Mobilya Haberleri Dünyanın En Pahalı 10 Mobilyası

Paylaşımı Faydalı Buldunuz mu?

• Evet

Oy: 267 100.0%
  • Hayır

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    267

BENAN

Kaplumbağaya dikkat et...
Kayıtlı Kullanıcı
1 Ağu 2019
259
95,158
93
İstanbul

İtibar Puanı:

İpek ve kuzu tüyünden yapılmış ve dünyanın en rahat yataklarından biri olduğunu iddaa ediyorlar fiyatı ise 59.750$
bunu almak zorundayım:)

BaranEfeÖztürk 

Emektar Üye
Platin Üye
Kayıtlı Kullanıcı
22 Eyl 2019
15
4,430
78
İstanbul

İtibar Puanı:

İpek ve kuzu tüyünden yapılmış ve dünyanın en rahat yataklarından biri olduğunu iddaa ediyorlar fiyatı ise 59.750$
bunu almak zorundayım:)
çok uygun hemen alabiliriz.

İrem Aygün

Hacettepe Üniversitesi Eczacılık Fakültesi
Kayıtlı Kullanıcı
29 Eyl 2019
83
27,452
83

İtibar Puanı:

Herkese merhabalar bütün resimleri tek tek inceledim ve hepsini çok saçma buldum “fiyatlarını gördükten” sonra ancak gelin görün ki ben şu anda bu ürünlerin içerisinde sadece en üstteki yatağı beğendim onunda fiyatı çok pahalı ipek kuzusundan diyor çok ilginç
? ? ? :LOL:

SinemBahsude

Emektar Üye
Platin Üye
Kayıtlı Kullanıcı
4 Tem 2019
182
63,706
93
izmir

İtibar Puanı:

çok ilginç pahalı olduğunu düşünüyorum :) ve çok pahalı olduğunu ve inanın çok pahalı mobilya olduğunu düşünüyorum. şaka yapmıyorum gerçekten dünya'nın en pahalı mobilyaları bunlar. bu kadar pahalı mobilya yı kim alır konusunda geldiğimiz de soru işareti olabilir. :D

Cansu.35

Dikenin çiçeği var diye sevinelim
Platin Üye
31 Tem 2019
389
138,609
93
Izmir

İtibar Puanı:

Yanii sadece tek bir mobilyaya okadar para verilmez. Onun yerine koskocaman dayalı döşeli bir villa alırım daha mantıklı olur.
Yani ben olsam öyle yaparım herhalde ama alanlarda herhalde daha çok parası var ne yapacaklarını şaşırıyorlar :D

Zenginin malı, fakirin ağzını yorar ???
Ahh ahh hemde nasıl yordu ?

Kesinlikle katılıyorum bencede tek bir kişinin mutlu olması yerine binlerce kişinin mutlu olmasını tercih ederim☺
Kesinlikle öyle :)

saçmalamışlar bunlar kim alacak bunları :mad:
Tamam tamam sinirlenme sen canım ?

Hulya90

Aşk İmkansız Olan Herşeyi Mümkün Kılar
Platin Üye
Kayıtlı Kullanıcı
2 Ağu 2019
342
117,373
93
33
İstanbul

İtibar Puanı:

Yani ben olsam öyle yaparım herhalde ama alanlarda herhalde daha çok parası var ne yapacaklarını şaşırıyorlar :D

Ahh ahh hemde nasıl yordu ?

Kesinlikle öyle :)

Tamam tamam sinirlenme sen canım ?
Doğru demek çok paran olunca insan ne alacağını şaşırıyor ve böyle ürünler bile alabiliyor :D

Geri
Üst Alt