Sorun Cevaplayalım

Merak ettiğiniz tüm soruları yanıtlıyoruz.

Çözümlenmiş Sorunlar

Kolay çözüm yolları ve anlatımları.

Destek Ekibimiz Sizlerle

+90 322 613 45 45

Bey Azura

Tavsiye Enzahome mu yoksa bellona mı?

Enzahome mu Bellona mı?

• EnzaHome

Kullanılan: 36 59.0%
  • Bellona

Kullanılan: 25 41.0%
  • Hiçbiri

Kullanılan: 5 8.2%

• Kullanılan toplam oy
    61
  • Anket kapatılmış .

Mislina

Platin Üye
Platin Üye
Kayıtlı Kullanıcı
2 Ağu 2019
51
16,428
83

İtibar Puanı:

Enzahome mu Bellona mı?

Arkadaşlar iki firma arasında kararsız kaldık, mobilya takımlarımızı yenilemeyi düşünüyoruz.
Siz olsanız Enzahome mu Bellona mı seçerdiniz?

Moderatör tarafında düzenlendi:

R4biaE.

Yerinde söz söylemesini bil
Platin Üye
Kayıtlı Kullanıcı
8 Ağu 2019
305
100,818
93
29
İstanbul

İtibar Puanı:

Çok iyi iki firmaya kadar düşmüşsünüz ikisinde çok iyi firmalar bundan sonra önemli olan hangi firmanın modelini beğendiğiniz. Tasarımlarını beğendiğiniz firmadan ürün alın. Hatta örneğin odanızı bir markadan diğer odanızın mobilyalarınıda diğer markadan alabilirsiniz.

Cansu.35

Dikenin çiçeği var diye sevinelim
Platin Üye
31 Tem 2019
386
123,977
93
Izmir

İtibar Puanı:

EnzaHome'un Tasarımlarını çok beğeniyorum ama hiç almadığım için kalitesi hakkında bir fikrim yok Bellona ise zaten kalitesi konusunda bir şüphe duymamıza gerek yok. Eğer bilsem ki EnzaHome'da aynı kalite de ozaman EnzaHome'u Tercih ederim.

Kıtmir

Platin Üye
Platin Üye
Kayıtlı Kullanıcı
2 Ağu 2019
22
8,280
78

İtibar Puanı:

EnzaHome'un Tasarımlarını çok beğeniyorum ama hiç almadığım için kalitesi hakkında bir fikrim yok Bellona ise zaten kalitesi konusunda bir şüphe duymamıza gerek yok. Eğer bilsem ki EnzaHome'da aynı kalite de ozaman EnzaHome'u Tercih ederim.
bencede enzahome

Fatmacik01

Afrika Balı
Platin Üye
Kayıtlı Kullanıcı
2 Ağu 2019
362
110,978
93
29
Adana

İtibar Puanı:

Doğru enzahome belki tasarımları daha güzel olabilir ama ben bellona'nın kalitesine bayılıyorum :)
Bellona'nın da tasarımları gayet güzel bence niye öyle dedin ki :) Ben kalitesinden ve tasarımlarını beğendiğim için Bellona diyiyorum :)

DerinSunay

Platin Üye
Platin Üye
Kayıtlı Kullanıcı
1 Ağu 2019
87
26,887
83

İtibar Puanı:

aynen :D

Two Piece Sets width=