ErSan.Net 

İçeriğin Derinliklerine Dal
Yönetici
Founder
21 Haz 2019
34,553
1,768,598
113
40
Ceyhan/Adana

İtibar Puanı:

El Yapımı Mobilya Tasarımları Güzel Sanatlar
409

Tasarımcılar ve markalar, bir projeye dekoratif karakter eklemek için elle boyanmış mobilyalara bakıyor. Hazırsanız bizde bakalım?
Tasarımcılar ve markalar bir mekana kişiliğe sahip olmak için dekoratif boyalı mobilyalara güveniyorlar. Elle boyanmış aile armaları, monogramlar ve hatta dövmeler bile ifade aracıdır, bu yeni parçalar enerji ve kişiliği başka bir donuk köşeye getirebilir. Özel seçilen parçalar da müşteriler tarafından her zamankinden daha fazla talep görüyor. İç mimar Alexander Doherty'nin belirttiği gibi, "Dekoratif boyalı mobilyalar, evinize benzersiz güzel sanat eseri eklemenin başka bir yoludur. Mobilya esasında sanat eseri için bir tuvaldir." İster antika ister çağdaş bir tarzda olsun, dekoratif boyama bir sonraki tasarım planınıza karmaşık bir karakter katmanı ekleyebilir.
Şimdi sizlerle, kıdemli stil ve pazar editörü Benjamin Reynaert, son zamanlarda dikkatini çeken birkaç boyalı parçayı paylaşıyor.
410

Villa Kerylos Sandığı Gusto'dan Alabilirsiniz
Klasik bir Rum evinin 1900'lerin başındaki kopyası olan Beaulieu-sur-Mer'deki Villa Kerylos'tan ilham alan el yapımı tasarımlar, 1950'lerin İsveç sandıklarını süslüyor. Gusto'un sahiplerini edinin Florida West Palm Beach'te bulunan Chris Briger ve Charles Peed, tarihi Osmanlı ve Yunan tasarım motiflerine selam veren boyalı mobilyalar sunuyor. detaylı bilgi için ->>> getthegusto.com
411

Stephen Alesch'ten El-Boyalı Dolap
AD100 tasarım firması Roman ve Williams'ın ortağı olan olan Alesch , Japon tansu dolaplarından ve 18. yüzyıl İngiliz meslektaşlarından ilham aldı. Büyük kabin önü deniz, dağlar veya ormanları gösteren özel tasarımlar için alan sağlar ve dahil edilen perdahlı pirinç anahtar benzersizdir ve elle işlenmiştir. Beyaz mürekkeple siyah mürekkeple gösterilir. -->>> rwguild.com

412

Kit Kemp için Melissa White'dan Boyalı Çam Tezgahı
19. yüzyılın başlarından kalma battaniye sandıklarına geri dönen bu romantik tezgah, gizli hazineleri saklamak için mükemmel bir flip-top bölmesine sahiptir. Dekoratif ressam Melissa White , halk sanatını mobilyalarına dahil etmeyi seven Kit Kemp ile ortak çalışmalarına Edwardian duyarlılık katmaktadır. -->>kitkemp.com

413

IATESTA Studio'dan Piedmont Dolabı
Son D&D Yapı Yayını Pazarı'nda bulunan bu iki kapılı dolap, bir çalışma kilidi ve anahtarına sahip ve 18. yüzyıldan kalma bir İtalyan tasarımına dayanıyor. Ancak el boyaması motifi çok daha çağdaş ve özel dekorasyon, renk paletleri ve boyutlandırma mevcut. Her parça el yapımı ve Maryland'deki Kent Adası'nda boyanmıştır. johnrosselli.com

414

Jeff Martin Doğrama tarafından Boyalı Credenza
Bu eşsiz parçaların her biri, asitlerin çeşitli dilüsyonlarda oksitlenmesi ve geniş el hareketi ile hızlı bir şekilde çalıştırılmasıyla oluşturulur. Net olarak uygulandığında, belirli kimyasallar, ahşaptaki tanenlerle reaksiyona girer ve zamanla ortaya çıkar ve benzersiz bir resim oluşturur. jeffmartinjoinery.ca

Büşra

Heyyyo
Platin Üye
30 Haz 2019
538
192,977
93
İstanbul

İtibar Puanı:

çok estetik tasarlanmış modeller.
bizim komşunun atölyesi var kendisi yapıyor bu şekilde modeller bazen bize hediye getiriyor. gerçekten özel el ile tasarlanmış mobilya sanatsal değere sahip. en önemliside ikinci eşinin olmaması.

SelinDemir

Mobilya & Dekorasyon
Platin Üye
4 Tem 2019
505
184,745
93

İtibar Puanı:

ben melissa white in tasarımlarına baka kaldım, gerçekten çok güzel renkleri uyum içerisinde kullanarak beni benden aldı. ayrıca internet sitesinde gördüğüm olaya şok oldum.
duvarları kendisi boyuyor bu bir çılgınlık.
415

gerçekten daha önceden duvar kağıtı kullanan birisi olarak el ile duvarı boyuyana diyececek kelime bulamıyorum.
sevmek böyle birşey olsa gerek.

Bamteli

Emektar Üye
Platin Üye
25 Tem 2019
141
52,798
93
İstanbul

İtibar Puanı:

katılıyorum tatlım çok hoş tasarlanmışlar bende el sanatları kursuna gitmek istiyorum. evde bir atölye kurup orada kendi evimi küçük süs eşyaları ile dekore etmek istiyorum.
benim arkadaşım dediğini yaptı evini görmelisin bir bahçe dekore etmişler selfie çekmekten bir oldum.