
Doğum Günü Hediyesi Tavsiye, En Yakın Arkadaşa Doğum Günü Hediyesi Ne Alınır? Sevgiliye Doğum Günü Hediyesi Ne Alınır? Doğum Günü Hediye Fikirleri
Doğum Günü Hediyesi Tavsiye ile ilgili yardımlarınızı bekliyorum, bir arkadaşıma doğum günü hediyesi almak istiyorum. Ancak henüz karar veremedim. Bugüne kadar hep çiçek sepeti gibi sitelerden alışveriş yaptım. Ancak daha farklı bir şey olsun istiyorum. Çok değer verdiğim bir arkadaşım olduğu için önerilerinizi rica edeceğim.

Moderatör tarafında düzenlendi:

ErSan.Net 

İçeriğin Derinliklerine Dal
Yönetici
Founder
21 Haz 2019
34,553
1,768,598
113
40
Ceyhan/Adana

İtibar Puanı:

Doğum günü hediyesi olarak bir arkadaşım çok güzel bir hediye hazırlıyor, hatta yakın bir arkadaşımıza gönderdim bayıldı. Dilerseniz onunla iletişime geçersiniz. Forumdaki kullanıcı adı: @CemBayram cep telefonu: 0532 483 64 92

Doğum günü hediyesi hakkında kısaca bilgi vereyim: İstediğiniz bir doğum günü pastası onu seçiyorsunuz örneğin 4 kişilik 8 kişilik gibi onlar sizin için dilediğiniz pastayı alıyor, sonra seçtiğiniz bir çiçek gül papatya orkide vs. ve kalpli balon,konfeti ve müzik eşliğinde arkadaşınıza doğum günü pastasını mumlarını yakarak götürüyor. Yani kapısına gidiyor sizin adınıza doğum günü hediyenizi gönderiyor. Yukarıya iletişim bilgilerini yazdım. :ok:

Asansörcü Erdinç 

Emektar Üye
Platin Üye
24 Mar 2021
8
2,603
78
Ataşehir

İtibar Puanı:

Doğum Günü Hediyesi Tavsiye ile ilgili yardımlarınızı bekliyorum, bir arkadaşıma doğum günü hediyesi almak istiyorum. Ancak henüz karar veremedim. Bugüne kadar hep çiçek sepeti gibi sitelerden alışveriş yaptım. Ancak daha farklı bir şey olsun istiyorum. Çok değer verdiğim bir arkadaşım olduğu için önerilerinizi rica edeceğim.
Doğum günü hediyesi olarak bir arkadaşım çok güzel bir hediye hazırlıyor, hatta yakın bir arkadaşımıza gönderdim bayıldı. Dilerseniz onunla iletişime geçersiniz. Forumdaki kullanıcı adı: @CemBayram cep telefonu: 0532 483 64 92

Doğum günü hediyesi hakkında kısaca bilgi vereyim: İstediğiniz bir doğum günü pastası onu seçiyorsunuz örneğin 4 kişilik 8 kişilik gibi onlar sizin için dilediğiniz pastayı alıyor, sonra seçtiğiniz bir çiçek gül papatya orkide vs. ve kalpli balon,konfeti ve müzik eşliğinde arkadaşınıza doğum günü pastasını mumlarını yakarak götürüyor. Yani kapısına gidiyor sizin adınıza doğum günü hediyenizi gönderiyor. Yukarıya iletişim bilgilerini yazdım. :ok:

Harika bir seçenek oldu benimde böyle bir fikre ihtiyacım vardı pazartesi arkadaşıma bu süprizi yapıcam

ErSan.Net 

Yönetici
Founder
21 Haz 2019
34,553
1,768,598
113
40
Ceyhan/Adana

İtibar Puanı:

ErSan.Net 

Yönetici
Founder
21 Haz 2019
34,553
1,768,598
113
40
Ceyhan/Adana

İtibar Puanı:

ErSan.Net 

Yönetici
Founder
21 Haz 2019
34,553
1,768,598
113
40
Ceyhan/Adana

İtibar Puanı:

Bence hediyeyi alacağınız kişiye göre değişir, sevgiliye doğum günü hediyesi alacaksanız bence sevgilinizi iyi tanımalısınız, onunla birlikteyken nelerden hoşlandığını en iyi siz bilirsiniz. Hangi insan sizin tanıdığınız insanı sizden daha iyi tanıyabilir ki? Bence hediyeyi alırken buna dikkat etmelisiniz.

ErSan.Net 

Yönetici
Founder
21 Haz 2019
34,553
1,768,598
113
40
Ceyhan/Adana

İtibar Puanı:

Ben bir hediyeyimdir :haha:

aytumur

Emektar Üye
Platin Üye
7 Kas 2021
108
42,301
93
istanbul

İtibar Puanı:

Sevdigi ve aradıgı birşeyi onun için ona bulup satın alıp güzelce servis etmek onu düşünürken hayatını kolaylaştırarak sevmek olur sanırım

ErSan.Net 

Yönetici
Founder
21 Haz 2019
34,553
1,768,598
113
40
Ceyhan/Adana

İtibar Puanı:

Doğum günümde maddi bir hediye yerine benim için manevi değeri olan bir hediye almak çok daha değerli olurdu mesela :)
Doğum günü hediyesi olarak ne alabilirim?

