Sorun Cevaplayalım

Merak ettiğiniz tüm soruları yanıtlıyoruz.

Çözümlenmiş Sorunlar

Kolay çözüm yolları ve anlatımları.

Destek Ekibimiz Sizlerle

+90 322 613 45 45

Bey Azura

Tavsiye En iyi Ev dekorasyon fikirleri 2021

Songül Demir

Kayıtlı Kullanıcı
Kayıtlı Kullanıcı
5 Mar 2020
20
4,637
78

İtibar Puanı:

En iyi Ev dekorasyon fikirleri 2021

2021 yılında gördüğünüz en iyi ev dekorasyon fikirlerini paylaşabilir misiniz? 2020 yılı covid 19 virüsü ile geçiyor, dışarı çıkma yasağından dolayı zamanımızın neredeyse %99 evde geçiyor ve ister istemez evimizin eksiklerini tamamlamak istiyoruz. Bu konuda önerebileceğiniz dekorasyon fikirlerini paylaşabilir misiniz?
 
Moderatör tarafında düzenlendi:

Elif

Kayıtlı Kullanıcı
Kayıtlı Kullanıcı
14 Ocak 2020
27
8,730
78

İtibar Puanı:

Hem sade hem de zarif bir renk olan mavi, 2020’nin renk trendleri arasında öne çıkar. Dinginliğin ve huzurun simgesi kabul edilen klasik mavi renk ev dekorasyonunda ve mobilya seçiminde önemli bir yere sahiptir. Huzurlu ve sade yaşam alanlarının yaratılmasını sağlayan mavi oturma odalarında, salonlarda ve yatak odalarında kullanılabilir.

2020’nin en trend rengi olan ve modern ve zarif bir görünüm yaratan klasik mavi duvarların yanı sıra mobilya seçiminde de değerlendirilir. Oturma grupları, dolaplar, masalar ve konsollar gibi mobilyalarda mavinin farklı tonlarını tercih edebilirsiniz. Bu anlamda, özellikle salon dekorasyon önerilerinde mavi daha ön plana çıkar. Evlerde en fazla zaman geçirilen bölümlerden salon ve oturma odalarında bulunan duvar ve mobilyalarda klasik mavi rengi tercih ederek huzurlu ve sakin bir atmosfer yaratabilirsiniz.
 
Two Piece Sets width=

Benzer konular

  • Two Piece Sets
  • Üst