En Beğendiğiniz internet Sağlayıcısı Hangisi?

• Kullanılan toplam oy
    53

Talha 

Talha Kerem Yılmaz
Moderator
23 Haz 2019
706
134,430
93
Cologne/Adana

İtibar Puanı:

En iyi internet Sağlayıcısı Hangisi?
Türkiye'de Hizmet vermekte olan internet sağlayıcılarından en iyisi Sizce Hangisi? Genel olarak Hız Olsun, Hizmet ve Destek konularında olsun sizin en beğendiğiniz İnternet Sağlayıcısı Hangisi?

Moderatör tarafında düzenlendi:

ErSan.Net 

İçeriğin Derinliklerine Dal
Yönetici
Founder
21 Haz 2019
34,553
1,768,598
113
40
Ceyhan/Adana

İtibar Puanı:

Hepsi berbat :haha: :haha: :haha:

Zeynep Yılmaz

Emektar Üye
Kayıtlı Kullanıcı
17 Haz 2021
279
89,981
93

İtibar Puanı:

TürkNet Türkiye'deki diğer internet sağlayıcılarına göre en iyisi. Taahhüt olmaması en büyük avantajlardan biri. istediğin zaman ceza ödemeden çıkabiliyorsun. Onun haricinde fiyat olarak hiç bir başka internet sağlayıcısında bu hızı alamıyorsun. Ben şuan 100mbps hızlık paketi aldım. Hız testi yaptığımda ortalama 75-90 arası çıkıyor ki gayet iyi bir verim bu. Fiyat olarak ise 99TL civarı ödüyorum. Diğer güzel bir yanı ise referans sistemi var. Örneğin ben bir kişiyi türknet'e davet ettiğim de hem davet eden hem de davet edilen 1 ay ücretsiz internet alıyor.

FerideSancaktar

Tatlişkom
Platin Üye
Kayıtlı Kullanıcı
25 Tem 2019
340
112,294
93

İtibar Puanı:

Türknet'in 1000'lik altyapısı olan yerlerde çok ama çok iyi performans sağlıyor onun haricinde de aslında genelde 100'lük vermeye çalıştığı için TürkNet internet sağlayıcıları arasından en iyi olduğunu düşünüyorum.

Aylin Gürbüz

Diomond Üye
Kayıtlı Kullanıcı
9 Haz 2023
32
307
53

İtibar Puanı:

En iyi internet sağlayıcısı, kişisel tercihler, konum ve hizmet kalitesi gibi faktörlere bağlı olarak değişebilir. Ancak genel olarak, Türkiye'de en yaygın ve iyi hizmet sunan internet sağlayıcıları Turkcell Superonline, Türk Telekom, Vodafone ve Türksat gibi şirketlerdir. Bu sağlayıcılar genellikle geniş bir kapsama alanı, yüksek hızlar ve iyi müşteri hizmetleri sunmaktadırlar. Ancak, bölgenizdeki yerel şirketlerin de hizmet kalitesini ve fiyatlandırmayı göz önünde bulundurmanız önemlidir. En iyi internet sağlayıcısını seçerken, hız, fiyat, sınırsız veya kotalı veri sunumu, müşteri hizmetleri gibi kriterleri değerlendirmeniz önemlidir.

Geri
Üst Alt