Dekorasyon Fikirleri - DRESUAR ile evinizi nasıl Dekore edebilirsiniz ? | Forum Mobilya Takımları

Sorun Cevaplayalım

Merak ettiğiniz tüm soruları yanıtlıyoruz.

Çözümlenmiş Sorunlar

Kolay çözüm yolları ve anlatımları.

Destek Ekibimiz Sizlerle

+90 322 613 45 45

Bey Azura

Dekorasyon Fikirleri DRESUAR ile evinizi nasıl Dekore edebilirsiniz ?

LaleKokusu

Kayıtlı Kullanıcı
Kayıtlı Kullanıcı
13 May 2020
15
510
78

İtibar Puanı:

DRESUAR ile evinizi nasıl Dekore edebilirsiniz ?
95

Dresuar nedir: Günlük hayatta çok fazla duyulmayan mobilya isimlerinden bir olan dresuar kelimesi dilimize Fransızca'dan geçen sözcüklerden birisidir. Dresuar adı verilen mobilya ise, evlerin özellikle giriş adı verilen antre kısımlarında kullanılan, düz ayaklı olan ve çoğunlukla çok işlevli bir sehpaya benzeyen bir mobilya türüdür. ( Girişlerde kullanılan aynalar gibi)

Dresuar nerelerde kullanılır: Evlerinizin giriş bölümlerinde kullanılır, koridorlarda kullanılır, masa yemek takımı ve oturma grubunu ayırmada kullanılmaktadır. Bölücü bir mobilya türüdür. Böler ama eve genişlik ve şıklık katar. Çekmeceli ürünlerle kullanılabilir. Feng Shui ciler enerjiyi arttırmak için giriş bölümlerinde aynalar kullanırlar.

DRESUAR ile evinizi nasıl Dekore edebilirsiniz:
Evlerimizin giriş holü hem kendimizin hem de konuklarımızın eve ilk giriş yaptıkları mekanlardır. Misafirlerinizin ilk izleniminin oluştuğu mekanlar olma özelliğine sahiptirler. Şık, temiz, mümkün olduğunca ferah bir giriş holü son derece etkileyici bir görünüm sağlarken, dağınık, sıkıcı, iyi ışık almayan/iyi aydınlatılmamış bir hol ise insanı itebilir ve enerjisi düşük duygular uyandırabilir. İlk izlenim insanda olduğu gibi, evde de son derece önemlidir, zira ilk izlenimden edinilen görüş evin diğer bölümündeki enerjiyi arttıracaktır.
 
Moderatör tarafında düzenlendi:

SinemBahsude

Platin Üye
Platin Üye
Kayıtlı Kullanıcı
4 Tem 2019
175
25,275
93
izmir

İtibar Puanı:

dresuar ismi yabancı geliyor insanlara toplum da kullanılan isimleri aksesuar olarak geçiyor :) yani giriş kapısı boşta kalmasın derler :)
 

BENAN

Kaplumbağaya dikkat et...
Kayıtlı Kullanıcı
1 Ağu 2019
258
51,818
93
İstanbul

İtibar Puanı:

ben genelde evden çıkarken veya girerken dresuar'a uğramadan gidemem. Anahtarları girişte dresuar var oraya, sonra son rütuşlar için ayna da bakmadan çıkmam :rolleyes:
aynen :D bazen telefonumu dresuar yerine koyduğum çok oluyor :D
 

EceYılmaz33

Ne olursan ol gel!
Platin Üye
Kayıtlı Kullanıcı
5 Ağu 2019
310
50,424
93
İstanbul

İtibar Puanı:

Dresuar evde dekor olarak gerçekten çok büyük işler yapıyor. Üzerine koyduğun dekoratif ürünler olsun ya da sadece kendisi olsa bile ayrı bir havası oluyor.
 

Bahar

Bahar gibi
Platin Üye
30 Haz 2019
237
38,580
93
31
istanbul

İtibar Puanı:

Two Piece Sets width=
  • Two Piece Sets
  • Üst