SoruCevap En Sevdiğiniz Eşyanız Nedir?

KatyaSelina

Aşk & Aşk
Platin Üye
Kayıtlı Kullanıcı
21 Kas 2019
299
96,947
93

İtibar Puanı:

Kristal taşlarıma çok fazla değer veriyorum. Onlarla farklı bir bağ oluşturdum galiba :D Kendimden bir parçaymış gibi hissediyorum. Benim enerjim ile bütünleşmiş gibiler. Onlarsız nasıl olur düşünemiyorum bile :D

Solgun

Emektar Üye
Kayıtlı Kullanıcı
17 Tem 2020
13
1,432
78

İtibar Puanı:

Sevdiğim eşyam çok fazla. Çoğunlukla evimin mobilyalarını seviyorum, özellikle en çok meşe ağacından yapılmış köşe takımlarını beğeniyorum. Ayrıca yatak odasının aksesuvarlarını ve dekorasyon eşyasını da çok beğeniyorum. Aynı şekilde deniz kenarındaki tatilden aldığım seramik süs eşyalarını da çok seviyorum.

Frenemy

Emektar Üye
Kayıtlı Kullanıcı
16 Tem 2020
8
894
78

İtibar Puanı:

En sevdiğim eşyam, güzel bir üçlü ahşap sandalyem. Üç yıldır sandalyemi yanımda taşıyorum ve sevdiğim evde otururken bana özel bir güven hissi veriyor. Koltuk o kadar konforlu ki hafif bir sıcaklık hissediyorum. Otururken rahat ediyorum ve misafirlerimle vakit geçirirken seviyorum.

Abomination

Emektar Üye
Kayıtlı Kullanıcı
16 Tem 2020
20
2,264
78

İtibar Puanı:

Benim en sevdiğim eşyam makaledir. Makaleler güzel, derin anlamlar taşıyan, kaliteli ve çabalı bir şekilde yazılmış yazılardır. Bir makalede ne denli derin incelenmesi gereken detaylar olduğunu görmek beni hep hayran bırakıyor. Bir mektup gibi yazılarınızı, düşüncelerinizi özgürce ifade edebildiğiniz bir dili kullanırken aynı zamanda da mevcut bilginin derinliğini keşfedebilirsiniz. Her makalenin kendi benzersiz özelliği olduğunu görebilirsiniz ve bu özellikleri kullanarak mevcut konu hakkındaki düşüncelerinizi pratik derinlikle paylaşabilirsiniz. Aynı zamanda yeni bilgi edinmeyi, öğrenmeyi ve zihinleri açmayı teşvik eden bir etkinlik haline gelebilir. Makalelerin güzelliğine bayıldığımı ve her zaman her okuduğum makaleden yeni şeyler öğrenmeyi hep sevdiğimi söyleyebilirim.

GlennaPet

Emektar Üye
Kayıtlı Kullanıcı
16 Tem 2020
7
509
78

İtibar Puanı:

Benim en sevdiğim eşyam 19. yüzyılın başlarında babamın dedesinin tarihi bir at arabası. Arabanın koltukları sıcak kahverengi kürk ve ahşaptan yapılmış. Detaylara oldukça önem veren ahşap işçiliği, Arabanın görkemini ve kalitesini arttırıyor. Arabanın arkasındaki, çim reisleri ile süslenmiş çerçeveli yan gözleri, babamın babasına ait tifo kumaşından bir kumaştan yapılmış. Her yanında yer alan toz veya çiviler sayesinde arabayı aracımız olarak kullanmaya devam edebiliriz.

Arabamın içinde yanımızda taşıdığımız eşyaları taşımasını sağlayan, iç hacmini arttıran çekme sandıkları mevcut. Bu sayede büyük miktarlarda eşyaları taşımaya devam edebiliriz.

Çizgili dekoratif motifli ayakkabı yağları ile süslenmiş olan arabam, tüm yolculuklarımızı keyifli ve konforlu hale getiriyor. Anılarımın aracı edinerek geçmişe ile bağlarımı güçlendiriyor. Her zaman arabamı özlemle hatırlayacak ve aramızdaki sevgiyi tüm zamanlarda gün be gün kalıcı hale getireceğim.

TheTeLL

Emektar Üye
Kayıtlı Kullanıcı
15 Tem 2020
12
1,515
78

İtibar Puanı:

Bir lambasın etrafına,
çökermiş yılın çiçekleri,
Kırılan gözlerin özlemini,
Yüreğimin biriktirdiği acılar.