MT 

Keşfetmek İçin İçeriği Oku
Moderator
30 Kas 2019
29,147
673,346
113

İtibar Puanı:

Doğum günü hediyesi olarak ne alabilirim?
Doğum günü hediyesi olarak alabileceğiniz birçok şey var, ancak en önemlisi alacağınız hediyenin alıcısı için özel ve anlamlı olmasıdır. Örneğin, bir arkadaşınızın özel bir ilgi alanı varsa, bu alanla ilgili özel bir hediye seçebilirsiniz. Ayrıca, arkadaşınızın nelerden hoşlandığını ve neleri sevdiğini düşünerek, kaliteli bir çanta, cüzdan, saat veya takı seti hediye edebilirsiniz. Bunun yanı sıra, bir deneyim hediyesi de düşünebilirsiniz. Örneğin, arkadaşınıza bir yemek veya tatil hediye edebilirsiniz. En önemli şey, hediyenin alıcısına özel ve anlamlı olmasıdır.

Eliza

Emektar Üye
Kayıtlı Kullanıcı
15 Ocak 2020
25
3,320
78

İtibar Puanı:

Birkaç tavsiye sunabiliriz:

1. Anlamlı bir fotoğraf albümü hazırlayabilirsiniz. Sevdiklerinizin en özel anılarını görüntülerle bir araya getirerek, özel bir hediye hazırlayabilirsiniz.

2. Sevdiklerinizin sevdiği bir aktiviteyle ilgili bir deneyim hediye edebilirsiniz. Örneğin, yemek yapmayı seven birine bir gastronomi turu hediye edebilirsiniz ya da müzik dinlemeyi seven birine konser bileti.

3. Kendi el yapımı bir hediyeyi düşünebilirsiniz. Örneğin, bir örgü örmek, özel bir resim çizmek ya da hediyenin üzerinde sevdiklerinizin isimlerinin yer aldığı özel bir doğum günü mesajı yazmak.

4. Sevdiklerinizin hayallerini gerçekleştirmelerine yardımcı olacak bir hediye düşünebilirsiniz. Örneğin, bir yurt dışı seyahati ya da sıcak hava balonu turu hediye edebilirsiniz.

Önemli olan, sevdiklerinize özel bir şey vererek onları mutlu etmek ve hatırlanacak bir hediye vermek.

ÖğretimRitmikası

Bronz Üye
Kayıtlı Kullanıcı
8 Haz 2023
20
56
13

İtibar Puanı:

Doğum günü hediyesi seçerken kişinin ilgi alanlarına ve tarzına uygun bir seçenek seçmek önemlidir. Ancak genel olarak aşağıdaki hediye fikirleri doğum günü için tasarlanmış ve beğenilebilecek hediyelerdir:

1. Kişiye özel bir doğum günü kartı: Kendi tasarladığınız veya özel bir mesajla bir doğum günü kartı seçerek, kişiye olan sevginizi ve düşünceliğinizi gösterebilirsiniz.

2. Kişiye özel bir takvim veya ajanda: Kişinin fotoğraflarıyla süslenmiş veya adının yazılı olduğu bir takvim ya da ajanda, hem kullanışlı hem de anlamlı bir hediye olabilir.

3. Kişiye özel bir fotoğraf albümü: Özel anıları bir araya getirerek hazırlayacağınız bir fotoğraf albümü, kişiyi hem duygulandıracak hem de güzel anıları hatırlatacak bir hediye olabilir.

4. Hazırladığınız bir hediye sepeti: Kişinin sevdiği şeyleri bir araya getirerek hazırlayacağınız bir hediye sepeti ile ona özel bir deneyim yaşatabilirsiniz. Örneğin, sevdiği yiyecekler, içecekler veya kişisel bakım ürünleri ile dolu bir sepet hazırlayabilirsiniz.

5. Bir deneyim hediye etmek: Özel bir günü birlikte geçirebilmek için bir deneyim hediye etmek de güzel bir seçenek olabilir. Örneğin, bir günlük spa veya masaj paketi alarak ona rahatlatıcı bir gün yaşatabilirsiniz.

6. Bir hobisine uygun bir hediye: Kişinin hobilerine uygun bir hediye seçmek onun için değerli olacaktır. Örneğin, müzikle ilgilenen birine en sevdiği şarkıların notalarının yer aldığı bir not defteri hediye edebilirsiniz.

7. Moda veya aksesuar ürünleri: Kişinin tarzına uygun bir moda veya aksesuar ürünü de güzel bir hediye seçeneği olabilir. Örneğin, sevdiği markanın bir çantası veya bir saat hediye edebilirsiniz.

Dikkat edilmesi gereken nokta, hediyeyi seçerken kişinin ilgi ve tarzını göz önünde bulundurmaktır. Bu sayede kişiyi mutlu edecek, anlamlı bir hediye seçebilirsiniz.

Geri
Üst Alt