Sorun Cevaplayalım

Mobilya hakkında merak ettiğiniz tüm soruları yanıtlıyoruz.

Çözümlenmiş Sorunlar

Yaşanan Mobilya sorunlarının kolay çözüm yolları ve anlatımları.

Destek Ekibimiz Sizlerle

Özel Reklam çalışmaları ve Marka İş Birliktelikleri

Enzahome mu yoksa bellona mı?

Enzahome mu Bellona mı?

• EnzaHome

• Bellona

• Hiçbiri

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.

R4biaE.

Platin Üye
Platin Üye
Kayıtlı Kullanıcı

İtibar Puanı:

Çok iyi iki firmaya kadar düşmüşsünüz ikisinde çok iyi firmalar bundan sonra önemli olan hangi firmanın modelini beğendiğiniz. Tasarımlarını beğendiğiniz firmadan ürün alın. Hatta örneğin odanızı bir markadan diğer odanızın mobilyalarınıda diğer markadan alabilirsiniz.

Cansu.35

Platin Üye
Platin Üye
Kayıtlı Kullanıcı

İtibar Puanı:

EnzaHome'un Tasarımlarını çok beğeniyorum ama hiç almadığım için kalitesi hakkında bir fikrim yok Bellona ise zaten kalitesi konusunda bir şüphe duymamıza gerek yok. Eğer bilsem ki EnzaHome'da aynı kalite de ozaman EnzaHome'u Tercih ederim.

Kıtmir

Platin Üye
Platin Üye
Kayıtlı Kullanıcı

İtibar Puanı:

EnzaHome'un Tasarımlarını çok beğeniyorum ama hiç almadığım için kalitesi hakkında bir fikrim yok Bellona ise zaten kalitesi konusunda bir şüphe duymamıza gerek yok. Eğer bilsem ki EnzaHome'da aynı kalite de ozaman EnzaHome'u Tercih ederim.
bencede enzahome

Fatmacik01

Platin Üye
Platin Üye
Kayıtlı Kullanıcı

İtibar Puanı:

Doğru enzahome belki tasarımları daha güzel olabilir ama ben bellona'nın kalitesine bayılıyorum :)
Bellona'nın da tasarımları gayet güzel bence niye öyle dedin ki :) Ben kalitesinden ve tasarımlarını beğendiğim için Bellona diyiyorum :)

DerinSunay

Platin Üye
Platin Üye
Kayıtlı Kullanıcı

İtibar Puanı:

aynen :D

Mobilya'nın Duayeni Geldi: Mobilya Takımları En Güncel Mobilya Haberleri, Mobilya Dekorasyonları, Mobilya Tavsiyeleri, En Trend Mobilyalar, 2019 Mobilya Trendleri, En iyi dekorasyon Fikirleri için Bizi Takip Edin!