Paylaşımı Faydalı Buldunuz mu?

• Evet

Oy: 4 100.0%
  • Hayır

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    4

MelikeBudak

İç Mimar
İç Mimar
Platin Üye
Kayıtlı Kullanıcı
20 Tem 2019
326
115,753
93

İtibar Puanı:

En kaliteli mobilya markası hangisi

Herkese merhaba siteye bugün üye oldum, arkadaşlar sizce en kaliteli mobilya markası hangisi? açıkcası önerilerinize göre hareket edeceğim. Çünkü çok mobilya firması gezdim. Kendimce karar kıldıklarım var ama bildiğiniz üzee hayat tecrübelerden ibaret. Önerebileceğiniz kullandığınız mobilya firmaları neler?
Benim yerimde siz olsaydınız tüm mobilyaları aynı mobilya markasından mı alırsınız yoksa farklı markalardan seçerek bir kombinasyon mu yapardınız?
Yorumlarınız için şimdiden teşekkürler.

Serapzile

Bana heryer paris
Kayıtlı Kullanıcı
4 Tem 2019
299
102,601
93

İtibar Puanı:

Esra

Prof. Dr. Filozof
Platin Üye
Kayıtlı Kullanıcı
14 Tem 2019
269
90,259
93
Sakarya

İtibar Puanı:

Yani her markanın iyi ürettiği ve iyi üretemediği ürünleri kesinlikle vardır. Örneğin Enza Home çok kalitelidir derim ama ürettiği bir ürünü başarısız olabilir. Onun için tarzlarınıza uygun olan modelleri seçip o modellerdende kullanıcıların görüşlerini almak doğru olur.

FerideSancaktar

Tatlişkom
Platin Üye
Kayıtlı Kullanıcı
25 Tem 2019
340
112,294
93

İtibar Puanı:

Hiçbir zaman bir marka için en kalitelisi diyemeyiz. Her markada modelden modele değişiklik gösterir. Hatta aynı modelde bile üretimden dolayı değişiklikler olabilir.

MelikeBudak

İç Mimar
İç Mimar
Platin Üye
Kayıtlı Kullanıcı
20 Tem 2019
326
115,753
93

İtibar Puanı:

yani zor bir soru sordun arkadaşım.Bu sorunun bencesi sencesi yoktur.Çok değişkendir kişiye göre maddiyatta,tasarıma,konfora göre değişir zor yerden sordun.ama bende sitenin yaptığı 2020 nin en iyi mobilya firmasının kim olacağını çok merak ediyorum.Bir göz at derim.
https://www.mobilyatakimlari.com/konu/turkiyenin-en-iyi-mobilya-firmasini-seciyoruz-2020.14/
teşekkürler takip edeceğim ama 2020 den önce almayı planlıyorum :unsure:

Gabriela

Emektar Üye
Platin Üye
Kayıtlı Kullanıcı
11 Tem 2019
120
37,918
93

İtibar Puanı:

bence kaliteli olarak ararsak işimiz zorlaşıyor. bence şöyle seçimler yaparsak daha iyi olur, her mobilya her eve uygun olmayabilir. mesela 2 3 firma gezersiniz evin ölçülerini alırsınız. evinize hangisi yakışacak onun üzerinden bir kıyaslama daha doğru sonuç almanıza sebep olur. çünkü mobilya firmaları hergün farklı model çıkartır durumda. fiyatlarından da anlayacağınız üzere genelde kalitesiz üreten firma neredeyse yoktur :) ayrıca kalite belgeleri almış oldukları için belirli standartlarda ürünler üretiyorlar.